Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.180
Cevap
98
Favori
217.258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlardan dolayı pek sevmiyorum açıkçası hep biraz kazık gelmiştir bana. Hem fazla para vereceksin hem kendin kuracaksın mantığı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kasayı nereden ne kadara aldınız acaba ?
  • iNetwork12 kullanıcısına yanıt
    Newegg den aldım. Gümrüğü, vergisi, kargosu dahil 2150 TL ye aldım.

• iştirak edelim

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın
  • Herkez yüklemiş bende atıyım Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satmak icin yaptim ama begendim kullanacagim bir sure satmadan evvel sanirim. Sikilirsam satarim. Cam kirli, ortam daginik yeni bitti.
    Devami icin tiklayin alttaki linke. DH editlemeden kabul etmiyor.https://photos.google.com/share/AF1QipMX4aW0JHe_J97s7we-eT86huqMR9q26p5bp6wGwOg7W6qEklMc45kHLWxH8a-1xQ?key=Nmx0VDQ5SWFDR3REc0FMR2Q1b0ZfUlNndFBtdzV3

edit:
    Specleri de yazayim.
    Inwin A1 Plus 650W Gold PSU'lu kasaya
    R5 3600, MSI B450i Gaming Plus, HyperX 16 GB 3200 Mhz CL16 RGB, NZXT Kraken M22, Silent Loop RGB fanlar, Sapphire 5700 XT Nitro, 1 tb Crucial NVME.

Normalde m22 sigmiyor bu kasaya, fan ile waterblock birbirine degiyor, baska da koyulacak yer yok zaten. Cok zorladim anakarti 0.4 cm kadar iceri cektim egdim buktum ama oldu sonunda.
    Alta Noctua falan takmayi dusunuyorum musterisine bagli.

Bu ebatlarda RGB, temper cam, bu performans ve sogutma seceneklerinden daha iyisi mumkun degil gibi. Istesem hava sogutma da takardim ama bu kadar goze hos gorunmezdi temper cam ile.

1400 1500 euro civari bir fiyata gidecektir diye tahmin ediyorum. Satmadan once sleeve yapacagim, sleeve yaparsam daha da pahaliya gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 18 Ekim 2019; 20:31:24 >
  • https://forum.donanimhaber.com/uygun-fiyatli-oyuncu-ve-calisma-odasi-yaptim-video-eklendi--139949112

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muten Baba -- 23 Ekim 2019; 12:41:4 >
  • Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

"CORSAIR WHITE RED"

-Corsair 280X Case

-Corsair RM750X White Güç Kaynağı

-Gigabyte X570 I AORUS PRO WIFI

-AMD Ryzen 7 3700X

-Corsair Vengeance RGB Pro 16gb 3200mhz

-MSI GeForce RTX 2080 Gaming X Trio

-Corsair Force Series™ MP510 480GB M.2 SSD

-Corsair HD140 Dual RGB LED 140mm PWM Fan

-Corsair Lighting Node Pro RGB

-Corsair Hydro Series H115i RGB Platinum

-Corsair K95 RGB Platinum Mechanical Keyboard

-Corsair Ironclaw RGB Wireless Gaming Mouse

-Corsair MM800 RGB Polaris Gaming Mouse Pad

-Corsair ST100 RGB Premium Headset Stand

-Corsair VOID PRO RGB Wireless SE Premium Gaming Headset

-MSI Optix MPG27CQ WQHD 27'' 144Hz 1MS Curved Monitor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasskabal -- 28 Ekim 2019; 12:26:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurpolo4

Herkez yüklemiş bende atıyım
    Barrow cpu bloğundan memnun musun hocam bende bir ara düşünmüştüm pompa nedir? Specleri yazarsan memnun olurum benimde düşündüğüm setup'a benziyor senin ki ortalama maliyet ne tutuyor hard tube'da?
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    merhaba
    bloktan memnunum performansıda güzel tasarımıda pompa XSPC D5 Vario fiyat değişken full set aksesuarlar dahil barrow 4000tl cıvarı ek set yapmak istersen 5000-6000tl cıvarı bulabilir
  • birkaç itx kasa görünce yine biraz yüreğime su serpildi. Arkadaş nedir bu pavyon gibi ışıklı, bankamatik kadar koca koca kasalar. Hemen hepsinde de klasik 1 işlemci 1 ekran kartı, 2 RAM takılı. Ha bir de devasa kasalara mATX anakart falan alıyorlar o da var. Resmen o devasa boşluklar gözümü kanatıyor. Alın küçük bir itx kasa kurun mis gibi, her yere taşıyın. Odada oynayin, salona getirin televizyona bağlayıp başka bir şey yapın, arkadaşınıza götürün vs.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onder.t O kullanıcısına yanıt
    Yıl 2020 arkadaşa kasa götürme salona kasa taşıma mı var hahahahah. Bu neyin kafası gerçekten anlamak zor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de onu diyorum, yıl 2020, bu kadar verimli çalışan birçok parça ve seçenek varken neden hala koca koca kasalar. Herkesin zevki tamam ama bana çok saçma geliyor.
    Olay sadece odadan salona taşımak değil.

• hasskabal kullanıcısına yanıt
    PSU güç kabloları nereden alındı? hangi marka?
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    Onu eklemeyi unutmuşum

-Corsair RM750X White Güç Kaynağı

itopyadan almıştım.

https://www.itopya.com/corsair-rm750x-750w-80-plus-gold-full-moduler-beyaz-psu/
  • hasskabal kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun kasaniz çok güzel. Bende onun abisi olan air240 kullanmistim 280x nasip olmadi daha..

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-EA6F8F78B

Hayirli olsun kasaniz çok güzel. Bende onun abisi olan air240 kullanmistim 280x nasip olmadi daha..
    280X çok başarılı bir kasa gerçekten. Kurmasıda çok keyifli dual çember olduğundan dolayı at tüm gereksiz kablo yığınını arka çembere önde tertemiz bir görüntü oluyor
  • Bu da benden gelsin.

• Bitirdiğim sistemim. Şimdiki aklım olsaydı aio bir cpu sıvı soğutmaya uygun şekilde tasarlardım. Custom çok zevkli ama bakımı bir o kadar meşakkatli geliyor bana...

• 6 sene önce yorumum tutmuş teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.