Şimdi Ara

HAF 912 F.T.H. MOD 20 Temmuz. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
3.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: LINIKISIA

Olacak olacak , bir de zaman olsa daha güzel olacak, inanılmaz bunalımda buldum kendimi:kasa ile uğraşmak istiyorum ama işten dolayı ne evde oluyorum nede zaman kalıyor.

1. Canavar ( Taşlama ile kestim )
    2. Pleksi 3 mm ,takılı değil şu an , kasanın işi bitmediğinden dolayı. Kasa boyanabilir.
    3. Metre ile ölçü alıp, lazım olan ölçüleri sanayi bir firmaya verdim bana isteğim ölçü ile kestiler, yarım milim farkı kadar.
    Kapakta istediğin pencere boyutu iç tarafına çiz (dışta kapağın görüntüsü bozmamak için),ölçü al , 1-2 cm ekle her kenara(bağlanmak için pay) ,git kestir ya plexicide yada reklamcıda.

Tavsiye dremel al kendin kes kapağı, ama elin yatkın mı, değil mi, bilmiyorum o yüzden tavsiye yok olarak say herkesin imkanı farklı dostum,
    kolay gelsin.

Ev ekonomisinden kalmis bir kisiyim ben beceremem hayatta artik bir reklamcida falan kestiricem bakalim tesekkurler ilginiz icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• takip :)
  • Bekliyoruz
  • Projenin devamını beklemedeyim. Kolay gelsin, kırmızı ışıklandırma ve sleeve güzel olmuş.
  • Arkadaşlar Merhaba

Ne yazık ki dolar ve yeni Çıkmış Ryzen den dolayı ,işler biraz uzar.

Ama ufak güncellemelerle gelirim tabi misal son yaptığım şey anca buna zaman buldum:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINIKISIA -- 2 Mart 2017; 11:8:34 >
  • Sizden yorum yok ama Sapphire bile yorum yaptı yahu

HAF 912 F.T.H. MOD 20 Temmuz.
  • Evet Temmuza geldik.

Kasanın ismi belli oldu FOR THE HORDE , kasanın tipi yine değiştirdim özür.

içine EL koymaktan vazgeçtim açıkçası yerim kalmadı

Tüm kasa mat siyaha boyandı.Ekstra parçalar ve çizimler kırmızı oto-boya ile boyandı Kırmızı olanlar. (Vernik uygulandı-ayna gibiler)

Kasa ile çok uğraştım , yoruldum açıkçası aylardır PC yok bende
    Sıkıldım bir an önce bitirmek istediğimden Boru şimdilik iptal normal hortumlar olacak.
    Biraz zaman olduğunda onu da yaparım.

Havalandırma sistemi 2 top in , 3 out radyatör kısmı. Arka kapak paneli kesildi, ooooff çok yeri kestim bıktım usandım

2 Hafta içinde Kasa bitmiş olacaktır.Şimdilik ufak tefek ayarlar kaldı ve montaj kısmı.

Resimler ektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LINIKISIA -- 11 Temmuz 2017; 13:21:43 >

• LINIKISIA kullanıcısına yanıt
    güzel olmuş. elinize sağlık. pm atıyorum cevaplarsanız sevinirim.
  • HAF 912 F.T.H. MOD 20 Temmuz.
  • 20 Temmuz update

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi olmuş elinize sağlık. Sıvı soğutmaya her şey dahil ne kadar harcandı acaba? Kendi sistemime düşünüyorum ancak para mevzusu canımı sıkıyor.
  • LINIKISIA kullanıcısına yanıt
    Vay be çok iyi elinize emeğinize sağlık hpcam
  • Heartseeker kullanıcısına yanıt
    Merhaba yaklaşık olarak 150 (+,- 15) dolara falan geliyor, bu sadece soğutma parçaları. Onun dışında çoğunlukta amelelik.
  • Hocam kabloları ekran kartının önünden değilde arkasından veya yanından getirsen daha iyi olur bence.
  • Çok güzel olmuş eline sağlık bende de haf 922 var 2010'da almıştım birşeyler yapasım var ama ne yapacam bilmiyorum :D
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.