Şimdi Ara

HAFIZA KART OKUYUCULU MİNİ MP3 ÇALAR SADECE 1 TL! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
4.680
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

aynısını çinden yeni aldım güzel. Çinde de 2,59$ indirimsiz. Bu fiyata güzel burada çok iyi bence de

Hocam cinden urunu hangi siteden alıyorsunuz pm bekliyorum birde gumruk isleri ve kargo parası ne kadar pm den bilgi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bıçak ileyici ve bunu aldım 13 lira tuttu
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

ben bıçak ileyici ve bunu aldım 13 lira tuttu

bende bıçak bileyici baktım ama pinigo da daha ucuzdu buradan almadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

başka işe yarar bişey göremedim.

bulsaydım beraber alacaktım.
    ///////////////////////

Edit.

zaten stok tükenmiş . üyelik toplamak için stokta gibi gösteriyorlar.

üye olup sepete atınca ürün stokta kalmadığından sepetinizden çıkartılmıştır

diyor

evet

yem atıyorlar üyelik toplamak için

ilk mesajdaki linkte stokta görünüyor oh ne iyi üye oladum derken ürünü olmadığı halde sepete attırıyor AMA RENK SEÇİNCE STOKTA YOK KALDIRDIK DİYOR

YAKALADIN YAKALADIN AMAN HA BOŞA ÜYE OLMAYIN

• quote:

Orijinalden alıntı: rfve

quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

ben bıçak ileyici ve bunu aldım 13 lira tuttu

bende bıçak bileyici baktım ama pinigo da daha ucuzdu buradan almadım.

kardeş baktım tek kargo gonderiyor mp3 calarla aldım
  • bende aldım, saat 16 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargolanır mı ne diyordu, daha sonra altında ürününüz bugün kargoya verilecektir yazıyordu. Şimdi siparişlerimden baktım hazırlanıyor diyor Sanal Kart sağolsun güvenli güvenli alışveriş yapabiliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: !!!Chinogolog!!!

bende aldım, saat 16 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargolanır mı ne diyordu, daha sonra altında ürününüz bugün kargoya verilecektir yazıyordu. Şimdi siparişlerimden baktım hazırlanıyor diyor Sanal Kart sağolsun güvenli güvenli alışveriş yapabiliyoruz

benimkini de yollamamışlar. hazırlanıyor yazıyor hala.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

quote:

bende aldım, saat 16 dan önce verilen siparişleriniz aynı gün kargolanır mı ne diyordu, daha sonra altında ürününüz bugün kargoya verilecektir yazıyordu. Şimdi siparişlerimden baktım hazırlanıyor diyor Sanal Kart sağolsun güvenli güvenli alışveriş yapabiliyoruz

ürünüm bugün kargoya verilmiş, sürat kargo ile gönderiyorlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exe2000

quote:

ürünüm bugün kargoya verilmiş, sürat kargo ile gönderiyorlar

aynen. coni waynen

• benide aradılar az önce sipariş verdigim mavi renk kalmamış,yeşil olarak değiştirdim kargoya vereceklermis birazdan.haber veren arkadasa tsk.ler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen benim ürünü de bugün sürat kargo ile göndermişler dün yetiştiremediler demek ki ve iyi reklam yaptıklarını da eklemek lazım...
  • arkadaşlar benim ürün az önce geldi

HAFIZA KART OKUYUCULU MİNİ MP3 ÇALAR SADECE 1 TL!

USB kablosu ve içinden beyaz kulaklık çıktı, şuan şarja taktım dolmasını bekliyorum.

kırmızı ışık yanıp sönüyor, heralde yeşil ışık yanınca veya kırmızı ışık yanıp sönmeyi bırakınca dolmuş olacak

NOT: Kutunun üzerinde, faturanın içinde olduğu bölüm yırtılmış fatura çıkarılmış. (kargocu ürünün ne olduğunu merak edip faturaya bakmış olabilir mi) ?

