Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

hakem heyeti kararı tam bir komedi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
99
Cevap
0
Favori
6.005
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar Konu Dışı >> hakem heyeti kararı tam bir komedi.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      115 Mesaj
      12 Haziran 2019 15:35:23
      Sanırım ülkece hiç bir konuda bütünlük yaşayamayacağız

Konuyu her okuyan başka bir şey anlamış

Arkadaşa yapılan iadelerde puanlar düşüldükten sonra fazladan 186 TL daha kesinti olmuş.

Arkadaş haklı ama derdini tam anlatamamış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      12 Haziran 2019 15:35:44 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: kullanıcı size laf etmemiş hocam. bunu da yanlış anladınız Alıntıları Göster
      Dostum konuyu sabote mi etmeye çalışıyorsun.işin yokmu senin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1497 Mesaj
      12 Haziran 2019 15:36:56 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast kazandığın 200tl hopi yi nakit olarak versinler istiyorsun.
      şipariş verip 2 siparişi de iptal ediyorsun.
      sen ölücülük peşinde koşuyorsun.
      dürüst değilsin.

kredi kartı ekstreni koy da ne çekilmiş kartından görelim.
      Sen git kumda oyna paşam.

• Yarbay
      3405 Mesaj
      12 Haziran 2019 15:36:59
      quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44 Burdan medet umacak biri değilim kimin ne faydası olabilir ki burda bana, 186 TL beni batırmaz hiç önemli de değil bu para. kişiliğim gereği haksızlığa asla boyun eğmem.paylaşım yapmamın sebebi forumda ki birçok kişiyi bilgilendirmek amacım.çakal,kurnaz yazan edepsizler var.konuyu silecem az sonra . umarım benim düştüğüm duruma düşer bu ahlak yoksunları. Alıntıları Göster
      İnanılır gibi değil gerçekten; konuyu sıkılmadan baştan sona okudum ve sizin harcama detayınızı yazacağınız mesajı bekledim fakat inatla yazmamışsınız.

Buradaki arkadaşlar yeri burası olmadığı halde size yardım etmeye çalışmış ve bazıları teoriler üretmiş, şöyle şöyle harcamalar olmuş sanırım demişler fakat onlara da cevap vermemişsiniz, buradaki yüzlerce kişi sorunu anlamamışken, işi başından aşkın THH ne yapsın ki!

Yazmanız gereken:

İlk alışveriş --> XXX TL harcama ve akabinde 200 TL hopi kazanımı
      İkinci alışveriş --> toplam YYY TL harcama (200 TL hopi kullanımından sonra ZZZ TL cepten çıkan para)

Yani toplamda kredi kartınızdan çekilen para (XXX + ZZZ TL)

Ve bunun sonunda iade edilen tutar bu rakama eşit mi yoksa değil mi?

• Binbaşı
      1497 Mesaj
      12 Haziran 2019 15:41:09 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: BaMKaN İnanılır gibi değil gerçekten; konuyu sıkılmadan baştan sona okudum ve sizin harcama detayınızı yazacağınız mesajı bekledim fakat inatla yazmamışsınız.

Buradaki arkadaşlar yeri burası olmadığı halde size yardım etmeye çalışmış ve bazıları teoriler üretmiş, şöyle şöyle harcamalar olmuş sanırım demişler fakat onlara da cevap vermemişsiniz, buradaki yüzlerce kişi sorunu anlamamışken, işi başından aşkın THH ne yapsın ki!

Yazmanız gereken:

İlk alışveriş --> XXX TL harcama ve akabinde 200 TL hopi kazanımı
      İkinci alışveriş --> toplam YYY TL harcama (200 TL hopi kullanımından sonra ZZZ TL cepten çıkan para)

Yani toplamda kredi kartınızdan çekilen para (XXX + ZZZ TL)

Ve bunun sonunda iade edilen tutar bu rakama eşit mi yoksa değil mi? Alıntıları Göster
      Canım kardeşim anlayan anlıyor, yardım isteyen yok burda. Ben o paranın üzerine su içtim bile . Benim bahsettiğim olay farklı,ben 3 ayrı evrakla başvurdum,fakat; savunma istenilen firma cevap bile vermiyor ve haklı görünüyor.

