Şimdi Ara

HADİ HERKES OYUNCU KASASININ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞSIN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
3.023
Cevap
104
Favori
190.051
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> HADİ HERKES OYUNCU KASASININ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞSIN.
Giriş
    1068 Mesaj
    Benim kasa ASUS TUF GAMING GT501VC cok memnunum hava akışı inanılmaz iyi ve çok rahat montaj oluyor benim gibi acemiler için bile keyif veriyor 😀

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    475 Mesaj
    |
    |

|
    |
  • Yarbay
    2354 Mesaj

"Ecdadın" pcsini bulmuşlar sonunda.
    |
    |
    OzayPc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kasaya, fanlara o kadar para veriliyor fakat ss atanların %80'inin kasa airflowu yanlış, hiç para vermeden elde edeceğin sıcaklıklardan(uzay montaj) üstüne para vererek daha yüksek sıcaklıklar elde ediyorlar, kendi elleriyle para harcayarak sistemlerin boost hızını yani performansını düşürüyorlar. Bunun yanında o kadar fanın hiçbir işe yaramamasına rağmen sistemin db seviyede deli gibi artıyor.

Adam işlemci için stok soğutucu kullanıyor fakat gitmiş kimbilir kaç paraya 3242342 tane RGB fan almış üstüne üstlük onlarıda yanlış takmış, o kadar para harcayıp kendi sistemlerini baltalıyorlar.

"Daha fazla fan, daha iyi soğutma değildir" bazı şeyleri en temelden öğrenmeniz gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 9 Mart 2020; 17:13:41 >

• Yarbay
    2842 Mesaj

kıskandınmııı sennn?
    custom sıvı soğutma var sistemde o görüntü çekildiğinde takmamıştım daha kıskanma olum bu kadar
    benim yaptığım oc'nin yüzde 10nunu yap bu sistemi sana vereyim? boş yapmayalım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi söny -- 9 Mart 2020; 17:15:6 >
    |
    |
    No Way Out kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

mehterle açılıyor

yeniçeri wallpaper

1 çikobyte ram var
    |
    |
    Khoradasein kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1472 Mesaj

Kasan cok güzel EVGA yine yapmış.içinin kablolarını biraz düzenle yav hakkını ver kasanın.
    |
    |
    Bahsedilenler: huso
    BITFENİX PRODIGY I GIGABYTE GA-AB350N-GAMING WIFI I RYZEN 7 3700X IMasterLiquid ML240L RGBI 16Gb DDR4 HYPERX PREDATOR RGB I SAMSUNG 960 EVO 250GB I 3TB WD GREEN I MSI GAMING X AMD RADEON RX 480 8GB OC I SENHEISER RS-170 I LOGITECH PRO9000 I LOGITECH F710 X2 I A4 TECH BLOODY R8 I SEASONIC X 850 GOLD
  • Yarbay
    16386 Mesaj

Kablolamanız biraz kötü hocam.

|
    |
    huso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1030 Mesaj

Kasa nerdeyse içindeki ekran kartı ve işlemciden daha pahalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PURECAUCASIANWHITE -- 9 Mart 2020; 18:20:2 >
    |
    |

• Binbaşı
    1738 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KAZUYA MISHIMA

Kasan cok güzel EVGA yine yapmış.içinin kablolarını biraz düzenle yav hakkını ver kasanın.
    Haklısnız Hocam da kaboloları nasıl,nereye alacagım?4 Sata Portuna da Sata Kablosunu Taktım.Biri bosta duruyor.2HDD dolu HDD ile On kapak arasındaki bosluga SSD yi attım.
    Kaboloları koyacak bir yer bulabilsem sıkıstıracagım
    |
    |

Aslında @No Way Out güzel bir açıklama yapmış ki kıskanmayla alakalı olmayan bir yorum siz heralde denileni anlayamamış olabilirsiniz , bendede custom sıvı soğutma var ve 9900K @5,2Ghz de kullanmaktayım rgb fanlarla ( corsair LL ) kullandığım makina daha sıcak çalışmakta ve ekwb vardar evo radyatör fanlarını montajladım, 5 derece genelde oynama var . O yüzden yapılan yorum çok yerinde bir yorum aslında .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: No Way Out , söny kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    9900K @5,2Ghz / Asus Rog Maximus Xi Formula / 32Gb Corsair Dominator 3200Mhz / Asus Rog Strix 1080Ti OC Edition / Samsung 970Pro 512Gb / Samsung 950Pro 512Gb / Samsung 850Pro 256Gb / WD Caviar Black 1TB / Evga SuperNova 1000W P2 / 12 * Corsair LL Fan / 2 * Corsair Commander Pro / Thermaltake View 71 TG / Asus ROG SWIFT PG258Q 1Ms 240Hz G-Sync/ASUS 24" VG248QE 1Ms 144Hz / EKWB Full Costum System
  • Yüzbaşı
    301 Mesaj

