Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.180
Cevap
98
Favori
217.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Corsair Obsidian 750D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmaz976 -- 29 Ağustos 2015; 22:18:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdarkekik

Merhaba,

Mütevazı sistemimden bir görüntü ;

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

ortam sadeliği çok hoşuma gitti nedense o monitörleri bende çok beğeniyorum ve kasanın içinde canavar yattığı besbelli

• Buda benim kocaoğlan iş güçten fırsat buldukca takılıyorum

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Gardiyan- -- 31 Ağustos 2015; 20:25:05 >

• -Gardiyan- kullanıcısına yanıt
    Geleneksel oooo harikaymış merasimini ilk ben açayım dedim.

• Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi APOLL0 -- 1 Eylül 2015; 11:38:57 >

• Akşam olunca daha güzel resimler gelecek.

Şimdiden söyleyeyim soracak olanlara, masayı özel yaptırdım parlak beyaz medefelam tahta, 150 genişlik, 75 derinlik, 77 uzunluk.

Klavyenin TR'de satışı yoktur, Corsair K70 Mechanical MxBlue.

Üstteki resimlere göre sönük kaldık ama öğrencinin bulabileceği paralarla en fazla böyle oluyor.

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

Buda 5 dklık düzenlemeden ve yeni psu taktıktan sonraki hali.

Not: Siz siz olun sayfanın geri kalanında laf sokmaya çalışan arkadaşların olduğu gibi bilip bilmeden konuşup rezil ve komik durumlara düşmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 17 Eylül 2015; 0:20:54 >

• Offfff be yavrulara bak.
  • Psu öyle ters durmaz.Nasil bir fantezidir o?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeezy

Psu öyle ters durmaz.Nasil bir fantezidir o?

Ek olarak, 12v cpu güç girişinin kasanın arka tepsisinden geçirilerek takılması makbuldür, eğer kablo yetmiyorsa uzatma takılabilir, öyle vga'nın üzerinden o kablo geçirilmez, kablo yönetimine sahip bir kasa da bu tip bir montaj tam acemi işi olmuş
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam güzel ama psu yanlış konumlandırılmış bencefanı dışarıda olmalıki dışarıdan temiz hava alsın.
    böyle kasadan sıcak hava alıyor. birde işlemci power kablosu komple anakartın üzerinden geçirilmiş
    tamamiyle yanlış psu doğru takarsanız zaten cpu ve anakartın psu kabloları kasanın arkasına doğru çıkıyor
    kasanın arkasından rahatlıkla gizlersiniz. (PSU daki ışık için ters taktıysanız içeri rgb ışıklandırma yapabilirsiniz)
    kaldıki kasa büyük ve bildiğim kadaryıla kablo yönetimide var. bu kabloların hepsi gizlenebilir aslında

örnek: :)
    https://store.donanimhaber.com/ce/39/89/CE3989A80FAB5E423E1CE59469BA33D2.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMuyu -- 2 Eylül 2015; 13:43:57 >

Masanın maliyeti nedir? Benimde bu aralar odamın ebatlarına göre masa yaptırmak istiyorum marangoza da fiyatlar hakkında bir bilgim yok.
  • Jeezy kullanıcısına yanıt
    Bende ona baktım acaba çift taraflı fan olan bir psu modelimi var diye , içerden sıacak havada çeker baya değişik olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: APOLL0

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

Anakartı, işlemciyi değiştirmişsiniz hayırlı olsun. Çok da yakışmış diğer bileşenlere

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darcyn -- 2 Eylül 2015; 19:18:00 >

yahu hocam 30 yaşındayım bilgisayar mühendisiyim neden kıskançlık yapayım laf sokmaya çalışayım ergenler gibi :)
    sadece tuhaf geldiği için söyledimki zaten sizde farkındaymışsınız.
    güle güle kullanın sisteminizi
  • Hocam merhabalar H105 deki fanlar Pwm mi 3 pin mi fanlar? Modellerini ve nereden ne kadara temin ettiniz cevaplarsanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darcyn

quote:

Orijinalden alıntı: APOLL0

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

Anakartı, işlemciyi değiştirmişsiniz hayırlı olsun. Çok da yakışmış diğer bileşenlere

Önceki anakartı neydi aceba arkadaşın meraketdim. Ve işlemcisini

• Cavadovich928 kullanıcısına yanıt
    Asus Maximus Hero VII ve 4790k kullanıyordu.
  • Darcyn kullanıcısına yanıt
    Bende Maximus 7 den Giga Gaming 7 Z170 e geçmek istiyorum. Ama performans farkı az, fiyat da zarar çok. 4690K yı gazlamaya devam herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cavadovich928

Bende Maximus 7 den Giga Gaming 7 Z170 e geçmek istiyorum. Ama performans farkı az, fiyat da zarar çok. 4690K yı gazlamaya devam herhalde.

Aynen . ben sırf görüntü için geçtim beyaz ağırlıklı bir kasa olsun diye. , performans farkı %10 ya vardır ya yoktur.

• APOLL0 kullanıcısına yanıt
    Ve amacınıza ulaşmışsınız hocam. Açıkcası ben de son zamanlar beyaza epey bir sevgi beslemeye basladım, kendimde siyah-kırmızı ağırlı... Kasam NZXT H440 Red. Satıp 760T beyaz + Sleeved set almak istiyorum. Belki işlemcimi 4790K yaparım, anakartımı değişmek pek mantıklı gözükmüyor, para da yetmiyor zaten.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.