• quote:

arkadaşlar benim ürün az önce geldi

USB kablosu ve içinden beyaz kulaklık çıktı, şuan şarja taktım dolmasını bekliyorum.

kırmızı ışık yanıp sönüyor, heralde yeşil ışık yanınca veya kırmızı ışık yanıp sönmeyi bırakınca dolmuş olacak

NOT: Kutunun üzerinde, faturanın içinde olduğu bölüm yırtılmış fatura çıkarılmış. (kargocu ürünün ne olduğunu merak edip faturaya bakmış olabilir mi) ?

hocam hayırlı olsun kargosu da dahil olmak üzere tam eder fiyatına birer mp3 player almış olduk ben de yarın kargomun gelmesini bekliyorum gerçi ben ürünü başka bir projede kullanacağım ama performansını da merak etmiyor değilim mesela pil ömrü nasıldır siz kullanmaya başlamışsınızdır ses kalitesi nasıl?? tabi kaliteli kulaklık ile kullanıldığında..

• quote:

Orijinalden alıntı: hamitb3

quote:

hocam hayırlı olsun kargosu da dahil olmak üzere tam eder fiyatına birer mp3 player almış olduk ben de yarın kargomun gelmesini bekliyorum gerçi ben ürünü başka bir projede kullanacağım ama performansını da merak etmiyor değilim mesela pil ömrü nasıldır siz kullanmaya başlamışsınızdır ses kalitesi nasıl?? tabi kaliteli kulaklık ile kullanıldığında..

ben birine hediye ederim diye düşünüyorum, şuan tek ihtiyacım olmayan şey varsa o da mp3 çalardır. Sıcak fırsatların gazına gelip aldım

kendi kulaklığını taktım ses rezalet, Nokia 6600 a mp3 player yüklemişizde ordan dinliyormuşuz gibi

bilgisayarda kullandığım kulaklığı taktım, ses yüksekliği olarak gayet iyi, ama bassları hissedemiyorsunuz, (piranha marka 1gb ekranlı mp3 çalarım ile karşılaştırınca ses kalitesi kötü kalıyor) (o mp3 çaları da indirimden almıştım arabada duruyor, yazın sahilde fln dinliyorum iyi oluyor)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hamitb3

quote:

ben birine hediye ederim diye düşünüyorum, şuan tek ihtiyacım olmayan şey varsa o da mp3 çalardır. Sıcak fırsatların gazına gelip aldım

kendi kulaklığını taktım ses rezalet, Nokia 6600 a mp3 player yüklemişizde ordan dinliyormuşuz gibi

bilgisayarda kullandığım kulaklığı taktım, ses yüksekliği olarak gayet iyi, ama bassları hissedemiyorsunuz, (piranha marka 1gb ekranlı mp3 çalarım ile karşılaştırınca ses kalitesi kötü kalıyor) (o mp3 çaları da indirimden almıştım arabada duruyor, yazın sahilde fln dinliyorum iyi oluyor)

cevabınız için teşekkürler ben de kalitesi noktasında ümitli değildim zaten yine de bu ürün için çin mucizesi diyebiliriz

• bunu nasıl şarj edeceğiz, kapalı konumda mı açık konumda mı?

kapalı konumda ne bir ışık ne bir şey hiç bir şey yok..
    açık olunca da kırmızı ışık yanıp sönüyor
  • quote:

bunu nasıl şarj edeceğiz, kapalı konumda mı açık konumda mı?

kapalı konumda ne bir ışık ne bir şey hiç bir şey yok..
    açık olunca da kırmızı ışık yanıp sönüyor

bence açık konumda şarz etmek daha iyi sonuç verecek gibi bir de ürünü bilgisayara taktığımda usb ses aygıtı(hoparlör) olarak tanımlandı ve bilgisayarın hoparlöründen ses gelmemeye başladı ve sesi mp3 çaların ses çıkışına yönlendirmiş oldu ben de kulaklık takıp denedim çalıştı,enteresan bir özellik herifler usb kablonun tüm pinlerini değerlendirmişler takdir ettim sonra ses simgesindeki kayıttan yürütme aygıtları seçeneğinden usb hoparlörü kaldırdıktan sonra ses normal hoparlörlere döndü..

• değmez, ne işe yarayacak, bir şarkıdan diğerine 3-4 saniyede geçiyordur adım gibi eminim
  • bu ürünün nasıl şarj edildiğini bilen varmı arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar bu üründe klasörü ileri nasıl atlıyoruz bilen varsa söylesin
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.