Şimdi Ara

Hakkaride şehitlerimiz var..*şimdi de ığdır.. (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
7
Favori
14.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kerimcem

kendini süper güçleme karıştırıyon...sen tamamiyle dışa bağılımlı gelişmekle gelişememek arasında kalmış genelde halkı yoksul refahı düşük bir ülkesin...usa gibi kafana esenimi yapıcan popmla gülerim..ab abd tırsaklığından 1 kasıma kadar böyle!! biyeri yazın..

Hamza Hamzaoğlu gibi olacak ancak dengeler var. Rusya ile batı, Abd arası limoni. AB, ABd bizi dışlarsa yukarıya doğru kayarız. Keyifleri bilir. Ki zaten Avrupa yıllardır bu yüzden bize s*kt*r git seni Ab'ye almıyorum diyemiyor. Devletlerarası ilişkilerde Türkiye gibi merkezi bir ülkeyi küstürmek o büyük güçlerin hiç işine gelmez.

Yanlış anlaşılmasın bizim polisimiz askerimiz Amerika gibi olsun demiyorum. Elinde ateşli silah varsa vursun. Sonsuza kadar gidemez bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ml_csd_ds

Şu ekşideki yorumları okudumda ; bu ekşide ne kadar çok pkk yanlısı varmış anasını satayım bunlar hiçmi ceza almıyor pkk yı savunmaktan. Biz burda akp ye en ufak bi eleştiri yapsak 4 gün ban yiyoruz.

ekşide pkkyı ve sanal militanlarını kötülediğim için ban yedim kardeşim.

düşünce özgürlüğü, sevgi, kardeşlik, hümanizm vs. ayağına yatan pkklı dolu orası.

başlık şehit verdiğimiz bir saldırı ile ilgiliydi. benim entryim ise aynen şuydu. "şimdi bir kaç sözde hümanist çıkıp sevinmedim ama üzülmedim de diyecek. hepinizin ........ ....... " gibi bir entrydi.
  • ah ulan ah, çözüm çözüm dediniz, polis, asker size çözüm sürecinde pkk nın güçlendiğini, yığınak yaptığını, şehirlerde yapılandığı, daha çok örgüte adam topladığını bağıra bağıra söyledi, peki siz naptınız, askerin polisin elini bağladınz, gittiniz sınırda pkk lılarla kol kola girdiniz, emir verdiniz pkk lara dokunmayın diye, doğuda askerlerimizin arkasından gelip şehit ettiler, siz aman çözüm sürecine zarar gelmesin dediniz, üniversitelerde pkknın yapılanmasına izin verdiniz, milliyetçi gençleri öldürttünüz, Türk bayrağı açmayı yasakladınız açanları gözaltına aldınız, pkk propagandası yapanlara dokunmadınız, ortalığı yakıp yıkıp geçtiler dokunmadınız, şimdi ise olanlarda kendi suçunuz yokmuş gibi davranıyorsunuz, bütün bu olanlar sizin suçunuzdur, umarım bir babayiğit çıkarda bu olanlardan sizi yargılayıp bir daha gün yüzü göstermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiator-TR

quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Tayyip Erdoğan atvye konuştu. Bu olanlar umarım sandığa yansır dedi. "Sandık" açık açık tehdit. Oy vermezseniz devam eder demek istiyor.

Gerçekten bunu dedi mi ?

İlave olarak eğer 400 vekil verseydiniz bunlar olmazdı da dedi. Kulaklarıma inanamadım

Bu konuşmaları duyup da şehitlere ağlamasın mümkünse hiç bir akp yandaşı. Cumhurbaşkanı resmen seçimde istediğimiz sonucu alamadık diye ülkeyi birbirine kattık dedi. Bu vatana ihanet suçunun itirafıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • psirik kullanıcısına yanıt
    Hocam liveleak'te video linkini verir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: YoK

quote:

Orijinalden alıntı: Gladiator-TR

quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Tayyip Erdoğan atvye konuştu. Bu olanlar umarım sandığa yansır dedi. "Sandık" açık açık tehdit. Oy vermezseniz devam eder demek istiyor.

Gerçekten bunu dedi mi ?

İlave olarak eğer 400 vekil verseydiniz bunlar olmazdı da dedi. Kulaklarıma inanamadım

Bu konuşmaları duyup da şehitlere ağlamasın mümkünse hiç bir akp yandaşı. Cumhurbaşkanı resmen seçimde istediğimiz sonucu alamadık diye ülkeyi birbirine kattık dedi. Bu vatana ihanet suçunun itirafıdır.

