Şimdi Ara

Hak ettiğim yerde değilim yalanı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
907
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pre girmeden üst üste bu kadar maç kazanmak şans işi, pre giripte bu kadar kazanmak boost işi. Yapmadığum şey değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emrehan141: kullanıcısına yanıt
    Solo Q oynuyorum. Takıma çok aşırı kötü insanlar geliyor kanser oluyorum cidden. Ama yine de taşınıyor bir şekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mithrandir. kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

quote:

Orijinalden alıntı: Mithrandir.

quote:

Orijinalden alıntı: OROFI

doran ring lux sup

İlk başta doranla başlamak daha iyi oluyor.

Lux supsan hiçbir mantığa uymuyor. Gold pasifini çöpe atıyorsun, doran ın mana pasifini kullanamıyorsun farm almadığın için mana yenileme itemi ile başlasan daha iyi hatta dorana kıyasla.

Bazen mid ya da top oynarken sup itemi alıyorum oyun sonu pasifinde 1 k gold birikmiş oluyor ve item tamamlarken mid game den verdiği goldun farkını rahatlıkla hissediyorsun.

Hocam alakası yok.

Sup için doran yüzüğü oldukça mantıklı. Siz sanırım çoktandır bronz eloya düşmediğiniz için lane de dönen olaylardan haberiniz olmuyor.

Şu an yeni bir smurf hesap açıyorum, keşke oyunları kaydetseydim. Yaklaşık 20 maçtır bir tane doğru düzgün minyon kesen adc ye denk gelemedim. Mecburen doran yüzüğü alıp, ADC'NİN ALAMAYACAĞI MİNYONLARI AYIKIP, onları kesiyorum.

Üstelik düşük elolarda hiç bir adc minyon dalgası kontrolü yapmadığı için olur olmadık yerlerde base atıp güzelim minyonları heba ediyor.

Hatta supa ışınlan alıyorum çünkü kimse lane tutmuyor. Bir noktadan sonra üstten alttan gelen minyonlar kimsenin umrunda değil. Işınlan sayesinde kuleleri beleş vermemizi engelliyorum, ayrıca farm yapmış oluyorum. Bir de takımın saçma bir yerde saçma bir zamanda takım savaşına girmesini engelliyorum.

Sen kendi bildiğini okuyorsun hocam. Ben bronzlarla girdigim zaman en az iddiali olduğum adc rolünde bile quadra triple attim sürekli.

Gold plat arasi gidip geliyorum. Mide giderken bile sup itemi alıyorum. Oyun ortasinda kontrol ettiğimde 1k Goldu sadece o itemle kasiyorum.

Senin dedigin bi yere kadar bir noktada bicak gibi kesilir bir sey yapamazsin.

Bir kere 5 ap ile kill çıkartamazsın.

2. si hangi sup iteminden bahsediyoruz şu an?

3. sü midde sup itemi ile nasıl daha fazla altın kazanıyon ? Midde zaten minyon kesiyon.

4. sü elo düşük olduğu için doran ile lane de daha level 6 olmadan kill çıkartabiliyorsun. Çünkü gerçekten düşük elo.

5. smurf kasarken rünlerin kabiliyetlerin tam olmadığı için mana sıkıntısı çekiyorsun. Doran bunu en gelliyor. Çünkü adc çoğu zaman 1 veya 2 minyon kaçırıyor. Sen bu işi kapmışsan adc nin eksiğini görmüşsen sen tamamlıyorsun. Burada amaç adc den minyon çalmak değil. Keşke kaçırmasa da hepsini alsa.

İşin özeti smurf kasarken, ve bronz elo da doran yüzüğü için muhtemelen her zaman kaynak vardır. Zaten dikkat edersen tr de gold eloda bile hafif baskı (sahte baskı) karşısında adc ler sürüyle minyon kaçırıyor.

• Geçen sezon Dia 2'den sonrası için bu bahane olabilirdi çünkü birçok oyuncu (pro oyuncular) takımıyla 4lü 5li girip maçları kazanıyordu ama bu sezon için kesinlikle bahane olmamalı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.