Şimdi Ara

Hakan ve Arif (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
7.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Türkçü2017

quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

İkisi de yalanlamışlardı suçlamaları. Hakan'ın yalanlaması pek inandırıcı olmadı tabi ama Arif konusunda çok emin değilim.

O yüzden Hakan ihraç edilmeliydi bence ama Arif'in edilmemesi yerinde olmuş. Yargılanması bitsin, örgüt üyesi olduğuna hüküm verilirse ihraç edilir.

Futbolculuklarına saygım var ama sırf çocukken aşık olduğumuz renkleri giyip 2 gol attı diye savunacak değilim. Hakan'ı da siyasete atıldığından bu yana sevmezdim zaten.

Şimdi aşık değilsin yani hocam?

"...çocukken, aşık olduğumuz renkleri giyip 2 gol attı..."

Virgül anlam kaymasını düzeltmiştir sanırım. Hakan, Arif gol atarken çocuktum, o açıdan yani

• Kim attı kral attı nerde attı elland road'da attı...

Hakan Şükür ve Arif Erdem'in saçma bir ideoloji peşinde sürüklendikleri doğru fakat

Ülkeye yaptıkları katkılar büyük...Sporcu olarak yok sayamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fadeout -- 25 Mart 2017; 22:35:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

cumhuriyet tarihinin ilk teröristine oy için fatiha okutanlar boş yapmasın
    oyna devam

+1905
  • spor ve siyaset birbirine karıştırılmamalı doğru karar verilmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray Fetö'ye Fransız kaldı diye bir twit görmüştüm.Galatasaray'ı çok güzel özetlemişler gerçekten.
  • Ben bu kararı doğru buluyorum.Sonuçta 52 golle milli takımın en çok gol atan futbolcusu.Fetocu olduğu bir gerçek ancak milli takıma en yararlı futbolcudan bahsediyoruz.Siyasi görüşleri siyasi makamlarda tartışılır sporda değil.
  • Yarın bu Milletin gözünün içine bakıp aldıkları karar hakkın da ne diyecekler merak ediyorum. Şu karardan sonra isterseniz kainat şampiyonu olun.
  • Hakam sukur feto olaylari resmi olarak ciktiktan sonrada safi fetoydu bu karar resmen rezilligin daniskasi twitterda gordugumde baya sasirdim

• hakan sukur kabul etseniz de etmeseniz de galatasarayin efsanesidir.

ha is siyasete girer, fetocu filan derseniz kendisinden daha fetocu olanlar saraylarda oturuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

cumhuriyet tarihinin ilk teröristine oy için fatiha okutanlar boş yapmasın
    oyna devam

+1923
  • Yahu birakin bu bos isleri her takimin FETÖ sü var dah 2 sene önce herkes tapiyordu bu herife ne oldu da birden HAkan arif suclu oldu bu olaylarin icinde emre belezoglu da vardi ama adi bile gecmiyor hic nedense veya Aziz yildirim mahmut uslu nihat özdemir bunlar kulüpten üyelikten atildi mi HAYIR HAYIR HAYIR dogru olan da budur ilerde CHP ci olanlar da kovulur HDP liler de kovulur MHp ciler de kovulur böyle gider eger Politikayi karistirirsak

• La şu miladı 17 25 Aralık alanlar tarihi 1-2 yıl geriye çeksenize yiyorsa, beraber Bank Asya şubelerini açarken başladı kardeşliğiniz.

Beraber yürüdük biz bu yollarda...
  • İlla ki bu durumu kullanmak isteyen olacaktır ve ellerine malzemede vermiş olduk bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YasinD.

İlla ki bu durumu kullanmak isteyen olacaktır ve ellerine malzemede vermiş olduk bence.

Kullanmak istemenin yanında, bir ara video dalgası vardı. Aylardır video düşmüyor eski futbolcuların Feto ile beraber olduğu. Bu dalga yine başlarsa bil ki Galatasaray'ı arka planda tehdit ediyorlar bununla.
  • Bir fenerbahçeli,galatasarayı ve hakan şükürü zerre kadar sevmeyen birisi olarak doğru buldum bu kararı.Zamanında fetoyu ülkeye davet edenler ona parsel parsel arazi verenler,eteğini öpen hoca efendi diye basbas bağıranlar ne ceza aldı ki hakan şükür ceza alacak.Her fetocu cezalandırılacaksa hakana gelene kadar çok adam var çok.

• Hakan Şükür Amerika da mı

• Son Dakika: Hükümetten Galatasaray'a uyarı!
    GENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Galatasaray Mali Genel Kurulu’nda Hakan Şükür ve Arif Erdem’in kulüp üyeliğinden ihraç edilmesinin reddedilmesiyle ilgili açıklama yaptı. Bakan Kılıç, "Galatasaray yönetim kurulu ivedi şekilde alınmış olan bu kararı düzeltmelidir. Çünkü ülkemize, milletimize ihanet edenlerin ülkemizin köklü kurumlarında ve kulüplerinde işi yoktur" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/hukumetten-galatasaraya-uyari-40407181?

• quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Son Dakika: Hükümetten Galatasaray'a uyarı!
    GENÇLİK ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Galatasaray Mali Genel Kurulu’nda Hakan Şükür ve Arif Erdem’in kulüp üyeliğinden ihraç edilmesinin reddedilmesiyle ilgili açıklama yaptı. Bakan Kılıç, "Galatasaray yönetim kurulu ivedi şekilde alınmış olan bu kararı düzeltmelidir. Çünkü ülkemize, milletimize ihanet edenlerin ülkemizin köklü kurumlarında ve kulüplerinde işi yoktur" dedi.

http://www.hurriyet.com.tr/sporarena/hukumetten-galatasaraya-uyari-40407181?

Bugün bu bakanın babası yuhalandı kurulda asıl derdi odur.

• bir şekilde bize yaptırım uygulayacaklar fakat galatasarayda hala bir umut var . özellikle genç üyelerinde .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakan şükür 15 temmuzdan beridir fötodan ayrıldığını söyledi adam tam Türkiyeye dönecekken adam için yaklama kararı çıkarttılar adam gelemedi. Zaten twitterdan takip ederseniz kendisinde belirttiği gibi kalemimiz kırıldı biz af dilesek bile bizi cezalandıracaklar ama kendileri kandırıldk deyip işin içinden sıyrıldı. Kesnlkle doğru karar birkez daha Galatasaraylılığımla gurur duydum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LacWer -- 26 Mart 2017; 0:32:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.