Şimdi Ara

Hakan Muhafız inceleme | İzlemeye değer mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
1
Favori
2.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kimse bu dizi icin Netflix uyeligi almaz

Olay Budur

• İlk bölümü izledim. İkinci bölümü izlemek için içimde bir istek uyanmadı. Oyunculuklar vasat. Kurgu iyi değil.

• Vasat..

• Oyunculuklar çok vasat ve başroldeki genç oyuncu çok şımarık geldi bana.
    seyretmeye değmez.
    4/10

• Senaryo İstanbul Muhafızları'ndan çalınmış olabilir mi?
  • 3. bölüme kadar dayanabildim. Cast berbat, o baba karakteri falan... Kadın başrol konuşmaları ve çoğu sahne sanki okuma provası gibi. Bizim dizi sektörü son derece profesyoneldir. Alın siz çekin diye set ekibine bıraksalar daha iyi bir iş çıkabilirdi.

Sonuçta her yerinden dökülen bir dizi çıkmasını, çekim sürecinde çıkan sorunlara bağlıyorum. Yarı yolda yönetmen değişti, çekilen bölümler çöpe atıldı. Bir daha çekildi vesaire.

Bizim yerli platformlar için çekilen gayet iyi diziler var. Aslında onlar Netflix'e iyi gider.

• ONURTO kullanıcısına yanıt
    Bir not: Yönetmen değişmedi, bölümler yeniden çekilmedi. Dizi ilk açıklandığından beri yönetmen ve bölüm listeleri aynı.

• Şahsi görüşüm filmin konusu iyi ve sürükleyici ama diyaloglar ve genel olarak kadın oyuncuların performansı filmi aşağıya çekiyor. Film ile ilgili daha başlamadan bazı sahnelerin yeniden çekileceği dedikoduları geliyordu ama heralde mekan ve zaman müsadece etmedi ve bu beğenilmeyen sahneler kesilmiş. Bundan dolayıdır ki 33 dakikalık bölümler mevcut. Potansiyelinden dolayı Yeni sezonun daha başarılı olacağını düşünüyorum. 10/6

• Realitesi şu Netflix dünyayı sömüren aptal aptal flim ve dizilerin sahibi olan firma. 10 farklı dizisini izleyin göreceksiniz ki aslında farklı isimler, farklı yerler aynı konular ve içi boş diziler. Arada bir bir iki şey amortiden çıkıyor ama Netflix insanları, ülkeleri her türlü yozlaştıran berbat bir firma. Bir kere bu dizideki karakterlerin karaktersizliği bir tarafa arka planda bir kaç tristik yerden başka bizle hiç alakası yok. Netflix'in tek felsefesi var kötü olan tek şey var o da uyuşturucu. Geride olan her şey tabîi... Netflix ve Marvel saçmalıklı flimleri sevemiyorum. Realite lazım. Süperman ve diğer varolmayan sahte kişiler sadece ABD için çalışıyorlar. ABD rüyası, netflix, marvel blah blah....

• 6. bölüme kadar izlediğimi anlamadım zaten bok gibi bişey sürekli bişeylerden kaçıp durdular kimse ne olduğunu bilmiyor 1 sezon izledim bibok anlamadım arkadaş 1 tane filmle hızlı ve öfkeli daha güzel hisler uyandırıyor..

• fiyasko. net.

• İlk olarak bu oyuncuların kaliteyi algılaması için önce yabancı bir kaç dizide bir yıl civarı oyuncu olması gerekiyor. Daha sonra bunlar içinden sırıtmayan 2 kişiyi Türk ana kahraman ve kötü kahraman olarak bize yedirmeleri gerekiyordu Ya da 5-6 kişiyi ama ana karakter olmadan... Bunlar için ise hiç bir filminde sırıtmayan oyuncuları tercih etmeleri gerektiğini düşünüyorum. Ancak ülkede en kaliteli oyuncular olarak ben genelde bayanları düşünüyorum , bariz daha kaliteli oyuncular; Meryem Uzerli,Özgü Namal ,Nurgül Yeşilçay,Tuba Büyüküstün ,İpek Tuzcuoğlu,Sanem Çelik,Deniz Çakır,Ece Uslu, Elif İnci. Daha sonra erkeklerde genelde yaşlanmış karakterler var sadece ; Şener Şen, Çetin Tekindor ,Gürkan Uygun, Haluk Bilginer,Oktay Kaynarca, Erkan Kolçak Köstendil... aklıma gelenler bu filme ne kadar uygunlar tartışılır ama ülkedeki en iyi potansiyeli olan kişiler bunlar bence.! Unuttuklarım da illa ki vardır ama bu kişiler genelde hakkını veriyor oyunculuğunun... Erkek oyuncu olarak tercihim Rıza Kocaoğlu ve bayan olarak da Şebnem Bozoklu olurdu herhalde...

• hiç yoktan iyidir.
    ne kadar çok eleştiri alırsa
    bir sonraki yapım da o kadar kaliteli olur !

• Diziyi ingilizce dublaj + Türkçe altyazi olarak izlemenizi tavsiye ederim. Hayatimda ilk kez bir dizinin dublajinin orjinalinden iyi oldugunu gördüm

• Dizinin aslında sağlam bir hikayesi var ama kötü anlatılmış ve işlenmiş. Venom gibi.

• katılmıyorum genelde yabancı dizileri bile çok seçerek izlerim türkleride daha az takip ederim ama bakarım nasıl diye .Netfix e yakışmayan paralı öğrenci işi gibi amatörce olmuş

• fragmandan belli çöp olduğu.
  • durağan ve işleyişte sorunları olan dizi, bana göre vaktinizi daha değerli eserlerle değerlendirin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Nasıl olması lazımdı? Oyunculuk bu dizinin eleştirileceği son noktalardan biri kanımca, rollerin hakkını vererek oynamışlar.
  • Sana öyle gelebilir ama bana yapmacık geldi .
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.