Şimdi Ara

Haftaya işe başlıyorum. Bir kaç şey soracağım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar haftaya bilinen bir televizyon kanalında işe başlayacağım. Sizce ilk gün giderken, kuru pasta, tatlı tarzı şeyler götüreyim mi ekibe? Şöyle 15-20 liralık bir kaç kilo bir şeyler, bir pastaneden tatlı, tuzlu bir şeyler alsam mı diyorum. Nede olsa ilk günüm, bir tanışma faslı olacaktır. Kafamın bir yanı al diyor, bir yanı gerek yok diyor. İyi bir izlenim olur mu bilemedim ki, yorum yapsanız.

• Dildo al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk maasi alinca yaparsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence yapma. Cool takıl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

Arkadaşlar haftaya bilinen bir televizyon kanalında işe başlayacağım. Sizce ilk gün giderken, kuru pasta, tatlı tarzı şeyler götüreyim mi ekibe? Şöyle 15-20 liralık bir kaç kilo bir şeyler, bir pastaneden tatlı, tuzlu bir şeyler alsam mı diyorum. Nede olsa ilk günüm, bir tanışma faslı olacaktır. Kafamın bir yanı al diyor, bir yanı gerek yok diyor. İyi bir izlenim olur mu bilemedim ki, yorum yapsanız.

Dizi varsa jön olurum kank

• hocam hangi kanal ve neci olarak başlıycaksınız. bende iletişimci sayılırım. ve sakın öyle bir şey yapmayın size gülerler.
  • okurken bile sinirlendim işin ilk gününde kuru pasta alayım mı ne demek kardeş güne mi gidiyorsun?
  • 15-20 liralık bir kaç kilo'yu 15-20 liralık bir kaç dildo diye okudum aşağıda arkadaşın cevabı bilinçaltıma yerleşmiş daha görmeden
  • İlk maaşınla al şimdi ağır takıl çevreni yaptıktan sonra alırsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

okurken bile sinirlendim işin ilk gününde kuru pasta alayım mı ne demek kardeş güne mi gidiyorsun?

Güne gidiyorum değil. Öyle çay çorba molasında yenir diye düşünmüştüm.
  • Teşekkürler arkadaşlar cevaplar için. @MilanKundera Hocam buradan kanal ve görev hakkında bilgi vermem uygun olmaz.
  • aynen en mantıklısı arkadaşın dediği gibi ilk maaşınla alman. ve yine arkadaşın dediği gibi ilk başlarda ağır takılman senin yararına olacaktır. öyle elinde kuru pasta meyve suyu ile dolaşırsan bütün işleri sana kitlerler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.