Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

HADİ HERKES OYUNCU KASASININ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞSIN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Agronur17, efemelih Daha Az
2 Kayıtlı Üye
2.908
Cevap
98
Favori
178.676
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Kasa/Güç kaynağı >> HADİ HERKES OYUNCU KASASININ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞSIN.
Giriş
    2072 Mesaj
    Sonradan fark ettiğim üzere kasamdan ek olarak çıkmakta olan 1 adet Nzxt rgb led şeridi kasanın alt kısmına ekledim ve 2013 yılında aldığım razer klavyemi de yeni corsair k95 klavye ile değiştirdim.Kasamın son hali bu şekildedir geriye tekerlek tuşu kafasına göre çalışan fareyi değiştirmek kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msb_bjk -- 22 Ağustos 2019; 10:7:33 >

• Binbaşı
    1015 Mesaj

kasam'ın temizliğe ihtiyacı var sanirim
    |
    |

nasıl yani temperli cam ve rgb olmayınca oyuncu kasası olmuyor mu ?
    |
    |
    StreamRolleR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    StreamRolleR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: berkay1074

nasıl yani temperli cam ve rgb olmayınca oyuncu kasası olmuyor mu ?

Alıntıları Göster
    Arkadaşın bahsettiği şey masa düzeni daha çok sanırım, Yani kasadan çok çevresindekiler dikkat çekici ve ön planda, Yani konu başlığı ile alakasız duruyor bence'de bu şekilde, Yoksa eski tip beyaz her tarafı kapalı bir oyuncu bilgisayarı'da olur tabiki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Cooler Master K380 Thunder600W/AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz/MSI B450-A PRO AMD B450 3466(OC)/MSI GeForce GTX1660 GAMING X 6GB GDDR5/CORSAIR 16GB(8X2) DDR4 3000Mhz/Kingston 120GB A400/Seagate BarraCuda 1TB/MSI Optix MAG241C 23.6" 144Hz 1ms
  • Yarbay
    18665 Mesaj

Masanın ölçüleri nedir rica etsem yazarmısınız? Çok yakışmış güzel ortam.
    |
    |
    msb_bjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Masanın ölçüleri nedir rica etsem yazarmısınız? Çok yakışmış güzel ortam.

Alıntıları Göster
    İkea nın linmon mu ne standart en ucuz masası. Ölçüleri yanlış hatırlamıyorsam 60*120cm olması gerek. Bana küçük geliyor ama oda daha genişine müsait değil maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1015 Mesaj

Konu içeriği ve başlığını okumadınız sanirim.
    quote:

HERKES OYUNCU KASASININ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞSIN
    isteyen düzenli masa'da fotoğraf atar isteyen de benim gibi atabilir . verdiğinz cevap çok saçma olmuş .
    |
    |
    Bahsedilenler: Glorfindel1907

Konu içeriği ve başlığını okumadınız sanirim.
    quote:

HERKES OYUNCU KASASININ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞSIN
    isteyen düzenli masa'da fotoğraf atar isteyen de benim gibi atabilir . verdiğinz cevap çok saçma olmuş .

Alıntıları Göster
    Nesi saçma anlamadım? Konu başlığını atmışsın tam bir fail olmuş... Temiz masa veya kirli masa düzeni diye birşey söz konusu değil asıl olay kasaların ön planda olması konuda, Ben diyorumki kasadan çok masadaki bardak çöp vs her neyse onlar daha çok dikkat çekiyor, Sen diyorsunki isteyen istediğini atar, Anlamak çok zor sanırım yazdıklarımızı senin için normal olabilir sadece eleştiri yazdıklarımız bunları göze almanız gerekiyor böyle fotoğraflar eklerken.

• S.A twitch yayıncı setapım

• Teğmen
    112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MakeTatarGreatAgain

S.A twitch yayıncı setapım
    A.S

Emmioğlu kasanın power tuşu umreye dönmüş ? nasıl açıyorsunuz kasayı?