Hocam rpgsen başka bi fark yok. Se olan modelin fanlarında ışık var hepsi bu ve sırf bu yüzden daha pahalıya satılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    naak98 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    AMD Ryzen 5 3600 Altı Çekirdek 3.60 GHz İşlemci | Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8) 3200MHz DDR4 | Sapphire RX 5700 XT Nitro+ | Asus TUF Gaming X570 PLUS Wi-Fi DDR4 ATX Anakart | AOC C27G1 27" 1ms Full HD Freesync Curved Oyuncu Monitörü | Aerocool Airhawk Duo 750W 80+ Gold |
  • Yarbay
    9501 Mesaj
    * Corsair 100R
    * Corsair VS-600
    * AMD Ryzen 2600
    * MSI GTX 1060 Gaming X 3GT OC
    * Adata XPG S40G 240GB M2 SSD
    * Intel 240GB Sata SSD (SSDC2CT240A4)
    * Seagate 500GB HDD (ST500DM002-1BD142)

|
    |

• Yarbay
    2842 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fantom1054

Hocam rpgsen başka bi fark yok. Se olan modelin fanlarında ışık var hepsi bu ve sırf bu yüzden daha pahalıya satılıyor.
    Bu kasa tamamen custom bir kasa hava akisi defalarca kontrol edilip fanlar ona göre yerlestirilip sabitlendi ve defalarca test edildi.
    Yorumu anlamam gibi bi durum ortada yok siz iyi okuyamadiniz heralde arkadasin yazdigini ben istersem sirf zevk olsun diye 30 tane fan takarim keyif tamamen benim ben resimde en iyi sogutma sistemi benimdir demedim arkadasin yorumu basit ve gereksiz yok 10tane rgb fan almis ama stok sogutucu kullaniyor istersem 50tane alirim buda benim zevkim.
    Ki benim kasamda islemci sogutucumda custom herhangi bi kasa alip altina fan takmadim sizin yapmis oldugunuz gibi.
    Bu iste destek almak istiyorsaniz mesaj atin ucretli yardim ederiz.Fan nasil yerlestirilir hava akisi nasil saglanir rpm degeri hangi fanin kac derece olmalidir. Tekrar ediyorum istiyorsam 50 tane fan takarim
    Kasayı görmeden fanların yönünden tipinden kasadaki hava akışını tespit edebilicek bir yetenek ben daha görmedim dünyada olduğunuda sanmıyorum ama arkadaş kasanın hava akışının yanlış olduğunu fanlarında yanlış yerleştirdiğini düşünüyor ama bunu yaparken kasayı görmüyor bu forumdaki insanlar baya bi yetenekli
    ''Adam işlemci için stok soğutucu kullanıyor fakat gitmiş kimbilir kaç paraya 3242342 tane RGB fan almış üstüne üstlük onlarıda yanlış takmış, o kadar para harcayıp kendi sistemlerini baltalıyorlar.''
    Yorumu bu gelsin msi türkiye istanbul ofisimize bize öğretsin fan nasıl takılırmış bizde öğrenelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi söny -- 9 Mart 2020; 20:51:6 >
    |
    |

• Binbaşı
    1068 Mesaj
    Saçma sapan yorum atmayın bakın geçin. Size ne bizim rgb aydınlatmamızdan? Size ne bizim harcadığımız paradan? Boş yapmakta üstünüze yok.
    |
    |
    Bu da benim yavru.

|
    |

Masaüstü

İmzadaki 1700X sonradan 3800X'e geçtim
    Ekran kartı işlemciye göre biraz geride kaldı ama ne zaman yenilerim bilmiyorum... eskisi gibi oyun oynamıyorum. Son zamanlar tek oynadığım oyun Halo MCC... o oyunu giriş seviye sistemleri bile rahat kaldırır. 144FPS almakla hiç sıkıntı çekmiyorum
    Yoksa çoğu zaman sadece internette filan takılıyorum... laptop bile işimi görür ama masaüstü rahatlığına laptop ya da tablet yaklaşamaz. Gelecekte üst seviye bileşenli sistem toplamaya devam etmeyebilirim ama hayatta masaüstünü bırakmam.

Bu arada Halo MCC'yi herkese tavsiye ederim. Microsoft reis oyunu Steam'de 61TL'ye satıyor. Hiç Xbox'um olmadığı için efsane Halo koleksiyonunu oynama fırsattım olmadı bugüne kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IG -- 10 Mart 2020; 3:47:6 >
    |
    |

Reklamlar
üniversite
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.