Şimdi Ara

Hakan: Muhafız’ın ikinci sezonu yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birinci sezonu uzun süre kendinden söz ettirmeyi başaran Netflix’in ilk Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın yeni sezonu bugün yayınlandı. Geçtiğimiz senenin sonunda serüvenine başlayan dizi, arada fazla vakit bırakmadan Muhafız’ın İstanbul için mücadelesini izleyicilere sunmaya devam ediyor.

40’ar dakikalık 8 bölüm

Yeni sezon her biri 40 ila 50 dakika arasında 8 bölümden oluşuyor. Diziyi takip edenlerin hatırlayacağı üzere önceki sezon finali Ölümsüzler’in uyanmasıyla son bulmuştu. İstanbul’u yok etmeyi planlayan Ölümsüzler’i durduracak kişi ise Çağatay Ulusoy tarafından canlandırılan Hakan karakteri. İlk sezondan hatırladığımız Hazer Ergüçlü, Okan Yalabık ve Ayça Ayşin gibi önemli isimlere yeni sezonda Engin Öztürk, Boran Kuzum, Ayşe Melike Çerçi ve Burçin Terzioğlu dahil oluyor.

Diziye yeni katılan isimlerle birlikte Ölümsüzler ile Hakan arasındaki mücadelenin katlanarak arttığını söyleyebiliriz. Sadık olanlar şeklinde isimlendirilen kişiler ise Hakan’a bu mücadelesinde yardımcı olacaklar. Ayrıca Hakan’ın abisi rolünde yer alan Engin Öztürk de yeni sezonun kilit noktalarından.

Ayrıca Bkz.Avengers: Endgame gişede Avatar'ı geçebilir mi?

Hakan: Muhafız’ın yeni sezonuna bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha önce izlemediyseniz ikinci sezon fragmanını ise aşağıda izleyebilirsiniz. Türkiye ile birlikte tüm Dünya’ya da sunulan Hakan: Muhafız’ın yeni sezonu nasıl tepkiler alacak çok yakında göreceğiz.

• Punisher filime yazık böyle saçma diziler devam ediyor

• cuma namazından sonra bakarız :)

• Dalette kullanıcısına yanıt
    Disney, Marvel dizilerinin isim haklarının sahibi olduğu için kendi yayın servisinde kullanmak için Netflix'le anlaşmaları sonlandı diye biliyorum. Yoksa iyi ya da kötü olmasıyla alakası yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 26 Nisan 2019; 13:12:57 >
  • Dalette kullanıcısına yanıt
    özüne dön ! :)
  • ilk sezonu izledim, çok iyi diyemesemde beyendim. 2. sezonuda izliyeyim. izlemek isteyenler netflix ten yeni hesap açıp (ilk ay ücretsiz) izleyebilir.

• Netflix de olsa klasik Turk dizisi sacmaliklari .1.sezon sonu o animasyonlar neydi oyle ucan kanlar falan.

Turk yapimi diye destek olalim da boyle sacmaliklar izleyecek olsam acar TV dizisi izlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sezon izlenebilir bir düzeydeydi ama 2. sezon berbat ötesi çizgi film senaryosu gibi çocuklar için yazılmış bir senaryo

• Torrent iş başında :) hemen düşmüş. Netflix bu işe çare olamıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Netflix de olsa klasik Turk dizisi sacmaliklari .1.sezon sonu o animasyonlar neydi oyle ucan kanlar falan.

Turk yapimi diye destek olalim da boyle sacmaliklar izleyecek olsam acar TV dizisi izlerim
    insan az utanır ve eleştirilere kulak verir ikinci sezonu farklı yaparlar diye umudum vardı

onu bile yapmamışlar. Hatta daha kötü bile olmuş diyebilirim.

yazık valla. Sadece oyuncuların isimlerinden parayı götürelim diye düşünmüşler herhalde
  • 1.sezonunu izlemistim simdi 2,sezonun 1.bolumunu izledim sarmadi Avlu nun son bolumunu izlememistim onu actim izliyorum. Muhafız netflix degilde tv de olsaydi reklamini gorsemde degistirecegim bir dizi olurmus.

• İlk sezon sadece 3 bölüm izleyebildim, şu dizi nasıl devam ediyor cok ilginç.

• 15 yaşında olsam güzel dizi aslında 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Torrent iş başında :) hemen düşmüş. Netflix bu işe çare olamıyor.
    Ayda 10 tl vermedin ya zengin oldun.

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Ayda 10 tl vermedin ya zengin oldun.

Alıntıları Göster
    Hakan muhafız 1. Sezon 1. Bölümünü izledim sadece. Onun dışında hiç izlemedim :)

• Sonuçta Abartılacak bir dizi değil Fantastik bir dizi ama ilk sezon bence çok vasat olmasına rağmen 2. sezon aksiyon iyi yeni katılan karakterlerle hikaye ve senaryo daha iyi hale gelmiş temenni ederim yeni sezonda Netflix'te fantastik olmayan kaliteli Bir Türk diziside görebiliriz
  • cocukca replikler ve cok kotu seneryo...hedef kitleri 15 yaş altı galiba..

• İkinci sezon rezillik ötesi bir senaryo ve oyunculuk. İlk sezonu izledik, güzel olur düzeltirler dedik ama ikinci sezon gerçekten vasat.
  • ikinci sezon = 💩

• Burçin Terzioğlu bile benim bu diziyi izlememi sağlayamadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.