Şimdi Ara

Hainlik Yapmayın! Mesele VATAN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Atatürkçü ve milliyetçi bir insanim. Rusya konusunda birlik olmalıyız. Sınır ihlali var. Biz bu konuda hakliyiz ama daha içimizden birlik olamayacaksak hiç bir anlamı kalmaz. Şuan parti meselesi değil. CHP-MHP-AKP veya diğer partiler. Mesele siyaset değil VATAN... Birlik olmalıyız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Malesef bu ülkede, "iktidarı benim elimde olmayan VATAN benim değildir, dolayısıyla batsın" düşüncesinde olan milyonlar var. Çok yazık, çokkk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gidiyorum arkadaş, yatıyorum saçma sapan konular açıyorsunuz artık cıvkı cıktı.. Savaş felan çıkmaz umitlenmeyin anca bir nota yollarlar, 2-3 uyarı için aircraft carrier dizerler sınırımıza o kadar.

Ulan klavyenin başından konuşmak kolay, bordo klavyeliler sizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.U.I.M. -- 25 Kasım 2015; 10:24:27 >
  • Bunun gibi olay

• Bir memleketi batırmak istiyorsan başına akp gibi bir hükümet getir sonra arkana yaslan.Gerisini hükümet yapar.Türkiye'nin ciddi hicbir dost ülkesi yok gezegene karşıyız...Mavi marmara'da bize destek olan Rusya'yıda kaybettik.Uluslararası sorunda bu ak troller anlayacak işin gerçeğini ama iş işten geçecek...gerçi zaten anlamazlar bakınıp dururlar
    Çeçenistan Başkanı Ramazan Kadirov, Rus Su-24 uçağını düşüren Türkiye'nin uzun süre pişman olacağını söyledi.onlar bile bize düşman oldu durup dururken ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

Bir memleketi batırmak istiyorsan başına akp gibi bir hükümet getir sonra arkana yaslan.Gerisini hükümet yapar.Türkiye'nin ciddi hicbir dost ülkesi yok gezegene karşıyız...Mavi marmara'da bize destek olan Rusya'yıda kaybettik.Uluslararası sorunda bu ak troller anlayacak işin gerçeğini ama iş işten geçecek...gerçi zaten anlamazlar bakınıp dururlar
    Çeçenistan Başkanı Ramazan Kadirov, Rus Su-24 uçağını düşüren Türkiye'nin uzun süre pişman olacağını söyledi.onlar bile bize düşman oldu durup dururken ....

çeçen başkanı kukla mücahitler ayaklanırsa görürüm ben rusyayı o kuklayıda indirirler .
  • 13 yıldır ülkeyi en az 2 ye böl. Her gün bunlar ermeni , bunlar cehapeli , bunlar kafatasçı , bunlar alevi , bunlar alkolik , kızlı erkekli , bunlar müslüman değil de ve sende pişkin pişkin UUUUZZZZZUUUNNNNNN AAADDDDAAAAMMM diye destek ver sonra da

işte bunlar vatan millet sevmiyor , birlik olamıyoruz diye ağla.
  • Mesele vatansa o zaman terörü destekleyen adamları iktidar yapmayın.
    Her seçimde onlara oy veriyorsunuz zaten.
    Sokakta sorsan kimse ben oy verdim demiyor.
    İyice saçmaladınız

• Rus uçağı Türkiye için değil ABD için vurulmuştur. Türkiye bir piyon olarak Rusya'ya tokat atmak için kullanılmıştır. Bundan hem Rusya hem de Türkiye zaralı çıkacaktır.

Tükmendağı anlaşmaya varılarak kurtarılmalıydı amaç bu ise.

• Bu ne akp düşmanlığı sizlerdeki, bi batıramadınız ülkeyi, içinizi kemirin durun Türkiye düşmanları sizi (:
  • Mesele vatan değil. Mesele sadece birilerinin koltuk ve para sevdası. Abd uşaklığı yapmak yerine ülke çıkarlarını düşünselerdi zaten bu olayların yaşanmasına gerek kalmayacaktı.
  • Sınır ihlâli, Türkmenler ile kılıf uydurmayın.
    O Uçak cihadçıları bombaladığı için düşürüldü.
    Kimseyi yalanlara alet etmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bir memleketi batırmak istiyorsan başına akp gibi bir hükümet getir sonra arkana yaslan.Gerisini hükümet yapar.Türkiye'nin ciddi hicbir dost ülkesi yok gezegene karşıyız...Mavi marmara'da bize destek olan Rusya'yıda kaybettik.Uluslararası sorunda bu ak troller anlayacak işin gerçeğini ama iş işten geçecek...gerçi zaten anlamazlar bakınıp dururlar

