Şimdi Ara

HAKKARİ ÇUKURCA ÇATIŞMA ÇIKTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hakkari Çukurca'da 2 şehidimiz, 5 yaralı askerimiz var.Allah Şehitlerimize Rahmet yaralı askerlerimize acil şifalar versin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sayısı az ama neyse !!!!

Şehitlerimizin mekanı cennet olsun, ailesine sabırlar diliyorum...
  • 21 leş alınmış. 2 de şehid varmış. Olacak o kadar. Allah rahmet eylesin.
  • Öyle tuhaf bir sınavdan geçiyoruz ki,bir seviniyoruz,hemen kursağımızda kalıyor, hemen ağlamaklı oluyoruz.Halk öyle bir hale getirildi ki,hani elini buz gibi bir soğuk suya koyarsında,ardından elini soğuk sudan çekip,sıcak suya koyduğunda,elin iki ısıyıda hisseder ya,işte o kıvamdayız malesef.Mesela dün Beşiktaş'ın maçına sevineyim dedim,bir anda doğudaki,sınır ötesi operasyonlarındaki,Başika'da ki,bilmediğimiz yerde,bilmediğimiz şartlardaki çalışan Mit ajanları,özel kuvvetler hemen hemen hepsi askerlerimiz,polislerimiz geliyor aklıma.Şuan çatışma var mıdır ? Şuan ne yapıyorlardır ? Ne gibi zorluklar altına bizler için canlarını hiçe sayarak,görevlerini icra ediyorlardır ?Düşünmesi bile bir açıdan gurur,bir açıdan içimi sızlatıyor.Biz ne ara bu kadar şehit haberlerine alıştırıldık, milletimize unutturuldu anlamıyorum,anlayamıyorum.Biz bir militan grubumuyuz,biz bir devletiz,karşı tarafın leşleriyle,kendi şehitlerinin sayısını kıyaslayan bir devlet yönetimi var bu ülkede.Sen devletsin,nerede yuvalanmışsa bu hain kahbeler, bir gece gir, tertemiz et oraları ki devlet baki kalsın.Ulan bu politikacılara lanet olsun.Lanet edesi geliyor insanın, bu dünyanın,bu lanet düzenine...

• quote:

Orijinalden alıntı: hubbifillah11

21 leş alınmış. 2 de şehid varmış. Olacak o kadar. Allah rahmet eylesin.

Özel harekata başvurup oraya git 20 tane pkklı öldür ama sende öl. Bizde olacak o kadar diyelim, olur mu

Ne kadar değersiz insan hayatı sizin için. Allah rahmet eylesin şehitlerimizin, hakkı ödenemez
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk321

quote:

Özel harekata başvurup oraya git 20 tane pkklı öldür ama sende öl. Bizde olacak o kadar diyelim, olur mu

Ne kadar değersiz insan hayatı sizin için. Allah rahmet eylesin şehitlerimizin, hakkı ödenemez

Ni kidir digirsiz insin hiyiti bla bla.. Türk milleti asırlardır cenk eder. Ölmek ve öldürmek iliklerine işlemiştir. Cumhuriyet ile birlikte maalesef bu "kıyıcı" kavimden sizin gibi "aman hiç kimse ölmesin" "hatt-ı müdafaayı muhafaza edelim de gerisini koyuverelim" modunda olan garabet kişilikler türedi. Neticesinde de, maveraünnehir geleneğine yaslanan, kâfirle savaşan, ganimet toplayan, öğrenen ve öykünen siyasi - askeri kült, yerini doksan yıllık mazisi; bir NATO operasyonu bir barış harekâtı bir de eratın Pkk ile savaşı istisna tutulursa darbeler ve muhtıralar tarihi olan ordu demeye bin şahit bir yapıya bıraktı.

Asker olmuş. Seçimini yapmış. Öldürür ve ölürüm demiş. 21 leş alıp 2 kayıp vermiş. 21 leş alırken hiç kayıp vermemesini mi bekliyordun? Ha keşke vermeseydi ama verilebiliyor işte. Doğanın kanunu bu. Her zaman savaşırsın. Kaybedersin veya kazanırsın. Hayat bir kaderdir. Kader de insan hayatının değerini ölçmez, vakti geldiğinde o canı alır. Akrabam geçen yıl şehid oldu. Ama ben hayata küsmedim. Üç gün yasını tuttum sonra önüne baktım. Çünkü bu onun tercihiydi. Ölme ihtimali olduğunu bile bile seçimini yapmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hubbifillah11 -- 20 Ekim 2016; 16:12:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: faruk321

quote:

LoL. Ni kidir digirsiz insin hiyiti bla bla.. Türk milleti asırlardır cenk eder. Ölmek ve öldürmek iliklerine işlemiştir. Cumhuriyet ile birlikte maalesef bu "kıyıcı" kavimden sizin gibi "aman hiç kimse ölmesin" "hatt-ı müdafaayı muhafaza edelim de gerisini koyuverelim" modunda olan garabet kişilikler türedi. Neticesinde de, maveraünnehir geleneğine yaslanan, kâfirle savaşan, ganimet toplayan, öğrenen ve öykünen siyasi - askeri kült, yerini doksan yıllık mazisi; bir NATO operasyonu bir barış harekâtı bir de eratın Pkk ile savaşı istisna tutulursa darbeler ve muhtıralar tarihi olan ordu demeye bin şahit bir yapıya bıraktı.

Asker olmuş. Seçimini yapmış. Öldürür ve ölürüm demiş. 21 leş alıp 2 kayıp vermiş. 21 leş alırken hiç kayıp vermemesini mi bekliyordun? Ha keşke vermeseydi. Doğanın kanunu bu. Her zaman savaşırsın. Kaybedersin veya kazanırsın. Hayat bir kaderdir. Kader de insan hayatının değerini ölçmez, vakti geldiğinde o canı alır.

HAKKARİ ÇUKURCA ÇATIŞMA ÇIKTI

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.