Şimdi Ara

ITOPYA.COM'DA SÜPER DOĞUM GÜNÜ FIRSATLARI BAŞLADI! 7-31 MART (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.993
Cevap
142
Favori
1.121.590
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 700 dolarlık karta 1200, 1000 dolarlık karta 1600 dolar fiyat çekmek nasıl bir duygu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Elmander

700 dolarlık karta 1200, 1000 dolarlık karta 1600 dolar fiyat çekmek nasıl bir duygu?
    Vergi mergi vs. Çekecekler şimdi. Ama herkes bal gibi de biliyor bunların kartları satış fiyatından da almadığını. 700$ ise 600'e alıyorlar atıyorum.

• Fiyat 11bin tl.
  • Egonomi çoh eyi. Zamanında son seri gtx 580 ekran kartını 1000₺ küsür fiyata almıştım sene 2012. Şimdi xx80 serisi kartların fiyatları ortada herhalde bikaç sene sonra son seri xx80 ekran kartlarını 20k dan alırız. Pardon alırsınız. Çünkü bu fiyata ben alamam artık.

• firmalar 1 1.5 senedir süren karaborsa muhabbetini sevmiş baya aynı mantıkla dahada yolarız demişler ama 11 bini gördüm ya ben param olsa dahi bu fiyata almak enayiliktir
  • Perturbator kullanıcısına yanıt
    Halk dilinde oyle oluyor. Limon yerine ilimon demek gibi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bilgisayar Virüsü

Yahu şu dolar + kdv mdv hesabı yapanlar yurt dışında satan marketler vergi ödemiyor mu ülkesine? Bu kafayı hiç bir zaman anlamıyorum.
    Bizim vatandaşımız yolunacak kaz zaten her şeyin en pahalısı bizde adam gibi telefon desen lüks oldu adam gibi pc toplayayım desen lüks oldu.
    Ülkeyi bu hale getirenler utansın tükettikçe kaybediyoruz. Şimdi benim imzama bakıp laf atmaya falan çalışmayın söylediklerimden dolayı ben çalışıyorum kendim kazanıyorum hepsini alnımın teriyle aldım zaten 2 senelik donanımlar ama artık alamıyoruz dolar malum iyi forumlar.
    Sen hiç tax free state diye bir şey duymadın galiba. Bilmiyorsan da öğretelim boşa yorma kendini.

Marketlerde USA'da en yüksek Tax Rate %13-14 civarlarında California'da.

NVidia'nın internet üzerinden sattığı kartı tüm USA MSRP fiyatından alıyor. Yani kart 1199$ ise 1199$ ödüyorlar. Extra olarak tax falan yok her şey dahil fiyat.

Sorun tükettikçe batmak değil, sorun üretmedikçe batmak. Bunu da aklının bir köşesine yazarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 21 Ağustos 2018; 20:36:46 >
  • Bilgisayarda oyun oynanmaz.
  • 280ti 11 bin küsür TL mi ?

Geçen cuma günü 32 bin liraya 2012 model Chev Aveo 1.3 dizel araç aldım, orana bakın . 1'e 3'ten az , Başka ne diyeyim..
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    Boş konuşma da kendin öğren önce o ülke içi satışları etkileyen bir durum değil tax free dediğin olay orda ki ürünü alıp verginin bir kısmını ve ya tamamını iade almaktır yani genelde o ülkeyi ziyaret edenler kullanır normal orda yaşayan vatandaşlar faydalanamaz emin ol ki o herşey dahil fiyatta zaten vergi de vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

280ti 11 bin küsür TL mi ?

Geçen cuma günü 32 bin liraya 2012 model Chev Aveo 1.3 dizel araç aldım, orana bakın . 1'e 3'ten az , Başka ne diyeyim..
    Hayırlısı olsun nası araba güzel mi chev?

• Amazon dan 8,800 e aldım 2080 ti yi fiyatlarınız çok yüksek olmasa sizden alırdım, tabi testleri bekliyoruz 1080 ti den en az %30-40 güç farkı olmaz ise iade edicem çünkü gölge muhabbeti boş bir muhabbet, nvida sürekli bu tip teknolojiler gösterir bir iki oyunda sonra gerisinde asla olmaz, bi ara parçalanma teknolojisi gösterir dururdu hatta batman da sonra olayı kaç oyunda gördük ? Buda öyle olacak , olmasa bile gölgeyi ben zaten her oyunda görüyorum ha yapay olmuş ha doğal aynı şeyi görüyoruz sonuçta

• @itopya.com bir şey sormak istiyorum.

RTX 2080'nin satış fiyatı 699 dolar. MSI için satış fiyatı 999 dolar olarak belirlemişsiniz.

Yani şimdi MSI soğutma için 300 dolar mı koyuyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

Amazon dan 8,800 e aldım 2080 ti yi fiyatlarınız çok yüksek olmasa sizden alırdım, tabi testleri bekliyoruz 1080 ti den en az %30-40 güç farkı olmaz ise iade edicem çünkü gölge muhabbeti boş bir muhabbet, nvida sürekli bu tip teknolojiler gösterir bir iki oyunda sonra gerisinde asla olmaz, bi ara parçalanma teknolojisi gösterir dururdu hatta batman da sonra olayı kaç oyunda gördük ? Buda öyle olacak , olmasa bile gölgeyi ben zaten her oyunda görüyorum ha yapay olmuş ha doğal aynı şeyi görüyoruz sonuçta
    Şöyle dürüstçe yazan kaç kişi kaldi...

İsim degisimi falan tamamen pazarlama teknigi, sonuna kadar katiliyorum.

Guc farki %30-40 olsa bile az. Kac yildir ayni kartlar var piyasada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartları iyi,hoş, güzel de bu fiyatlar nedir ya

Dolar aldı başını gitti 6tl oldu, 10k ekran kartı alınsa diğer parçaları da alsak 20k bulur heralde pc toplama

• Almanyada maasimla 5 tane rtx 1080 ti alabiliyorum. Meslektaslarim turkiyede 0.5 rtx 1080 ti alıyor. Hey gidi hey

• almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    Sizde 1 su 6-7 lira

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scorpioleo kullanıcısına yanıt
    Ne demek istiyorsun anlamadim. Su genelde 1 euro oluyor. Maaşım 7800 €. TL ye niye çeviriyorsun?

• almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    Türkiye'nin Almanya'dan güçlü olduğunu iddia eden cahiller gibi örnek vererek arkadaş durumumuzu ti'ye almış ya da gerçekten onlardan biridir. Almanyada yaşayan Türkler Almanya'nın battığını iddia ediyor genelde sen hiç duymadın sanırım.
  • Yeni sistem boyl olacak uygun fiyata anlastik 2,200 euro

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.