Şimdi Ara

Hakem Hataları 16-17 Sezonu/ ANA KONU (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
374
Cevap
0
Favori
5.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakem kötü yönetti fb macını fb medyası sıvamaya başlar
  • Dün burayı sallayanlar şimdi sus pus köşesine çekilmiş. Ne medyada ne de forumda kimse tek kelime bir şey diyemiyor. Hepinizin derdi ortada demek ki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

gördüklerimin arasında en iyisi

Hakem Hataları 16-17 Sezonu/ ANA KONU

son yıllarda gordugum en guzel kapak, hemde kapak gibi kapak

tarihe kazınacak bir Photoshop lama yapmışlar yapanı düşüneni tebrik etmek lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dünkü rezalet maç ve bugünkü maç

Bu sezon 12 kişiye karşı oynuyoruz bakalım.

• Dunku rezelat derken heralde podolskiye cikmayan kk dan bahsediyosun. Bu renklilerin her hafta zirlamalarindanda sikildim. Utanmasalar cengizin kendini attigina da penalti diyecekler. Oguzhanin pozisyonda cekerek avantaj sagliyor. Ayni pozisyonda beck'ede faul verdi. Quaresmanin pozisyon sk diyende kugu golu balesini izlesin bence. Futbol olarak rakip daha iyi oynadi kazansalar da hakederek kazanmis olurlardi ama berabere bitti. Rakip olmayanlar kendi kendine calip oynamasin. Birbirleriyle ucunculuk mucdelesi yapsinlar. Zaten mac takviminde baya kollaniyolar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cüneyt Çakır:Mete kadar olmasa da elimizden geleni yaptık ...

• q7 yine yırttı sarıdan........

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suç sende değil seni hakem yapanda metecim.

• Q7 4. haftada nihayet sarı gördü......
    Siirt milletvekili sanki,
    dokunulmazlığı vardı,
    hakemler inatla sarı vermeyince,
    Hasan Alinin uyanıkça davranışıyla nihayet bu seri sona erdi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mimleon kullanıcısına yanıt
    Luganonun kk gormeden sezon bitirdigini gorduk, mehmet topal o kadr ucan tekmeye ilk kk bu sezon gordu, emre belezoglu fb de en centilmen oyunculardan biriydi nedense; neyse okadar agladiniz ki quaresma kendini sikmadi hic macta gol falan atsa gozyslri sel olurdu heralde

• Konusunu buldum buraya yazayım bari.

Kayserispor-Trabzonspor maçında hakem Serkan Çınar Kayserispor'un 3 net penaltısını yedi(1 tanesi tartışılır ama bence penaltı).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Konusunu buldum buraya yazayım bari.

Kayserispor-Trabzonspor maçında hakem Serkan Çınar Kayserispor'un 3 net penaltısını yedi(1 tanesi tartışılır ama bence penaltı).

İlk defa sana katılıyorum ne güzel var vermiştim son maçtı yediler gayseriyi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Konusunu buldum buraya yazayım bari.

bu haftada adana yı yediler skandal kırmızı penaltıyla maçı ts ye ikram etti hakem,gs maçında da gs nin verilmeyen 2 penaltısı var sorsan en doğranan takım ts
  • küme düşmemesi için trabzonpor'u 2 haftadır güzel itiyolar yukarı.. Ee süper lig işte, kalite bu kadar olur burada..
  • Trabzonspor aleyhine çalınan kararların, son iki haftada lehine çalması garip.
  •  Hakem Hataları 16-17 Sezonu/ ANA KONU
  • Şu açıklamalara bakın zaten beşiktaşlı bir yönetici yapmış zannediyorsunuz bunları ama o bizim ligin mhk başkanı.

http://www.fanatik.com.tr/2016/12/07/yusuf-namoglu-ndan-craig-thomson-icin-muthis-iddia-1266085
  • konu başlığı ''beşiktaş ve itelenmeleri 16/17 '' olarak güncellenmeli
  • her beşiktaş maçında uplandığını görmekten sıkıldığımız konu. bu konunu uplanmasına sebep olanların şeref seviyesi beşiktaşın hakkıyla aldığı maç sayısından hallicedir.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.