• Binbaşı
      1846 Mesaj
      12 Haziran 2019 15:41:52
      quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44 Sen git kumda oyna paşam. Alıntıları Göster
      "ohh iyi olmuş 186tl paran gittiyse , inşallah vermezler. öl geber."
      bu üslupla cevap verirsen benim de cevabım bu olur sana. önce adam olmayı ögren. Bir problem varsa anlatamayan sensin, üstüne de şaklabanlık şımarıklık yapıyorsun.
      12 Haziran 2019 15:43:55 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast "ohh iyi olmuş 186tl paran gittiyse , inşallah vermezler. öl geber."
      bu üslupla cevap verirsen benim de cevabım bu olur sana. önce adam olmayı ögren. Bir problem varsa anlatamayan sensin, üstüne de şaklabanlık şımarıklık yapıyorsun. Alıntıları Göster
      Ahlaksızlık yapma bana özelden ulaşırmısın görüşelim

|
      |
    • Binbaşı
      1783 Mesaj
      12 Haziran 2019 15:45:12

Bankadan ters ibraz başvurusu yapın ne uğraşıyorsunuz? Ben mağaza teslim ürün almıştım. Unutmuşum o kadar zaman geçmişki. Ne arayan ne soran. Sordum teslim edildi dediler. Bankaya başvurup aldım paramı. Uğraşmayın sizde bankaya ters ibraz başvurusunda bulunun mal/hizmet alamadım diye belirtin.

|
      |
      Bahsedilenler: hakancan44

1905 ~ Sadece Galatasaray! ~ 2018
    • Yüzbaşı
      297 Mesaj
      12 Haziran 2019 15:50:02

Firma haklı olduğunu düşünüyorsa neden savunma versin.

O zaman haklılığı sunulan döküman sayısına göre belirleyelim olsun bitsin.

|
      |
      hakancan44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      12 Haziran 2019 15:52:29
      eskiden bu forumda millet birbirine "hocam" diye seslenirdi şimdi herkez adana sıfır olmuş "hayırdır bilider" çekiyor özel mesajdan konu sahibi.

birşey dedik yazdıklarına bak "git kumda oyna, ahlaksızlık yapma" vs falan.

altı üstü bir kredi kartı ekstresi at dedik zoruna gitti.

şimdi de pm den kavgaya çağırıyor "telini ver adresini ver oğlum. seni piss yaparüm ha"

edit: birilerine "Dostum konuyu sabote mi etmeye çalışıyorsun.işin yokmu senin" falan demiş.
      edit2: " işine bak." başka birine de bunu demiş.

birileri birşey anlatmaya çalıştıkça köpürüyor adam. ilginç valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erco35coast -- 12 Haziran 2019; 16:4:32 >

• Onbaşı
      20 Mesaj
      12 Haziran 2019 15:57:00
      Bu kadar kişi nasıl yanlış anlayabiliyor olayı gerçekten çok enteresan.
      Adam 500 lira para ödemiş karttan totalde. 2 ürünü de iade etmiş. kartına 300 iade etmişler. hopileri de kullanma süresi geçti diye iade etmemişler.
      |
      |
      12 Haziran 2019 16:10:04 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast eskiden bu forumda millet birbirine "hocam" diye seslenirdi şimdi herkez adana sıfır olmuş "hayırdır bilider" çekiyor özel mesajdan konu sahibi.

birşey dedik yazdıklarına bak "git kumda oyna, ahlaksızlık yapma" vs falan.

altı üstü bir kredi kartı ekstresi at dedik zoruna gitti.

şimdi de pm den kavgaya çağırıyor "telini ver adresini ver oğlum. seni piss yaparüm ha"

edit: birilerine "Dostum konuyu sabote mi etmeye çalışıyorsun.işin yokmu senin" falan demiş.
      edit2: " işine bak." başka birine de bunu demiş.

birileri birşey anlatmaya çalıştıkça köpürüyor adam. ilginç valla
      Az önceki mesajında çok naziksin ,allta paylaşıyorum...acıtasyon mu yapıyorsun şimdi.ADAM OLMAYI ÖĞREN,ŞAKLABANLIK VS. hocamla aynı şeymi .halen ısrarcıyım telini at sözlü anlatayım telden konuyu.Adres felan istemedim senden onunda ekran görüntüsünü atarım.bu kadar ağlayacağını bilsem yazmazdım. Önce sen üslubuna dikkat et sonra burda mağduru oynama.

