Şimdi Ara

Hakan Şükür Halısaha Maçı Düzenliyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hakan Şükür kadar başınıza taş düşssün emi diyeceğim ama onada değmezsiniz..

Türk futboluna adını altın harflerle yazdırmış birine bile utanmadan laf söyleyebiliyorsunuz siyasi görüşü ne olursa olsun..

Bu arada siyasi görüşlerinizde aynı tuttuğunuz takımlar gibi davranıyorsunuz ( GS , FB, BJK )..

Siyasi görüş takım tutar gibi olmaz ve olmamalıdır çünki insanları aynı Hakan Şükür örneğindeki gibi ayrıştırmaya ve ötekileştirmeye başlarsınız..
  • Gundemi takip etmeyen milletvekili olur kendisi. Aldigi o maas haram zikkim olsun.

"Gündemi takip edemedim"
    AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, "Hatip Dicle’nin milletvekilliğinin düşürülmesi ve BDP’li milletvekillerinin Meclis’e gitmeme kararı almasını" nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine "Gündemi takip edemedim. Bunun değerlendirmesini bizim büyüklerimiz, bakanlarımız, tecrübeli büyüklerimiz yapıyordur" dedi.

http://siyaset.milliyet.com.tr/-gundemi-takip-edemedim-/siyaset/siyasetdetay/23.06.2011/1405944/default.htm

• futbolculuğuna diyecek yok, siyasi görüşüde yerin dibine batsın ama benim umrumda değil. ben zorla, araya bir sürü adam koyarak evlendiği o dünya güzeli kız, depremde öldüğünde bir çiçek bile göndermemiş olduğunu bildiğimden hiç hoşlanmam kendisinden. adam dediğin şey bugünlerde ortaya çıkar. okyanus ötesinde birilerinin elini ayağını öptüğünde değil.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.