Şimdi Ara

Hakettiğini alamadığını düşünen var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgi birikimim AYTde full yapmaya yeterliydi ama 9 yanlışım var.Her gün aklıma sorular geliyo şu 2 soruyu düzgün okusam 7,5 puan gelirdi dişe giderdim gibi düşünceler sürekli kafamda.

Kendimi rahatlatamıyorum dikkat hatalarımdan sadece 2 tanesini yapmasam her şey çok daha iyi olacaktı

Kısaca kendimi rahatlatmak için benzer durumu yaşayanları arıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• denedim olmadı
    çabalarımın sonu nihayete varamadı
    ben hüsrana komşuyum

hocam sınavdan çıktığımdan beri yaptığım hatalar aklımdan çıkmıyor. o hataları yapmasaydım su an en kötü 20k bekliyor olacaktım ne güzel dertsiz tasasız. şimdi çok daha kötüsü gelecek. neden böyle oldu anlamadım. böyle olmamalıydı.

inş dişe gidersiniz.
  • denedim olmadı
    çabalarımın sonu nihayete varamadı
    ben hüsrana komşuyum

hocam sınavdan çıktığımdan beri yaptığım hatalar aklımdan çıkmıyor. o hataları yapmasaydım su an en kötü 20k bekliyor olacaktım ne güzel dertsiz tasasız. şimdi çok daha kötüsü gelecek. neden böyle oldu anlamadım. böyle olmamalıydı.

inş dişe gidersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D650631E4 -- 15 Temmuz 2018; 2:15:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edebiyatta yapmadığım şey kalmadı ama karıştırdım ben de tyt ve mat iyi ama bilmiyorum ne kadar kurtarır, sıralamaların geleceği gün yaklaştıkça gerilimim de artıyor.

• Sınavdan çıktıktan sonra fark ettiğim basit hataları yapmasam aytye calisamama rağmen çok çok daha rahat olacak hedefime ulaşmış sayabilecektim kendimi.

• Ben ulaşamadım. Kaç yılımı verdim ama bir dikkatsizlik, kaygı, dalgınlık alıp götürüyor tüm emekleri. Ne yapalım hayırlısı buymuş diye teselli etmeye çalışıyoruz kendimizi. Üzül üzül nereye kadar. Bu ruh hali kısır döngü oldu artık, bıktım.

• Aytde 5 net daha fazla yapsam tıpı cebe atmistim.Kafam rahat olurdu.Simdi korka korka bekliyorum.

• Geçen sene hakettiğimi alamadığım için mezuna kaldım.Bu sene istediğimin üstünde yaptım çok şükür
  • Maalesef ben 😔 . Su an buyuk korku icerisinde sonuclarimi bekliyorum .

• 5-6 net daha yapsam dışarı çıkıp gezip tozucam tatile gidicem. O kadar saçma soruları dikkatsizlikten kaybetmişim ki şimdi evde aynı sınavdan önceki gibi müthiş stresle sonuçları bekliyorum.

• Kardeşim burda kader inancı devreye giriyor. Hayırlısı buymuş de geç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Düşünüyoruz da bişey degismiyor

• Tyt kötü yaptım elimde olmayan sebeplerden dolayı,o daha iyi olabilirdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AYT de dikkatten kaçırdığım sorular 1-2 tane falan olsa rahattım aslında
  • Kendini rahatlatabilirsin o zaman çünkü senle aynı durumu yaşayan bir sürü insan var. Okuma hataları dikkat hataları çok basit dikaktsizlikler vb. Hesap makinesinin tuşlarının yerlerinin değişik olduğunu fark edemedim mesela sınavın en beleş sorusu gitti.
  • Arkadaşlar bu kadar kafaya takmamalısınız.Açıkcası ben ilk 5k ya rahat girerdim fakat sınav anı heyecanı cok farklı bir şey. Rahat 78 net yapabileceğim sınavda gidip 65.5 net yaptım ki bu netler 345- acil mat-yargı lemma çözerken yapmıyordum.Bazen olmayınca olmuyor üzülerek o yaptığınız hataları düzeltemezsiniz.Hep kendinizi geliştirmeye çalısın
  • Netler nasıl hocam

• Tyt deki 8 boş mattan 5 6 tanesini daha işaretlesem ki 10 dk süre yeterdi hepsine şuan Ege tıp garantiydi

• .Platon. kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım sınavda yaptığım dikkat hatalarını yapmasaydım şuan kafaö rahattı şimdi ise stresten ölüyorum

• Mat rahat çözünce fende aşırı mallık yaptım 11y var fende siz bide beni düşünün not: 62,5 net ayt

• Tytde 5 net daha yapsaydım kafam cok rahat olacaktı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.