İçimden geçenleri yazsam sabaha tutuklanırım.. Yazıklar olsun !
  • Şehitlerimize Allah rahmet eylesin,hepimizin başı sağolsun.

Hükümetidir,başkanıdır,o,bu,şu beni ilgilendirmiyor,devleti bu hale düşürenler,düşün artık bu milletin yakasından.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsaac Newton -- 7 Eylül 2015; 8:47:13 >
  • Her halk hakedildigi sekilde yonetilir.Akpliler aglayip uzulmesin bosuna.

• Ne desem bilemedim
    Adam hala oy peşinde hala seçim derdinde

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Dağlıca'daki terör saldırısıyla ilgili "Zırhlı araçlara mayınlı saldırı yapıldı" dedi. Erdoğan, "Eğer 400 milletvekilini alacak ve Anayasa'yı değiştirecek bir sayıyı bir parti almış olsaydı, bugün bunlar olmazdı" dedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumhurbaşkanı: Genelkurmay başkanının verdiği bilgiler üzücü.

Şehit sayısı biraz fazla galiba. Şuan oğlu damadı orada asker olan ailelerin durumunu düşünmek bile istemiyorum.

• Ya yeter artık. İnsan haklarına edeyim. Ohal gelsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teröristin öldürdüğü zaman "barış istediği" bir ülke. Ne diyeyim ki.
  • Bu ülkede

"ne mutlu şehit olana" diyen cb varsa,

"evlatlarınızı şehit vermeye hazırım" diyen bb varsa,

Hem cb hemde bb "pkk çözüm sürecinde silahlanmaya hız vermişti" diye ihaneti itiraf ediyorsa

Şehitler bitmez, maalesef artarak devam eder

• Tek baslaryna ülkeyi yönetme hakkini elde etsinler,hdp ile görüsmelere yine baslarlar.Bunlara güvenen var mi ?Sürekli aldandik,kandirildik diyip,suçu baskalarina atan,yüzü kizarmayan insanlar bunlar neticede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gök Gürültüsü -- 6 Eylül 2015; 22:37:18 >
  • ULAN yazacak çok şey var da forum kurallar yüzünden sovemiyorum.
    Çocuk oyuncağımı bu işler. Uzaktan kumandalı oyuncak gibi adamlar bomba patlatıyor.

http://m.liveleak.com/view?i=c89_1441488984

• Allah rızası için biri bana söylesin 550 milletvekili tek partinin olsa, ülkenin başında tek adam olsa, meşruti monarşi olsa... Terörü çözecek mi? Hükümet yada parti sistemi ile terörün bağlantısını ben kuramadım. Ne yani pkk illede başkanlık olsun, 400 milletvekili olsun diye mi çabalıyor? Başkanlık gelince direk bitecek mi? Yada bu adamlara ne vereceksiniz de terör bitecek? Koalisyon olunca otomatik terör mu başlıyor? Çözüm süreci devam ederken 400 milletvekili mi vardı, başkanlık mı vardı?

Gerçekten merak ediyorum başkanlık, 400 milletvekili ile terörün nasıl bağlantısı var. Öyle bir konuşuyor ki başkan olunca direk sorunlar bitecek.

Böyle konuşarak oy kaybediyorsun. Ben şehitlerin sebebinin sürekli 400 milletvekiline bağlanmasından vicdanen çok rahatsızım. Millet can derdinde, yıllarca büyütüp yetiştirdiği, yemeyip yedirdiği, giymeyip giydirdiği evladı ölüyor bunlar hala oy derdinde, hala başkanlık derdinde. Yazıklar olsun. Ne diyelim ki. Ayıp ayıp. Hemde çok büyük ayıp.

Herkes elini vicdanına koysun. O şehitlerden biri bizde olabilirdik, o gözü yaşlı anne babalar bizimkilerde olabilirdi.

• Pkkli kürtler batida rahat rahat yasiyorlar.Bizim askerlerimiz ise dogu da ölüyor.Bunlar bati da rahat rahat yasarken,bizim askerlerimiz neden dogu da ölüyor.Burda büyük bir kerizlik var ama,önemli olan bu kerizligi görebilmek tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gök Gürültüsü -- 6 Eylül 2015; 22:43:11 >
  • Allah'ım sen büyüksün çok acı..

• Pabliato P kullanıcısına yanıt
    Arama kısmına pkk yaz çıkıyor. Karşı tepede bekleyip, yoldan araç geçerken patlatıyorlar, bu sırada kayıt altınada alıyorlar. 3-5 video var böyle.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.