Şimdi Ara

Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyonlar, BİM marketlerde yazıcılar var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyonlar, BİM marketlerde yazıcılar var

Önümüzdeki hafta perakende gıda marketlerinde farklı ihtiyaçlara hitap eden akıllı televizyonlar ve çok fonksiyonlu yazıcılar yer alıyor. A101 ve BİM marketlerin aktüel teknoloji ürünlerini bir araya getirdik.

29 Eylül A101 aktüel teknoloji ürünleri

29 Eylül A101 aktüel teknoloji ürünleri arasında Toshiba markasına ait 65 inçlik Ultra HD akıllı televizyon yer alıyor. Android TV işletim sistemi olan üründe 2 adet USB ve 4 adet HDMI girişi yer alıyor. Fiyatı ise 10499TL.

Ayrıca Bkz.Haftaya ŞOK marketlerde akıllı saat, kulaklık ve projeksiyon cihazı var

Biraz daha uygun fiyat arayanlar için yine Toshiba markasının 43 inçlik akıllı televizyonu mevcut. Firmanın kendi işletim sistemi olan televizyonda 2 adet HDMI ve 1 adet USB girişi yer alıyor. Fiyatı 5099TL.

Son olarak 6.53 inçlik ekran, 2GB RAM, 32GB hafıza, 5000mAh batarya, 13MP üçlü kamera, Helio G35 yonga seti gibi özellikleri olan Xiaomi Redmi 9C akıllı telefon modeli de 2999TL olarak satılıyor. Ayrıca Casio markasının çekiç hissiyatlı dijital piyanosu da 8499TL seviyesinde.

Haftaya A101 marketlerde akıllı televizyonlar, BİM marketlerde yazıcılar var

30 Eylül BİM aktüel teknoloji ürünleri

30 Eylül BİM aktüel teknoloji ürünleri arasında HP markasına ait WiFi destekli ve çok fonksiyonlu yazıcı 799TL olarak satılırken 8000 renkli ve 18000 siyah baskı alabilen HP Smart Tank 516 hepsi bir arada yazıcı modeli de 3799TL fiyat etiketine sahip. Son olarak Samsung akıllı takip cihazı da 229TL olarak satılacak.

• Çöp televizyonlar bunlara bu para verilmez.

• Artık her sokağa bayi açmış bu üç harflilerden rahatsız olan bir ben miyim? Artık uygun da değiller. Elektronik ürünlerde migros ve metro marketlere bakın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akbaba89 kullanıcısına yanıt
    Yanlış düşünüyorsun kardeşim. Tatil beldelerine gittiğinde yerel marketler bi suyu sana 15 liraya kitliyor. Bence bu tarz marketlerin olması rekabet açısından tüketiciye fayda sağlar nitelikte…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Sata sata bitiremediler 5 para etmeyen toshiba tv leri🤬🤬🤬
    Tcl tavsiye ederim. 55p615 kullanıyorum. Ram/rom daha fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b_diktepe -- 25 Eylül 2022; 12:16:18 >
  • mahmutbayat M kullanıcısına yanıt
    O açıdan dediğiniz doğru ben Büyükşehirler için dedim.

• Bu haftanın çöpleri mi desek

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Uçak yok mu

• Ahahahaha editöre fazla yüklenmeyin len adam da işini yapıyor bak başlığı değiştirmiş kıyamam.

• mahmutbayat M kullanıcısına yanıt

En uyuz olduğum şeyde bir restorana yemek yiyeceksiniz ve hesapta servis parası yazıyor deli oluyorum. Haksız yere alınan bir para ne yapalım tezgahın arkasına geçip yemeği kendimiz mi hazırlayıp masaya getirelim? Helal etmiyorum o parayı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt

Servis parası diye birşey de mu çıkarmışlar. Vayy beş sayaç okuma bedeli gibi, yaslayin yaslayabildiginiz kadar

• Portraitclub kullanıcısına yanıt

Küver veya servis şeklinde menüde yazmıyorsa, servis ücretlidir diye duvarda yazmıyorsa çok deli oluyorsan zabıtayı çağırırsın cezayı yazar. Daha önce yaptım. Ha daha sonra aynı mekana gidip yemek yermisin onu bilmiyorum.

• Hepsini biraraya toplaman güzel olmuş, teşekkürler.

• Piyano konusunda yorumu olan var mı? Yeni başlayacağım. Hem kendim hem çocuk için düşünüyorum. Almışken düzgün birşey alayım diyorum. Bilgisi olan varsa bir yorum alabilir miyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutbayat

Yanlış düşünüyorsun kardeşim. Tatil beldelerine gittiğinde yerel marketler bi suyu sana 15 liraya kitliyor. Bence bu tarz marketlerin olması rekabet açısından tüketiciye fayda sağlar nitelikte…
    Bu konu benim içimi rahatlatıyor cidden, tatil yerlerini geçtim iç anadoluda bir beldede bir marketin önüne 34 plakalı araçla yanaşınca resmen geçirmeye başlarlardı, şimdi ülkenin neresinde olursa olsun fiyatların heryerde aynı olduğu bu marketlere gidiyorum.

• Antor kullanıcısına yanıt

Valla dikkat etmedim duvarlara Eminönü’nde başıma geldi. Bir daha aynı şey olursa ödemeyeceğim o parayı hayatımda ilk defa başıma geliyor, ve acayip canım sıkıldı ama yanımda yabancı birisi olduğu için sesimi çıkarmadım. Yoksa güzel bir söz söylemektim de olmadı işte. 260 TL ücret geldi ve bunun 23 TL %10 servis parası yazıyordu. Helal etmedim resmen haraç alma başka bir açıklaması yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.