Şimdi Ara

Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
349
Cevap
20
Favori
37.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • geçmiş olsun bide bol bol kitap okursun hocam ve mastürbasyonu şimdiden bırak sonra kafada bitiyor zaten hapishanede gazeteden çekersin yoksa

• Sabıkan yoksa hapis cezası almazsın. Hakaret basit bir suç.

• quote:

Orijinalden alıntı: YKaan53

geçmiş olsun bide bol bol kitap okursun hocam ve mastürbasyonu şimdiden bırak sonra kafada bitiyor zaten hapishanede gazeteden çekersin yoksa

bulvar gazetesi halen var mı acaba,sokabiliyor muyuz? bilgin var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Why Shy

Sabıkan yoksa hapis cezası almazsın. Hakaret basit bir suç.

basit bir suç ama insiyatife bağlı. hakim hagb vermezse,para cezasına çevirmezse ne bekliyorsun? mantıklı olalım.

• extagon kullanıcısına yanıt

bilgim yok hocam ya da şimdiden bir kaç kez bir şeyler bak düşünerek artık hayal gücü ile yapılmayan şey yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: extagon

basit bir suç ama insiyatife bağlı. hakim hagb vermezse,para cezasına çevirmezse ne bekliyorsun? mantıklı olalım.

Alıntıları Göster

Sabıkan yoksa çevirecek. Çevirmezse itiraz edersin.

• türk adalati nelerle uğraşıyor görün bak,bu da iddianame Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) 

Nahrime94 Lüzumsuz Adam hamza5806 unraveling LittleWorld maliahale hepsinerede Reaper87 september2 YKaan53 Why Shy

Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam)

HOCAM KUSURA BAKMAYIN AMA ŞUAN GÜLMEKTEN AĞLIYORUM WQEOIJQWEOQMWÖEPOJEPQWOJXÖQWQWOPEJQWPDOQWEÖPQWEHWQPEOKQWÖDWQOĞEQWHEWQYFGWQHJMNQDQWPEOJWQEOQWEJPQWEWQMDQWOEJWQEMOWQEPQWE

• nasıl bir buğu ki camdan silinmemiş. hagb olur hiç dert etme. yer yok seni mi tutacaklar içeride :) kadındaki azme hayran kaldım parmak izi aldırtmalar falan :D

bu konu efsane olur Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havya Makinesi -- 22 Ekim 2020; 22:27:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZewZack

HOCAM KUSURA BAKMAYIN AMA ŞUAN GÜLMEKTEN AĞLIYORUM WQEOIJQWEOQMWÖEPOJEPQWOJXÖQWQWOPEJQWPDOQWEÖPQWEHWQPEOKQWÖDWQOĞEQWHEWQYFGWQHJMNQDQWPEOJWQEOQWEJPQWEWQMDQWOEJWQEMOWQEPQWE

kime anlattıysam inanmıyor elimde iddianameyle geziyorum iyi geyik dönüyor :D

• quote:

inanır mısın bilmem ama dışarıda yağmur yağarken iş yerimizdeki camlar buğu yapmıştı,bende cama ''götoş gülşen'' yazdım. bunu kendi mesaisinde gördü,parmak izimi aldırttı olay yeri incelemeye,olay yeri inceleme parmak izinin bana ait olduğuna karar verdi ve dosya savcıya gitti,savcı onayladı dava açıldı :D

uzlaşmada 5.000 tl para istedi,verirsem dava açılmayacaktı,''donuma kadar alacaksa söylemesi yeterliydi'' dedim aracıya,o da mahkeme kayıtlarına geçmiş:D

Alıntıları Göster
    hocam oha şimdi işler değişir müşteki kadın demek he

O kadar dedik bu isin dönüşü yok hocam sayende ben de giricem

Vay be

Çok orijinal bir olay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1593E8EC2

hocam oha şimdi işler değişir müşteki kadın demek he

O kadar dedik bu isin dönüşü yok hocam sayende ben de giricem

Vay be

Çok orijinal bir olay

Alıntıları Göster

mübaşir bile ''2 yıl sonra emekli olucam bunca dava gördüm böyle dava görmedim'' diyip güldü :D

• quote:

mübaşir bile ''2 yıl sonra emekli olucam bunca dava gördüm böyle dava görmedim'' diyip güldü :D

Alıntıları Göster
    efsanesin hocam vallahi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

nasıl bir buğu ki camdan silinmemiş. hagb olur hiç dert etme. yer yok seni mi tutacaklar içeride :) kadındaki azme hayran kaldım parmak izi aldırtmalar falan :D

bu konu efsane olur  

Buğu camdan silinmez hocam. Eski kiz arkadaşımla araba camına isim yazmıştık. Kizdan ayrilip baska kizla yine yağmurlu havada arabaya binince armut gibi camda cikti o yazilan yazı 😂😂🤦🏻‍♂️

Bu arada 7 yıldır süren davam var. Haklı ve mağdur olmama rağmen mahkeme davayı düşürmüyor. Hâlâ açıkta 🤦🏻‍♂️ Adalet süper işliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kadına neden hakaret ettin peki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

ne kadar sürelik bir hapis ?

beni hatılıyor musun ?

• Olm ana avrat bile yok küfürde.

Bundan hapis çıkmaz, zaten yer yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: çiz

Kadına neden hakaret ettin peki

ben izin değiştiriciydim,sürekli sorun çıkarıp vardiyasını değiştiriyordu,kadın olduğu için müdürler onu kolluyordu,yeri geliyor üst üste 2x8 saat mesai yapıyordum onun yüzünden,iki hafta izin kullanmayıp birden kullanıyordu,haliyle benim iznim iptal oluyor ve onun mesaisine gidiyordum izinli günümde,vardiya şefleri takmadı durumu,zaten özel güvenlik denilen meslek öyle ezik bir meslek ki içine girmeyen bilemez,askeriyeden,polislikten atılmış ne kadar adam varsa özel güvenlik müdürü,neyse mevzudan sonra ikimizide kovdular,kadın gitti bir de bunu beyan etti,''beni işten attırdı dedi'',neyse ki kanıtladım onu sigorta bitiş raporuyla Hakaret suçundan hapse giriyorum- (sicili yaktık elleaam) 

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Soul

Olm ana avrat bile yok küfürde.

Bundan hapis çıkmaz, zaten yer yok.

hakim kadın,mağdur kadın :) bilmem anlatabildim mi :)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.