Şimdi Ara

Haftaya A101 aktüel ürünlerde uygun fiyata Toshiba akıllı televizyonlar var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Haftaya A101 aktüel ürünlerde uygun fiyata Toshiba akıllı televizyonlar var

A101 aktüel ürünleri arasında gelecek hafta iki farklı fiyat kategorisinde Toshiba marka akıllı televizyonlar bulmak mümkün. Ayrıca kablosuz ağ genişletici ve taşınabilir şarj istasyonu da yer alıyor. 

16 Eylül A101 aktüel teknoloji ürünleri

16 Eylül A101 aktüel teknoloji ürünleri arasında Toshiba marka akıllı televizyon var. 65 inçlik 4K ekrana sahip olan akıllı televizyon pek çok uygulamayı beraberinde getiriyor. Fiyatı ise 6299TL olarak belirlenmiş. 

Ayrıca Bkz.Eskiden PES ismi ile tanınan eFootball'dan yeni oynanış detayları ve görseller paylaşıldı

Diğer taraftan biraz daha uygun fiyat arayanlar için 50 inçlik bir 4K akıllı televizyon daha mevcut. Yine uygulama desteği olan akıllı televizyon 3899TL fiyat etiketi ile raflardaki yerini alacak. 

Son olarak MercuSys marka kablosuz ağ genişletici 89.95TL iken Philips marka taşınabilir şarj istasyonu 69.95TL, reeder P13 Blue Plus akıllı telefon modeli de 1599TL fiyat etiketi ile satılıyor. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• büyük bir şey istiyorsan projeksiyon !

yoksa gerisi plastik !

• Projeksiyon ayrı tv ayrı. Kullanım amaçları farklı.

• Menzil genişleticilerden fayda gören var mı? Mesh daha mantıklı değil mi?

• OLED TV? 4K or 8K? LCD TV with zone dimming LED? LCD with edge-lit LED? Pretty much all TV models are now rated worst of the worst, energy class G, by EU.
    https://www.flatpanelshd.com/news.php?subaction=showfull&id=1614946171

Buradaki örnek enerji tüketimlerine bakarsak bir klima kadar yakar herhalde saatlik.

• ccguven kullanıcısına yanıt
    A-G kullanıma göre güç tüketimi olmuyor mu phlips tv dede böyle gördüm tabi çözünürlük ve ses -parlaklık dışında etkileyen şey var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ti7800 kullanıcısına yanıt

Ben TP-Link'in bu menzil genişleticisini 99 TL'ye almıştım. Çok faydasını gördüm. Tabii mesh sistemler çok daha iyidir ama fiyatları epey yüksek diye biliyorum.

Broşürdeki 50 inç Toshiba TV'yi almayı düşünüyorum, kullanan var mı? Alınır mı sizce?

• Toshiba vestel aynı marka alanların bilgisine. Vestel toshiba tv yi satın aldı.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mcan_91 kullanıcısına yanıt
    vestel'de toshiba marka tv satılıyor mu?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Barcelona97 B kullanıcısına yanıt
    Hayır vestel fabrikasını satın aldı asya pazarı için. Toshiba battl. Her departmanını farklı şirketler satın aldı.

• Ben babama geçen yıl 55 inç toshiba BİM’den aldım. Çok memnun kaldık. Bir problem yaşamadık

• Toshiba 65' olan TV'yi almak istiyorum fakat biraz tereddütteyim. Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum. Kullanmayan fakat araştırma yapanlarında fikirlerini beklerim.

Biraz bende araştırdım, siyah ekranda çerçeve aralarından ışık sızmasından şikayetçiler biraz. Onun haricinde pek sorun yok gibi.

• toshiba 43 inç aldım. kanal sildiğimde yerini kanal doldurmuyor. mesela 41. 42. 43. kanalları sildim diyelim. kanal listesi 40tan 44 e atlıyor. yani sıralama 39-40-44 oluyor. servis çağırdık yapamadılar .fabrikayla konuşup yine geleceklermiş.

sizde böyle problem var mı?

bir de tv stand by de iken (kapalı iken)kırmızı ledi 20-25 defa yeşil olarak yanıp sönüyor. ( internete bağlı değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dembay1 -- 8 Ekim 2021; 1:2:30 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.