Şimdi Ara

Hakem Hataları 16-17 Sezonu/ ANA KONU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
0
Favori
5.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu forumdaki gs li ve fb lilerden ilham aliyorum basarimi onlara borcluyum bu arada okurken eglenmene sevindim. Oyle bir tarzim var ogretirken eglendirmeye inaniyorum. Tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cüneyt çakır net penaltıyı çalmadı konya maçından sonra rizede de görevinin başında
  • Besiktastan bi haksiz 3 puan daha

• Caner resmen kollanıyor mhk tarafından.

• Poziyonu koyun da görelim neymiş ne değilmiş. Yıllarca ekmeğini yediniz haksız penaltı vs, şimdi beslendiğiniz kaba pislemeyin isterseniz sarışın kardeşler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WITCHER -- 1 Ekim 2016; 22:22:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidden Blade

Besiktastan bi haksiz 3 puan daha

mahmut usludan nefret ederim ama dediği çok doğru BJK HAKEMLER TARAFINDAN KOLLANIYOR net! caner kaç maçtır atılmıyor 6. hafta oldu her maç hakem faciası ve bjk lehine yazık yahu
  • 1 hafta olur eyvallah dersin 2 hafta olur hakem de insan görmemiş dersin de bugünkü pozisyonun görülmeyecek bi şeyi yok ve kaç oldu artık . kollandıkları artık tartışmaya kapalı bi durum ama oynanan futbol da ortada istediği kadar kayırsınlar bi yere kadar.
  •  Hakem Hataları 16-17 Sezonu/ ANA KONU

beckin kollarına bakın adam kollarını kapatıyor çarpmasın diye marcelo sevgilisini kucaklayacakmış gibi açtıkça açıyor

ama neymiş kollar yapışıkmış ... yersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Poziyonu koyun da görelim neymiş ne değilmiş. Yıllarca ekmeğini yediniz haksız penaltı vs, şimdi beslendiğiniz kaba pislemeyin isterseniz sarışın kardeşler.

Al

• quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Orijinalden alıntı: *ORION*

Poziyonu koyun da görelim neymiş ne değilmiş. Yıllarca ekmeğini yediniz haksız penaltı vs, şimdi beslendiğiniz kaba pislemeyin isterseniz sarışın kardeşler.

Al

hatta eline çarptıktan sonra hemen dönüp hakeme bakıyor itiraz bile etmiyor bu pozisyon penaltı değilse ele çarpan hangi pozisyon penaltı sayılıyor ne yapılması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Troll King -- 2 Ekim 2016; 11:52:49 >
  • Troll King kullanıcısına yanıt
    Herhalde topu eline alip ceza sahasi icinde dolasmasi lazim,gerci onu yapsa bile penalti vereceginden supheliyim

• bence tartışmayın bjkli arkadaslar fbliler el diyorsa eldir zira adamlar her sene şampiyonluk yarısında tutulmak için böyle penaltıları kazanıp duruyorlar onlardan iyi mi bilceksiniz

• Bjk lilerin sadece kendilerine haksızlık olduğu zaman kullandığı topic

• quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

bence tartışmayın bjkli arkadaslar fbliler el diyorsa eldir zira adamlar her sene şampiyonluk yarısında tutulmak için böyle penaltıları kazanıp duruyorlar onlardan iyi mi bilceksiniz

Aynen,aynen

Oyle penaltilar kazaniyoruz,evet evet.Ama bunun gibileri vermiyor hakemler nedense

Hakem Hataları 16-17 Sezonu/ ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ***Leopard*** -- 2 Ekim 2016; 12:10:21 >

• Ya olum dalga mı geçiyorsunuz, pozisyonu analiz edip penaltı diyen bir tane futbol otoritesi göstersenize
    Burda kendi kendinize gelin güvey olacağınıza

Futbolun f sinden anlamayan adamlarla ne konuşuyorum ki ben de zaten

• Pozisyon penaltı değil. Ama Q7 ve Caner kollandığıgerçeğini değiştirmiyor. Hele caner adamın dokunulmazlığı var .

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batalla16 -- 2 Ekim 2016; 13:35:16 >
  • Bu haftada boş geçmediler antalya ofsayttan gol attı.İstisnasız her hafta alehimize karar var.

• Eto nün gölünde hiç bir şey yok, net golü yedi hakem

Notta nün düşürülmesinde hakem korner verdi, ben de korner sandım ilk başta yakın çekimde cavanda topa dokunamamış penaltı verilebilirdi

• Etonun haksiz yere golunun verilmemesi...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.