bu üslupla cevap verirsen benim de cevabım bu olur sana. önce adam olmayı ögren. Bir problem varsa anlatamayan sensin, üstüne de şaklabanlık şımarıklık yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakancan44 -- 12 Haziran 2019; 16:17:2 >

• Binbaşı
      1846 Mesaj
      12 Haziran 2019 16:19:01
      quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44 Az önceki mesajında çok naziksin ,allta paylaşıyorum...acıtasyon mu yapıyorsun şimdi.ADAM OLMAYI ÖĞREN,ŞAKLABANLIK VS. hocamla aynı şeymi .halen ısrarcıyım telini at sözlü anlatayım telden konuyu.Adres felan istemedim senden onunda ekran görüntüsünü atarım.bu kadar ağlayacağını bilsem yazmazdım. Önce sen üslubuna dikkat et sonra burda mağduru oynama.

bu üslupla cevap verirsen benim de cevabım bu olur sana. önce adam olmayı ögren. Bir problem varsa anlatamayan sensin, üstüne de şaklabanlık şımarıklık yapıyorsun. Alıntıları Göster
      yolun açık olsun kardeş, kendine iyi bak, görüşmemek üzere + blok

• Binbaşı
      1497 Mesaj
      12 Haziran 2019 16:20:57 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: erco35coast yolun açık olsun kardeş, kendine iyi bak, görüşmemek üzere + blok Alıntıları Göster
      başkalarıyla irtibat kurarken daha saygılı ol ,kardeş. ++ Blok

|
      |
    • Yarbay
      3405 Mesaj
      12 Haziran 2019 16:36:13
      2. maddedki biraz ödeme dediğiniz rakam 333,77 TL mi acaba?
      12 Haziran 2019 16:45:45 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: BaMKaN 2. maddedki biraz ödeme dediğiniz rakam 333,77 TL mi acaba?
      Hayır ,100-150 arası bir rakamdı. İlki 400 civarı

• Yarbay
      3405 Mesaj
      12 Haziran 2019 17:05:31
      quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44 Hayır ,100-150 arası bir rakamdı. İlki 400 civarı Alıntıları Göster
      Sizin red yemenizin sebebi bu rakamları belgeleyememiş olmanız, en sağlıklısı yapılan harcama görüntüleri + kredi kartı ekstresi
      12 Haziran 2019 17:15:26 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: BaMKaN Sizin red yemenizin sebebi bu rakamları belgeleyememiş olmanız, en sağlıklısı yapılan harcama görüntüleri + kredi kartı ekstresi Alıntıları Göster
      Hayır,sipariş numarası ve alışveriş ekran görüntüsünü belgelendirdim. Teslim ettiklerim gayet açık ve netti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakancan44 -- 12 Haziran 2019; 17:26:50 >
      |
      |
    • Er
      1 Mesaj
      12 Haziran 2019 18:43:42

İletişimde kesinlikle sıkıntınız var ne söyleneni anlıyor ne derdinizi anlatabiliyorsunuz. Zaten konuyu sıcak fırsatlara açmanızdan anlamalıydık.
      |
      |
      hakancan44 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      12 Haziran 2019 19:28:41 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: pisibaliqi İletişimde kesinlikle sıkıntınız var ne söyleneni anlıyor ne derdinizi anlatabiliyorsunuz. Zaten konuyu sıcak fırsatlara açmanızdan anlamalıydık. Alıntıları Göster
      Bunu neye göre söylüyorsun, neyi anlamadın değerli kardeşim.ben konuyu birilerinden akıl almak ve ya beklenti amaçlı açmadım.benzer problem yaşama olasılığı olanlara belki bir fikir olur. Benzer bir alışveriş yaparken belki bu konu sana ileride fikir verecek ve sorun yaşamayacaksın.sırf konuya yorum yazmak için girenler var. Anlayan anlıyor kafası kalın olan anlamıyorsa ben ne yapabilirim.KONUNUN SICAK FIRSATTA AÇIILMASI DAHA ÇOK KİTLEYE DUYURULMASI. EDİTÖR BİR SÜRE İZİN VERİP DEĞİŞTİ ,SENİ NE İLGİLENDİRİR BU DURUM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakancan44 -- 12 Haziran 2019; 19:30:55 >
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
üniversite
Ankara Web Tasarım
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,270
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.