Şimdi Ara

Haftada Bir Kez Gelen Akraba Hakkında?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne yüzsüzlüktür ama resmen takmıyom bişey sorarsa cevap vermiyom duymamazlıktan geliyom anlasında artık gelmesin diye ama yok anlamıyo. Bazen haftada iki kez geldiği de oluyor. Annem de istemiyo ama saolsun hiç belli etmiyo iyilik timsali. Bu akrabaya ne yapılabilir sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 7 Aralık 2016; 19:40:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• "Hamdi Koc" mu?

• O kim ola ki?

• Hk

• U.p

• Onlar geldiği an sen de arkadaşlarını çağır.Evde gürültü yapın rahatsız edin.Bunu her gelişini yapın iyice rahatsız olsunlar gelmezler diye düşünüyorum.
  • Castieello kullanıcısına yanıt
    Öncelikle benim ayrı bir odam yok yani misafir geldiğinde onlarla aynı odada oturmam lazım bu yüzden eve arkadaş çağırma seçeneğini rafa kaldırmak durumundayım. Başka bir tavsiyeniz varsa alabilirim.

• Geldiği zamanı biliyorsanız evde değilmiş gibi yapın
  • Ne kadar yakın akraba bu ?
    İlginç bir olay, yakın akraba heralde sürekli gelecek yüzü buluyorsa, yakın akrabandan niye rahatsız oldun diyede düşünmedim değil.
  • Gökbörüm kullanıcısına yanıt
    1.dereceden bir akraba değil, dedemin kardeşi oluyo sanırsam. Ben alışmışım ayaklarımı uzatıp tv mi izlemeye ama çok sevgili(!) akrabamız gelince evdekiler sanki başbakan gelmiş gibi davranıyolar yok dik otur ayaklarını uzatma tv nin sesini kıs vb direktifler geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sensei İtachi -- 7 Aralık 2016; 20:19:44 >
  • yunus626emre kullanıcısına yanıt
    Bizimkiler "şimdi ayıp olur" kelimesinden başka birşey bilmedikleri için ben açmasam da evdekilerden biri illa açıyor kapıyı

• quote:

Orijinalden alıntı: 14alper41

1.dereceden bir akraba değil, dedemin kardeşi oluyo sanırsam. Ben alışmışım ayaklarımı uzatıp tv mi izlemeye ama çok sevgili(!) akrabamız gelince evdekiler sanki başbakan gelmiş gibi davranıyolar yok dik otur ayaklarını uzatma tv nin sesini kıs vb direktifler geliyor.

babanın amcası yani :D e bi zahmet. senin için sıkıcı bir durum olabilir ama baban hürmet göstermek zorunda tabiiki.
  • Hocam ayrıntı ver, olayı anlayamadık
  • Genç kız olsaydı sürekli gelip giden ağzın akardı gelmesini beklemekten ama

• J.Valjean kullanıcısına yanıt
    Ağzımın suyu akmazdı ama gelmesini isterdim

• SiNaPSiS kullanıcısına yanıt
    Yeterince ayrıntı verdiğimi düşünüyorum. Haftada bir gelen bir akrabamız var, o gelince evdekiler rahatımı bozuyor benim de hürmet göstermemi bekliyorlar. Ben de gelmesinden rahatsız olduğumu hissettirmek istiyorum ama ne yapacağımı bulamadım

• Ne çektiğini biliyorum kardeşim. Biz çareyi taşınmakta bulduk.

• Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Sonunda beni anlayan biri çıktı ama şimdi bir akraba yüzünden taşınamayız, başka bir öneriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 14alper41

Sonunda beni anlayan biri çıktı ama şimdi bir akraba yüzünden taşınamayız, başka bir öneriniz var mı?

En iyi savunma taarruzdur derler.

• araba diye okumuşum ihihihih
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.