Şimdi Ara

Hakkaride şehitlerimiz var..*şimdi de ığdır.. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
7
Favori
14.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allah şehitlere gani gani rahmet eylesin kalanlarına sabır versin.
    gittikleri yere bizleri de gitmeyi nasip eylesin inşallah.bunu şehadet inancı olanlar için söylüyorum.
  • SİZİN ALLAH BELANIZI VERSİN HESAP GÜNÜ NE YAPACAKSINIZ SİZ 2 GÜN SONRA UNUTACAKSINIZ ANNELERİNE YAZIK DEĞİL Mİ ? HEP FAKİRLER Mİ ŞEHİT OLMAK ZORUNDA ? O ANNELERİ HEP ACILI YAŞAYACAK. BELKİ EV VERİLİP 6 AY SONRA KOVULUR. HEP Mİ FAKİR ÇOCUKLARI ŞEHİT OLUR ?
  • Her yerde farklı bir sayı var, kaç kişi vefat etmiş beyler? Allah rahmet eylesin, sabır versin. Şu durumda bile siyaset konuşanların duruma üzüldüklerini düşünmüyorum, karşıtı olduğu partiye laf sokma derdinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWhiteGandalf -- 7 Eylül 2015; 0:20:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu olayda emeği geçen herkezin Allah belasını versin.Allah çocuklarına gün yüzü göstermesin.

• Anlamadığım şu kirpiler neden kullanılmıyor doğuda? Onlar mayına karşı diğer araçlardan daha iyi. Daha zırhlı. Hala akrepler mi kullanılıyor?

• 2852898558535. Güvenlik zirvesinden son dakika

-bıçak kemiğe dayandı kimse bizi sınamasın.

• https://twitter.com/porgebol/status/640630474268917760 arkadaşlar şöyle bişey var doğruysa durum çok fena
  • Başımız sağolsun! Ancak bu günleri bize yaşatanları asla affetmeyecegiz! Çözüm adı verdikleri çözülme sürecinde askere hainlerin geçişini şehirlerde silah ve mühimmat depolanmasını izletenler sonra bizi kaldırmışlar diyip bu işten kurtulamazlar bunu bilsinler ! O günlerde bakın bu işin sonu kötüye gidiyor diyenleri vatan haini bunlar barış istemiyor diye ilan edenler elbette hesap verecekler! Başımız Sağolsun, VATAN SAĞOLSUN!

• quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

Su hava bombardımanı ile ilgili videonun linkini atar misin. Nesi tehlikeli bu arada?

Atarım.Site tam bir türk dusmani , boylesini gormedim ,daha da onemlisi bu site tam bir vahset. Sansur yok , buzlama yok , hicbisey.

Korku filmi izlemeye benzemez liveleak.Bunyesi hassas olanlar kesinlikle uzak dursun.

Bu mesaji siteyi ilgi cekici kilmak icin yazmiyorum , ciddi yaziyorum.Hassas olan girmesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SEN NE DİYORSUN YA? İNSANI ZORLA KÖTÜ KONUŞTURACAKSINIZ.SİZDEN İYİ MÜSLÜMAN YOK SORSAK.İFTİRA ATMA ADAM OL AZICIK.
  • Beyler sehit isimleri gelince bana mesaj atabilir misiniz akrabam daglicada

• Kimse kusura bakmasın öncelikle bende askerimiz yanındayım ama halkımız buna izin verdi sen 30 yıl ülke'yi bölmeye çalışan örgütle masaya oturdun senin demenle bundan vaz mı geçecekti?Burda hata yaptınız anlayan anladı.
  • Hala askerimizi polisimizi savunmada tutan zihniyetini anlayamıyorum...Arkadaş karşındaki nasıl savaşıyorsa sende öyle savaşıcaksın..Şerefsizler gayri nizami harp taktiğini uyguluyorlar o zaman sende aynısını yapıcaksın..Pusu kurucaksın,mayın döşüyeceksin,baskın yapıcaksın...Bunları tekrar tekrar yazmanın gereği yok artık...Bu kadarmı kör olur bir devlet...Bak kardeşim geçmişe pkkya karşı en büyük başarıyı kim elde etmiş Osman Pamukoğlu..Çağır Osman Pamukoğlu'nu kardeşim sen o yıllarda nasıl yaptın nasıl bu kadar pkklıyı geberttin nasıl bu kadar az şehit verdin sor...Sanki Osman paşaya soracaklarda adam hayır ben bilgi vermem mi diyecek..Adam 6 günde 400 leş alıyor 1 tane şehit vermiyorsa bu adam bir şeyler biliyor demekki..

Şehitlerimizin mekanı cennet olsun inş..Allah ailelerine sabır versin..İnş bundan sonra başka şehit vermeyiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brcubrcu

https://twitter.com/porgebol/status/640630474268917760 arkadaşlar şöyle bişey var doğruysa durum çok fena

Adam alta kaynak : halk savunma gucleri yazmis. Pkk nin adi olan yan kurulusu. hpg yani

Gecen de bir rapor yayinladilar.28 agustosta. Sozlukte bulabilirsiniz.f 16 dusurduklerini 10 adet helikopter dusurduklerini iddia ediyorlar

Kanmayin su cakallara.Gidin sabah gazetesi okuyun daha dogru bilgi verir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

quote:

Su hava bombardımanı ile ilgili videonun linkini atar misin. Nesi tehlikeli bu arada?

Atarım.Site tam bir türk dusmani , boylesini gormedim ,daha da onemlisi bu site tam bir vahset. Sansur yok , buzlama yok , hicbisey.

Korku filmi izlemeye benzemez liveleak.Bunyesi hassas olanlar kesinlikle uzak dursun.

Bu mesaji siteyi ilgi cekici kilmak icin yazmiyorum , ciddi yaziyorum.Hassas olan girmesin.

Biliyorum yav, sansürsüz videoları izlemek için girerim,gerisi ile ilgilenmem. Bu.tarz sitelerde genel de böyle oluyor zaten,yabancıların saçma.sapan pkk sempatizanlığı felan. Sinirleri bozmaya gerek yok,deep web'in hafif versiyonu.

• Şu saate kadar resmi bi açıklama gelmediğine göre durum gerçekten çok vahim anlaşılan Rabbim sabırlar versin artık iyice çığrından çıktı bu iş kimseyi dinlemeyip her tarafı dümdüz edicekler kökleri kuruyana kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stadhouder

quote:

hocam pm atma yada buradan acıklamam durumunuz varöı?
  • Abim mesaj attı kendisi Hakkari'de uzman Çavus. 19 şehit var diyo

• -silindi--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 10 Ocak 2021; 16:6:32 >
  • Bana göre Türk Silahlı Kuvvetlerinin itibarı son derece sarsılmıştır. Bir ülkenin ordusu. Savunma birimi. Bu dakikadan sonra hükümet yalakalığını bırakmalı resti çekmelidir. Sen bir ordusun karşındaki çapulcunun teki.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.