Bu konunun hakettiği setup hocam ben çok beğendim

• quote:

Orijinalden alıntı: BosnakBulut

A.S

Emmioğlu kasanın power tuşu umreye dönmüş ? nasıl açıyorsunuz kasayı?

Bu konunun hakettiği setup hocam ben çok beğendim

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim kardeş,power tuşunu çıkarıp kendim kablo düzeneği kurdum ve masanın sağından düğme ile açıyorum.
    Kasanın arkası duvara bakınca hava sirkülosyonu olmuyordu yani sonuçta kasadaki ısınan hava önemli o yüzden bende ters çevirdim daha geniş alana üflüyor saygılar.

• Yarbay
    4876 Mesaj
    Ne setuplar varmış millette 😃

O son gelen bardaklı sistemi saymıyorum tabi.

|
    |
  • Binbaşı
    1015 Mesaj

masada ekipmanlar olunca onlar dikkat çekmiyor mu? kulaklık,fare vs. yerine bardak, çöp tabiri ettiğiniz araç gereçler nasıl dikkat çekiyor anlam veremiyorum... ışıklı mışıklı monitör,ses sistemi, gaming ekipmlarını yanyana dizip yanına,köşesine kasayı koyup fotoğraf geliyor ve ekipmanlar, oyuncaklar, figürler vs dikkat çekmiyor, çöp tabiri ettiginz bardak vs. olunca onlar dikkat çekiyorsa probleminiz var demektir. ziraa konuda başlığında ''HADİ HERKES OYUNCU KASASININ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞSIN'' anlaşılcagı gibi herhangi bi yorumda herhangi bi fotoyu acınca kasa''yı görmek yerine çevredeki araç gereçleri bahane ederek yorum yapmak saçma. okuduğunuzu anlamayıp onun hakkında eleştiri yapmak sizi içinse çok kolay olmalı...
    |
    |
    Glorfindel1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sonuna kadar haksızsınız maalesef.

Sistem çevresindeki çöpleri toplamaya zahmet etmiyorsanız foto çekip atmaya da zahmet etmeyin bi zahmet.

|
    |
    berkay1074 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

masada ekipmanlar olunca onlar dikkat çekmiyor mu? kulaklık,fare vs. yerine bardak, çöp tabiri ettiğiniz araç gereçler nasıl dikkat çekiyor anlam veremiyorum... ışıklı mışıklı monitör,ses sistemi, gaming ekipmlarını yanyana dizip yanına,köşesine kasayı koyup fotoğraf geliyor ve ekipmanlar, oyuncaklar, figürler vs dikkat çekmiyor, çöp tabiri ettiginz bardak vs. olunca onlar dikkat çekiyorsa probleminiz var demektir. ziraa konuda başlığında ''HADİ HERKES OYUNCU KASASININ GÖRÜNTÜLERİNİ PAYLAŞSIN'' anlaşılcagı gibi herhangi bi yorumda herhangi bi fotoyu acınca kasa''yı görmek yerine çevredeki araç gereçleri bahane ederek yorum yapmak saçma. okuduğunuzu anlamayıp onun hakkında eleştiri yapmak sizi içinse çok kolay olmalı...

Alıntıları Göster
    Kardeş sen bakma bunlara kıskanmışlar,siyah kasanın gideri var.
    Kasan siyah bikere çok beğendim ben ve ayrıca beyaz kablo detayın kontrast katmış kasaya yani siyah beyaz çok güzel duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MakeTatarGreatAgain -- 3 Eylül 2019; 3:7:47 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    989 Mesaj
    Al telde bu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Alıntıları Göster
    Arkadaş sen hala daha niye yazıyorsun ?

Kendine bir sordunmu neden beni bu kadar gömdüler diye. Konu içerisinde 100+ sayfa var vaktin olunca gir bak seninki gibi bir masa varmı.

Paranı
    Zevkini
    Ortamını sorgulayan yok.

Sadece senin yerin burası değil. Şurası r/shittybattlestations
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
e-ticaret
SEO
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.