Şimdi Ara

HadiOynaLive Hergün Binlerce TL Kazandırıyor!!! Gerçek mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yüzbinlerce kişinin her gün oynadığı bi yarışma var Hadi! diye, belki duymuşsunuzdur. Her gün tüm soruları bilene binlerce hatta bazen onbinlerce TL dağıtıyorlar. İyi de ben sürekli oynayıp 4-5 kez kazanmama rağmen daha doğru dürüst para alamadım. Çünkü 20TL olunca kazandığımız miktarı alabiliyormuşuz. E binlerce Tl dağıtıyorlardı hani? E tabi bi soruyu onbinlerce kişi bilirse sadece kuruş kazanırız. Çünkü her gün para kazanan sayısına bölünüyor. Biz de şu parasızlıkta keriz gibi her gün oynuyoruz para kazancaz diye. Bu herifler de yüzbinlerce kullanıcı kazanıp bol bol reklam sponsor alsın. Ohh ne güzel iş arkadaş. Tamam illa emek harcanıyordur, bir ekip vardır, masrafı vardır fakat her gün 500bin aktif kullanıcısı olan bi uygulama da güzel para kazanır. Milleti saf yerine koymayın. Ben aylarca her oyunu oynayacağım üstüne bir çok oyun kazanacağım. Ama tık yok. Cidden üzücü.

Eğer kullanıcıyı topluyosan bi hedef sunup, o kullanıcıyı memnun etmenin de yolunu bulman lazım. Ayıptır yahu.

• saf sensin ki inanip oynuyorsun ))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.