şu kafayı yaşayacak ne yapıyon kardeş söylede Türkiye de yasaklansın
  • quote:

Sen ve senin gibiler hala AKP ekseninde olaya yaklaşıyor.. Adama demezlermi 10 sene önce senin ağa babaların yunandan, rustan dost olmaz, Suriye düşmanımız, iran molla, Irak PKK demiyomuydu.. Ne zaman dost oldunki simdi dostluk arıyorsun?.

Ne zamandır ruscu oldunuz sizler yahu.. Korkarımki AKP Amerika ucağını düşürse Amerikancı, Yunan ucağını düşürse Azılı Yunan, Ermenistan ucağını düşünce Ermeni olacaksınız.. Aslında siz bu konudada yabancılık çekmezsiniz daha dün hepimiz ermeniyiz diyordunuz:)

• quote:

Orijinalden alıntı: adnansetek

Sınır ihlâli, Türkmenler ile kılıf uydurmayın.
    O Uçak cihadçıları bombaladığı için düşürüldü.
    Kimseyi yalanlara alet etmeyin.

Türkmen meclis başkanı bizi vuruyorlar diyor sen daha iyi bilirsin tabi haklısın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Holk

Ben Atatürkçü ve milliyetçi bir insanim. Rusya konusunda birlik olmalıyız. Sınır ihlali var. Biz bu konuda hakliyiz ama daha içimizden birlik olamayacaksak hiç bir anlamı kalmaz. Şuan parti meselesi değil. CHP-MHP-AKP veya diğer partiler. Mesele siyaset değil VATAN... Birlik olmalıyız.

https://www.rt.com/news/323369-turkey-downed-russian-jet/

Sınır ihlali filan yok,uçak bildiğin suriye sınırı içinde düşürülmüş.Bak kafanı kuma gömerek gerçeklerden kaçamassın.Kulaklarını tıkayıp nananana diye bağırıp gerçeği değiştiremessin.En acı şekilde bedel ödeyeceğiz bu konuda ekonomik,siyasi,askeri.Ben böyle bir belayı başımıza musallat edenlerle aynı safta yer almam.Desteklemem.Akıllı adam bunu yapar.Milliyetçilik gözü kör fanatizm değildir.Nazi almanyasında alman halkının milliyetçiliğini istiyorsunuz siz heralde.Gerçeklere kapalı,rasyonaliteden uzak,yıkıcı.

• Ne sınır ihlali be.

Sınırlar ABD'nin isteğine göre açılıp kapatılıyor senelerdir giren çıkanın haddi hesabı yok.

1 tane terörist avcısı uçak 3-5 saniye geçince mi sorun oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLyWar

Bu ne akp düşmanlığı sizlerdeki, bi batıramadınız ülkeyi, içinizi kemirin durun Türkiye düşmanları sizi (:

emin ol ülkeyi batıracak hamle dün yapıldı,dünyanın iki süper gücünden birinin düşmanlığını ilelebet kazandın.Sanıyormusun bundan sonra sırtın yere gelir? Arkadan sana bıçak saplarlarsa,en güvendiğin dost sandığın kişiler.Onları affedermisin? yoksa onlara kanmı kusturmak istersin,intikam mı istersin.Siz çok hayalperetsiniz,ayı nın intikamı çok acı olacak.Bir kere alınıp bırakılcka bir intikamda yok ortada,ilelebet sürecek bir düşmanlık başladı,isimler hükümetler gelir geçer,ama rusya,ruslar bu kalleşliği asla unutmaz ve affetmez
  • Mesele vatan değil bazılarının ışıd seviciliği
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shady vs. Everybody

Ne sınır ihlali be.

Sınırlar ABD'nin isteğine göre açılıp kapatılıyor senelerdir giren çıkanın haddi hesabı yok.

1 tane terörist avcısı uçak 3-5 saniye geçince mi sorun oldu.

Aslında bi toplama kampı oluşturup sizin zihniyetdekikeri orada toplayıp genetik yapilarinizi esaslica bi araştırmak lazım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.