Şimdi Ara

Hakareti eden Suriyeliler, yargılanan Türkler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
3
Favori
4.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
181 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hanım efendi tek kişilik dev kadro tebrik ediyorum kendisini

Keşke bütün siyasiler en azindan bu konuda su kadar kesin ve cesur olsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigFella

ses çıkarmamaya devam edin siz, kız alıp kız vermeye başlandı bile

Kız alınmasına bir şey dediğim yok soy babadan geçer ama kız veren namsunu verir. Soyunu verir. O kadar diyorum

• Savaştan kaçmışlar, hepsi mağdurmuş vs vs.

Shithole bir ülkeden daha iyisine bedavaya upgrade oldular dahası var mı?

İçlerindeki gerçek mağdurlar On Bin kişiyi geçmez.

Maaşallah bütün birikimleri de alıp gelmişler buralarda bir dünya ticarethane açmışlar

nasıl bir savaşsa artık, sanırsın ikinci dünya savaşında dümdüz olmuş Almanya'dan kaçmışlar.

Bir de yıllardır anlatılır, hamamböceği gibi çoğalıyorlar hastaneler çalışanları bunların doğum hikayeleri yazıyor.

• bunlar yüzünden türk milleti madur oluyor..hastalerde 20 yada 25 gün sonra sira veriliyor...bu kadar ayrimcilik bu kadar vatandasini 2 sinif goren..üstüne bu kadar vergi alip keriz yerine koyulan dunyada herhangi bir ülkede boyle yönetim yok..ve hala halk sessiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Larry -- 23 Haziran 2021; 21:2:3 >
  • Hopdediks-Dediğimdediks kullanıcısına yanıt

Eğer düzgünce sorun çıkarmadan yaşasalardı problem olmazdı… Türkler’de yurtdışına gidiyor ancak sokakta dilenip taciz etmiyor milleti en azından.

• Adamlar daha dün geldi bugün bizim memleketimizi sahipleniyorlar , bizlere hakaret ve tehtidde bulunuyorlar, bu gidişat hiç iyi değil.Umarım iktidar sahipleri bu konuyla ilgilenir ve bu suriyeli sorununu çözerler.

• Suriyelilerin türkiyede kalması meşru değildir.Rızamı almadılar

• Toplamda ne denildiğini özel geçse idin iyi idi. Şu haliyle ben hiç birşey anlamadım. Taraftar zaten taraftar yağlayıp yıkayacak. E taraftara anlatırsan onlar zaten taraftar.

• Graphic Violence G kullanıcısına yanıt

akp li bir bakan demişti,suriyelilerin türkiyeye uyum sağlayıp aramıza karışmasının tek yolu evlilik diye, anlayın işte hedeflerini

• Kendi ülkemizde mülteci gibi hissetmek bu demek olsa.

Yönetim türk değil sanki düşman ülke vatandaşı...

• TR Zaten bitti artık. Boşuna uğraşmaya gerek yok şükür Almanya da akrabalık durumu var bir şekilde memur olarak oraya kendimi atabilsem kebab

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • suriyelilerin gitmesi sart

• Suriyelilere laf edenler banlanmış :(

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bunları postalamazsak yuh olsun bize

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.