Şimdi Ara

Haftaya A101 marketlerde Xiaomi Mi TV Box S ve Mijia 1C robotu var (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pahalı filan diyorsunuz da kim alıyor bu ürünleri? Akşamına gidiyorsun kalmamış oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • qwertia Q kullanıcısına yanıt

Bugun butun dellenenler beni buluyor. Dellenmemek icin bloklayabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi box tv hic uygun değil. Gecen hafta Trendyol'da 359a satildi indirimle.

• Neden Bim Görseli?

Haftaya A101 marketlerde Xiaomi Mi TV Box S ve Mijia 1C robotu var

• rammusty R kullanıcısına yanıt
    inanılmaz ama gerçek. BİM Teyzeleri diye bir olgu varmış, ben de bu cuma Starcom araç invertör cihazı için sabah saat 8:15 gibi BİM'in önünde sıraya girip sıranın başındaki teyzelerin kapı açılır açılmaz DJI'nin bir tane gelen dronu için birbirlerine girişi ile öğrenmiş oldum.

yahu 50-60 yaşında kadınlar, cidden DJI dronu ne yapacaklar çok büyük merak içindeyim ahahahaha..

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Terbiyesiz seviyesiz yorum yapmanin alemi yok, ben aldigimda en uygun fiyat 439tl idi. Biz de biliyoruz fiyat arastirmayi. Fiyatlar dansoz gibi oynuyor, bilgisi olmadan sallayanlardan olmamaya ozen gosterelim. Arkadasa soru sormus kullanici olarak yardim etmeye calisiyoruz, yirtik dondan cikar gibi atlayip bos muhabbet yapmayin.

Haftaya A101 marketlerde Xiaomi Mi TV Box S ve Mijia 1C robotu var

• Kullananlar daha iyi yorum yapar ama bu devirde herhangibi android cihaza 8gb hafiza yetmez gibime geliyor.

• Robot süpürge hakkında birileri bir şey yazmıştır diye girdim ama kimse sormamış bile varsa yoksa Mi Box konuşulmuş. Şimdi baktım Miija 1C en uygun Amazon'da var, 100 lira daha pahalı. Çok iyi bir fırsat olmadığı için konuşulmadı galiba...

• JacquesC kullanıcısına yanıt
    Kapak resmi normalde bu değil ancak sunucularda bir sıkıntı var habere yansımıyor görsel.

• Yerli arabayı da artık A101 de görürüz gibime geliyor bi araba satmadıkları kaldı

• Kahve öğütücü iyi midir?

• Kablosuz ağ genişletici nasıldır arkadaşlar ? Xiaomi wifi çok pahalandı 95 lira şuan. 3 antenli daha küçük bir model 75 liraya iyi gibi, yorumları da fena değil ?

• Telefon piyasada 26oo lira. Markette 3ooo lira.

Burada bir hata var ama nedir cozemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Bu aletin 4k olayi gercek mi? Bi ilanda gordum eleman guncelleme yapmis netflix 940px aciliyomus falan. Eee ne anladim ben 4k olayindan
    4K HDR televizyonla kullanıyorum Netflix ve Youtube 4K HDR mis gibi 60FPS oynatıyor sıkıntısız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    torunu veya çocuğu için. ben işte olduğum zaman bazen babama diyorum a101 den şunu alır mısın parasınıda peşin veriyorum.

• Xiaomi süpürge robot zımbırtısı N11 de daha ucuz

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.