Şimdi Ara

haketmedik...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gece gece vurdu be.14 yaşında ailelerimizden alındık.burda anlatamayacağım kadar çok şey yaşadım.fiziksel ve psikolojik şiddet gördüm.bu sene son senem olacaktı be.3-5 şerefsiz yüzünden hayatım bitti.hani derler ya bit için yorgan yakmak, aynı öyle oldu.

Deniz harp okulunun son döneminden.

Vatan kaybedildi hepimizin başı sağolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam uzuntunuzu anliyorum tam 7 8 seneninizi harcadiniz ve bazilari yuzunden olan size oluyor tek yapmaniz gereken hayirlisi buymus demek bak ben de askeri lise mulakatlarinda elendim eger elenmeyip girebilseydim suan okuldan cikartilmis olacaktim. Ve askeri liseler kapatilacakti. Benim icin hayirlisi bu olmus ama subayligin pesini birakmicam sozlesmeli de olsa subay gibi onurlu meslek sahibi olmaliyim bu dunyada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soldierrrr -- 2 Ağustos 2016; 5:43:19 >
  • soldierrrr kullanıcısına yanıt
    Hocam son senemdi be.çok dayak yedik.psikolojik şiddet gördük.hayırlısı bu olacaksa hiç olmasın

• Ne kadar isyan etsende kaderin onune gecemessin. Senin kaderinde bu yaziliymis ne kadar kotu de olsa

• ya ne kaderi allaşkına

kader diyo

bazı mallar yüzünden bazı mallar malca iş yaptı

olan, en mal olmayanlara mâl oldu
  • Sizler için bir düzenleme bekleniyor. Ümidinizi kaybetmeyin. Hemen olmasa da araştırıldıktan sonra mesleğiniz elinize verilecektir.

Devlet yönetiminden anlamayanlar atıp tutmuş ancak bu okullara 80'lerden 90'lardan beri paralelciler giriyor. Kimin hakkıyla girip kimin hakkıyla girmediğinin anlaşılması lazım. Hem ne biliyoruz. Belki arkadaş da soruları almıştır?

Her şey olabilir.

• Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Buradan bu şekilde vatan hainleriyle bir bağımı bulamazsan seni dava edeceğim.ben Atatürk ilkeleriyle yaşar vatan için olurum.kimse belki olsa bile bana vatan haini diyemez ,diyeninde dilini koparırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fluid D.

Buradan bu şekilde vatan hainleriyle bir bağımı bulamazsan seni dava edeceğim.ben Atatürk ilkeleriyle yaşar vatan için olurum.kimse belki olsa bile bana vatan haini diyemez ,diyeninde dilini koparırım.

İstediğin gibi dava et. Yazdıklarımda hiçbir sakınca yok. Sanki seni paralelcilikle suçlamışım. Sadece bir olasılıktan bahsetmişim.

• Üzdün

• Kurunun yaninda yas da yanar bu her zaman boyledir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Er.Ralp

ya ne kaderi allaşkına

kader diyo

bazı mallar yüzünden bazı mallar malca iş yaptı

olan, en mal olmayanlara mâl oldu

Rutbeni unutma er. Komutanına düzgün hitap et
    Ona bundan sonra mal değil Kenan komutanım de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Sen beni anlamadın galiba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.