Şimdi Ara

Hafıza Kartı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar samsung marka 8gb lık hafıza kartımı telefonum okumuyor, bilgisayarda görmüyor. Telefona hafıza kartını takınca hafıza kartı üzerinde kırmızı bir çizgi çıkıyor ve telefon hiç bir şekilde hafıza kartı üzerinde işlem yapmıyor. Telefon samsung wave 2.

Hafıza kartını daha önce android kurmak için ikiye bölmüştüm. Minitool partition ile yapmıştım bunu. Hafıza kartını biçimlendirdim ve böldüğüm bölümü tekrar birleştireyim dedim fakat kart hata verdi ve bu işlemi hiç bir şekilde gerçekleştirmedi. Hem NTFS biçimlendirdim hem de FAT32 bu biçimlendirmelerde de hata verdi bir kaç defa fakat en sonunda iki yeride biçimlendirdim fakat bu seferde birleştmiyor hiç bir şekilde hata veriyor. Öte yandan hafıza kartının o iki bölümünden birisinde bad sector buldu program, sorunu bad sector e yoruyorum ama bad sector bile olsa diğer bölümü görmesi lazım kartın. Anlayacağınız zor durumdayım hafıza kartını değiştirsem telefonun ederinden fazla olacak o da gereksiz olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laerrof -- 24 Eylül 2014; 9:12:59 >

• Arkadaşlar durum hakkında bilgisi olan yok mu?
  • Hafıza kartın yanmıştır aynı sorun bendede oldu hiç biryer okumuyor kartı
  • Şu anda başka bir bilgisayara taktım kartı gördü içine gireyim dedim biçimlendir uyarısı verdim tamam dedim bilgisayar kilitlendi hoş çok eski bir bilgisayardan deniyorum bunu kilitlenmesi normal yarım saate netleşir durum
  • Makineyi 2 defa kilitledi hafıza kartı akşam evde daha iyi bir makinede biçimlendirmeyi deneyeceğim olmadı fotoğraf makinesinde falan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.