Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.180
Cevap
98
Favori
217.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chris Brown

@omfarcan

Yakında işlemci soğutucu da değiştireceğim, ilk fırsatta da başka değişiklikler var planlarımda

@DH | equ*

Hocam o bilgisayar masası seni ergonomik olarak yorar, 250-300TL bütçe ile bundan tamamen kurtulabilirsin. 100TL civarı da bürosit için ayırman gerekiyor tabi.

Bu masa sen de 10 yillik ben diyim 15.Ustune karbon fiber kagit cektim ki hem goruntusu guzellesti hemde yipranan yuzeyi gizledi.Iyi kotu idare ediyor masadan sikayetim yok.Ofis koltugu alicam ilk is ama cepte 5 lira bile yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darkknight02 kullanıcısına yanıt
    Beyaz istiyorsanız bir arkadaş yurt dışından getirmişti ve ikinci el bölümünde ilanı var

• DH | equ* kullanıcısına yanıt
    O zaman biraz bekle bakalım hocam mutlaka denk gelir bir yerden
  • Valla bende masamdan kurtulmaya bakıyorum.Kendime özel tasarım yaptıracağım.750D ve 21.5" monitör anca sığıyor neredeyse şimdiki masama.
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Dahili bileşenlere özel %50 indirim
  • Hahayy

• Eniştemin marangozu var yanına ugrayayım cuma günü bakalım.

• buda benden gelsin gerçi temizlikten sonra çekildi ama olsun
    Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın
  • Fan yapraklarında hala toz var sanki
  • O toza yapabileceğin bir şey yok silmeden çıkmaz çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: vdtkc

Beyaz istiyorsanız bir arkadaş yurt dışından getirmişti ve ikinci el bölümünde ilanı var

bi bakayım.fiyatlar ne durumda acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

2500 tl lik pc sistem kurup kahve sandalyesinde oturan arkadaşlar

6000TL'lik bilgisayar kullanıpta kırık büro koltuğunda oturanlara ne demeli Benim koltuğa kaynak attıydım geçen yine kırıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AğaBABA

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

one hacı taşınabilir sobamı :D:D:D

• IItwentysixII kullanıcısına yanıt
    BF serisi oynarken ping seviyen 70 lere dayanıp karşı karşıya geldiğin oyuncuya bir şarjör boşaltmana rağmen ölüyorsun ya hani işte o andaki öfkenle koltukta hop oturup hop kalkmanla koltuk dayanmaz. Ben de geçen ay alt şase yi kaynak ettirdim fakat yine kırıldı
  • FoxPark kullanıcısına yanıt
    Çok değil haziranda komple elden geçiyor, oda boyamasından bilgisayar masasına, koltuktan ses sistemine hepsi diziliyor. Ses sistemini bitirmek üzereyim 2x28V ac ana güç kartı kaldı bir tek. onu da smps ile halledeceğim, 2sc5200'lü rms 2x150W amfi ve kolonlar hazır
    Anladığım kadarıyla ses sistemin el yapımı olacak.
  • FoxPark kullanıcısına yanıt
    evet güç kaynağından kabinlerine kadar hepsi el yapımı. 2x150w 3x60w 2x32w 1x250W
    Bu görsel şöleni bekliyorum. Şimdiden kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Brown

O toza yapabileceğin bir şey yok silmeden çıkmaz çünkü

evet öyle cidden kompresör tuttum çıkarmadı silmediğin sürecede çıkmıyor yapışıyor
  • Ben sürekli teker teker fan yapraklarını siliyorum.Bakalım bu hevesim ne zamana kadar sürecek
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.