Şimdi Ara

Haftaya BİM marketlerde Razer ürünleri, A101 marketlerde General Mobile Discovery var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
8.906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben zamanında discovery' i 16 gb olan modelini 690 tl'ye almıştım :D stokçu fırsatçı GM seni (!)

• böyle halka yakın marketler Türk malı dışında ürün satmamalı. Hepsi cari açığı hızlı bir şekilde yükseltir hepimiz dolar almak zorunda oluruz o zaman ama maaşlar Tl ile... yani çökelek...

• Iphone amerikan malı diye bim satmaktan vazgeçti ama amerikan malı razeri satıyor? İşte goruyorsunuz bunların işi gücü şekilcilik, baştakılere yaranmak ıcın hep.

Editlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 22 Eylül 2018; 1:10:17 >
  • Utanmadan Android 4.2 li cihaz satanamı.. sattıranamı yoksa bu yılda halen bu telefonun kapalı kutu satılmasınamı..Gm ile Bim ortaklasa taştaş geçiyorlar.Bu telefonun ederi maks 150 TL..

• Bunun adı şerefsizlik başkada birşey değil kimse kusura bakmasın ama hak ettiklerini yazdım ayıptır yahu 700 TL istemişler teknoloji den anlamayan adamı dolandırcaklar resmen

• Migros'ta 650 TL arkadaşlar Discovery. Ben oradan aldım. Sizde oradan alabilirsiniz.

Tabii 2013'te yaşıyorsanız
  • resmen milleti dolandırıyorlar yani açık açık. 5 sene öncesinin telefonu 700 tl ???

• Siemens c55 var arkadaşlar A101 ve bim den önce bende hemi de 499TL, şok şok şok! Kaçırmayın!

• Sağdan soldan kullanıcı gelsin reklamdan kazanalım diye KRİPTO PİYASASI ve MARKET İNDİRİMLERİ paylaşımlarına hız verdiniz, türkiyenin en büyük teknoloji sitelerinden birisiniz ama kaç yıllık telefonu o fiyata fırsatmış gibi gösteriyosunuz.

• Kamera şakası herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dalgamı geciyonuz discovery 4 sene öncede aynı fiyattı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hat sorunu var ve tel tamamen sıkıntı keşke iyi bir ürün olsaydı herkes koşa koşa gidip alsaydı.

• Bunlar da mi dubaiden ithal

• sahte olmasın.

• Bu şaka mı 2013 yılında çıkan telefon hala 700 lira mı maks ederi 150tl almayı düşünenlere allah akıl fikir versin.

• Hastalikli anguslarin neden turkiyeye geldigini de boylece iyice anlamis olduk degil mi? Bu ulkede aptal egitimsiz saf oldukca hastalikli et yer zombi oluruz, 10 yil oncesi telefonu da bugunden aliriz

• Sirchade kullanıcısına yanıt
    Facia aman Allahım😁

• Biri dalga mı geçiyo diyorum doğruymuş ahahah

• Sıfırı 450 liraya satılan Discovery olmuş 700 lira. Alana geçmiş olsun

• GM discovery'e para mı verilir

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.