Şimdi Ara

Hafif kalıcı parfüm önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen Aqua bvlgari marine aldım.Kalıcı değil kokusu hiç anlayamadım.Pek ısınamadım.Kalıcılığı güzel hafif bir parfüm önerebilir misiniz ?

• hafif parfüm diye güzel kokan yazın da kullanabildiğimiz parfümlere diyoruz.bu tip parfümlerin hiçbiri kalıcı değildir kalıcı parfüm istiyorsanız ağır koku almanız gerekir.hafif parfümler içerisinde diğerlerine göre biraz daha kalıcı azzaro chrome çok iyi abi derler mesela aslında iyi değildir ağır bir parfümün kalıcılığına göre ama diğer hafif kokulara göre biraz daha iyidir.kısaca hafif parfümde kalıcılık yok kötünün iyisi var.ten yapısına göre de bu iş değişir ağır kokuların bile doğru dürüst durmadığı bir cildiniz varsa hafif kokular eziyet olacaktır.
  • Merhaba,

Aqva Marine fazla kalıcı değildir. Aqva serisinden Aqva Amara'yı deneyebilirsiniz gayet kalıcıdır.

Onun haricinde kalıcılık ciddi bir kriterse sizin için yaşınız 30 üzeriyse Acqua di Gio Profumo deneyebilirsiniz.

Allure Homme Sport, Dior Homme Sport 2017 veya çok fazla kişi tarafından bilinen Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme'u deneyebilirsiniz.

Turunçgil notalarını seviyorsanız. Thierry Mugler Ultra Zest'i deneyebilirsiniz.

Yazmış olduğum parfümlerin hiçbiri sizi kalıcılık açısından üzmeyecektir.
  • bberkyildiz B kullanıcısına yanıt
    zaradan parfüm almayı düşünüyorum sizce for him gümüş renk mi alayım yoksa gold olanı mı sarı şişe

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

zaradan parfüm almayı düşünüyorum sizce for him gümüş renk mi alayım yoksa gold olanı mı sarı şişe

Silindir şeklindeki şişelerden bahsediyorsanız eğer ikisinide almayın derim. hem çok kalıcı değiller hem de içeriği yapay olduğu için çabuk sıkılırsınız.

Şuan kullanmak için istiyorsanız kesinlikle Zara 9.0 denemenizi tavsiye ederim. Kalıcılığı söylediklerinize oranla daha iyidir ayrıca Valentino Uomo'ya benzer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bberkyildiz -- 16 Mart 2017; 13:0:50 >
    Dediğim bu hocam ne diyorsunuz ve sizin dediğiniz parfüm nasıl birşey acaba

• quote:

Dediğim bu hocam ne diyorsunuz ve sizin dediğiniz parfüm nasıl birşey acaba

Bu parfüm Zara 9.0'a benzer kokuyor fakat zara 9.0 daha başarılı ve daha kalıcı diyebilirim. İmkanınız varsa deneyerek satın almanızı tavsiye ederim.

Gidip deneyerek alıcam ama 0.9 dediğiniz aradım bulamadım ismi nedir tam acaba sitede

Edit : buldum galiba
    Hafif kalıcı parfüm önerisi bu mu hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mmertkk -- 16 Mart 2017; 13:46:57 >
  • quote:

Gidip deneyerek alıcam ama 0.9 dediğiniz aradım bulamadım ismi nedir tam acaba sitede

Edit : buldum galiba
    Hafif kalıcı parfüm önerisi bu mu hocam

Evet bulmuşssunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bberkyildiz -- 16 Mart 2017; 14:6:32 >
  • quote:

Zara dan alacaksanız vibrant leather tavsiye ederim..Aventus klonu ..Gayet hoş koku
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.