Şimdi Ara

Hafıza Kartı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba,Yeni aldığım Sony a58 fotoğraf makineme hafıza kartı taktığımda 'resim veritabanı dosyası bulunamadı' diyor devam dediğimde 'yetersiz bellek' uyarısı veriyor halbuki hafıza kartım sıfır.Nedendir anlayamadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: cocef

merhaba,Yeni aldığım Sony a58 fotoğraf makineme hafıza kartı taktığımda 'resim veritabanı dosyası bulunamadı' diyor devam dediğimde 'yetersiz bellek' uyarısı veriyor halbuki hafıza kartım sıfır.Nedendir anlayamadım?

Bende makineyi sabah aldım aynı sorunu yaşıyorum fotoğraf çekemedim çözümünü bilen yazabilir mi
  • Karta makina menüsünden format atmayı denediniz mi ?
  • Arkadaşlar çözdüm.Hafıza kartını bilgisayara takıp uzun biçimlendirme yaptığımda sorun düzeldi.Bu sorunu yaşayanlar söylediğim işlemi yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocef

Arkadaşlar çözdüm.Hafıza kartını bilgisayara takıp uzun biçimlendirme yaptığımda sorun düzeldi.Bu sorunu yaşayanlar söylediğim işlemi yapabilir.

Arkadaşım konuya google araması ile geldim. Teşekkür etmek için login olup yazıyorum şimdi. Konunun hortlatılması da belki birilerinin işine yarar. Aynı sorunu yaşıyorum. Hafıza kartına pc'de format attım değişen bir şey olmadı. Tavsiyen üzerine hızlı biçimlendirme seçimini kaldırıp normal format attım ve sorun çözüldü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.