Şimdi Ara

HADİ HERKES OYUNCU KASASININ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞSIN.

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
3.083
Cevap
106
Favori
194.746
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> HADİ HERKES OYUNCU KASASININ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞSIN.
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    272 Mesaj
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Sleeve set almam lazım :)

|
    |
    BU DA BİZİM EMEKTAR
    |
    |
    - AMD Ryzen 5 3600 4275 GHz AM4 İşlemci - ASUS PRIME B350-PLUS AMD B350 AM4 Ryzen DDR4 3200 (O.C.) MHz USB 3.1 Anakart - 2 X Corsair Vengeance LPX 8GB 3200MHz DDR4 Ram CMK8GX4M1D3000C16 - Crucial P1 500GB 1000/ 1999 MB/s 3D NAND NVMe PCIe M.2 SSD - CT500P1SSD8 - XFX DD ULTRA RX5700 8GB RX-57XL8LBD6 GDDR6

• Yarbay
    3742 Mesaj

çok sağlam oyuncu kasaları var..benimki bunların yanında çok sönük kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthyrr1976fy -- 30 Ekim 2015; 5:01:24 >
    |
    |
    SwordMachine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba suan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilen bir sisteme sahipseniz en iyi sistem sizde demektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    fthyrr1976fy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İntel İ7 4790K -Gıgabayte Z97x Gaming 5 Motherboard-MSI GTX970 Gaming -Corsair vengeance 8gb Dual kit-Corsair H100İ CPU Cooler- WD 1 TB Black -WD 1TB Green Corsair Gs 128 gb ssd -Corsair graphite 780t Case -Seasonic X750 80 Plus gold Power-Asus Essence STX II sound card - Pıoneer A30k ampli - Wharfedale vardus 400 speaker - Phılıps 40pfl4308k monitör
  • Yarbay
    19283 Mesaj

Hocam bu sisteme sönük diyorsan
    |
    |
    fthyrr1976fy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    19283 Mesaj

Güzel olmuş tebrikler kullandığın malzeme nedir?
    |
    |
    firatakdag kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: tayfn1907

Güzel olmuş tebrikler kullandığın malzeme nedir?

Teşekkür ederim 2mm sac üstüne gri karbonfiber kaplama yaptım hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Uğraşın hakkını vermiş tekrardan tebrik ederim emeğine sağlık.
    |
    |

Güzel olmuş hocam gerçekten. Yapımı hakkında bilgileri nasıl alabiliriz?
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    2567 Mesaj

Bende c70 e yapicaktim karbon fiber tarzi bişiler ama vazgeçtim yanlamasina uzun bir kasa ile değiştirmek zorunda kaldim mini atx kasa geçmek zorunda kaldim çünkü benim yumurcak kasayi sallayip duruyor 2 yaşında ağır kasada içi dolu korktum üzerine devrilicek diye değiştirdim hoş bir kasa yapiyorum bakalim nasııl olucak
    |
    |
    tayfn1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

>>Amd Freesync Kullanıcıları Klübü ve ASUS MG278Q İncelemesi<<

>>Inno3D GeForce GTX 1050 Ti Compact İncelemesi 2100mhz Overclock<<

>>Asrock Fatal1ty 970 Performance Kullanıcı İncelemesi fx8350 ile 5200mhz Overclock<<

>>FULLSYSTEM OVERCLOCK REHBERİ i7 4790k Hava soğutmayla 4.8ghz<<

CPU>AMD Ryzen™5 1600X Soket AM4(16MB Cachle upto 4.4Ghz 1.3v)>MOTHERBOARD GIGABYTE X370-Gaming 5>Gpu Sapphire RX Vega⁵⁶ 8GB HBM2 Radeon™>RAM Kingston 16GB HyperX Fury Black DDR4 2400MHz CL15 1.2V(upto 3200mhz cl18 1.35v)>Case Desk Case>Klavye Motospeed CK888 NKRO Blue Switch>Monitör LG 29UM68 21:9 Ultrawide®IPS
  • Binbaşı
    1454 Mesaj

Teşekkür ederim. İşlerimden dolayı elim demir işlerine ve spral taşı kullanmaya yaptın ölçüleri alıp cncde dostlarım aracığılıysa ücretsiz kestirip büktürdüm evde kasa içine koyduğumda spral taşı ile ufak oynamalar yaptım ve alttaki çift fan yerini açtım karbon fiberle kapladım. Burda düşünmediğim bir sorun önüme çıktı psu arıza yaparsa nasıl söküleceği bende bunu iki adet menteşe ile çözdüm alt sacı menteşeli yaptım açılık kapanıyor resimlerde belli sadece uzun süre düşünmek gerekiyor kasanıza minimum zarar ile en iyi gösterişi vermek
    |
    |
    Final Getsuga Tenshou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güzel olan her şey baya emek ve beceri istiyor. Güle güle kullanın. Beni aşar.
    |
    |

Forumun hatalarından dolayı özel mesaj gönderemiyorum. Lütfen alıntılayarak ulaşmaya çalışın.
    She cast stars 'cross the hidden lake| Shadowed from the skies | Brilliantly in the twilight | Silver tears of life - Fathoms of hidden seas in | Pearl black oblivion | I see the treasured light | From the dark deep below me - In silence she reaches out | To pull me | The darkness will cleanse my eyes | And hold me
    MyAnimeList MyMangaList TvShowTime
  • Yarbay
    19283 Mesaj

Uğraş isteyen konular birde evde çoluk çocuk var ise iyice zor bende haf912'ye yapacaktım ufak tefek birşeyler ama vazgeçtim şuan emek verdikten sonra çok güzel şeyler çıkıyor ortaya konudaki bir çok kasa gibi özeniyor insan
    |
    |
    Overlord7134 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

• Yarbay
    3742 Mesaj

üstad iyide sadece ben iskeleti gösterdim ama iç organlar gözükmüyor daha
    @tayfn1907
    |
    |
    tayfn1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

süper olmuş eline koluna sağlık
    |
    |

Orijinalden alıntı: fthyrr1976fy

süper olmuş eline koluna sağlık

Teşekkür ederim hocam

rica ederim ne demek ..
    mesleğinizi merak ettim doğrusu
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
emek server
canlı radyo dinle
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
1,008
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.