Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.180
Cevap
98
Favori
217.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fx6300 ve rx570 sistem yeni ryzenlerle birlikte anakart islemci ram üçlüsünü değişiceğim kasada dark sentinal pro

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• işin aslı bu ara biraz digital ledlere taktım kafayı anakarttan destek alarak çevre düzeni yaptım, şimdi de ekran içinde güzel bir yer kestireyim gözüme en iyisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s1Lv3r -- 22 Ocak 2019; 16:32:45 >

• s1Lv3r S kullanıcısına yanıt
    Güzel olmuş hocam. Ben ws2812b kullandım masa arkasında ve monitör arkasında. Benim anakartta 5v rgb çıkışı olmadığı için Masa arkasındaki kontrolcüye bağlı. Monitör arkasındaki de ardurino ile kontrol ediliyor ambilight özelliği veriyor. Özellikle oyunların hikaye sahnelerinde çok hoş oluyor tavsiye ederim. Zor bir uygulama değil.

Size kablo toplama için kendi kullandığım bu ürünü tavsiye ederim. Boyundan çok büyük işler yapıyor. Uygulama videoları youtube da var.

https://m.ikea.com.tr/urun-katalogu/calisma-alanlari/masalar/calisma-masasi-duzenleyicileri/30200253/signum-kablo-duzenleyici.aspx?gclid=EAIaIQobChMInvXu2sGB4AIVC7DtCh0kJgwnEAQYASABEgKFcfD_BwE

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

011 dynamic. Gule gule kullanin ustad. Air modeli ile biraz ugrasmistim cok fonksiyonel bir kasadir.

• xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    @muradsedat

Masayı değiştireceğim kablolara pek dikkat etmedim ama pm den başınızı biraz ağrıtacağım

@xdeliruzgar

Valla hocam epey bi kasa değiştirdim bu kasa kadar kurulumu basite indirgenmiş bir tane daha görmedim ( ufaktan bir inceleme ekleyeceğim zaten ) herşey için yeterince alan mevcut gerçekten hoşuma gitti ek waterboard ı bekliyorum sıvı soğutmaya geçiş için kasanın hakkı kesinlikle custom

Seve seve yardımcı olurum elimden geldiğince. Gerçekten çok hoş bir kasa. Kasa araştırdığım dönemde benimde çok ilgimi çekmişti o kasa hatta siparişini vermek üzereydim. Nano katalogta stok bekliyordum. fakat sonra full tover olması nedeni ile birazda üzerinde uğraşmak istediğim için uygun bir fiyata da bulunca tt ye yöneldim. Para biriktiriyorum. Oda için birkaç aksesuar daha aldıktan sonra customa yönelicem bende kesinlikle :)

Custom yapacaginiz zaman yardima ihtiyaciniz olursa elimden geldigince yardimci olurum.

• xdeliruzgar kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam mutlaka ki olacak. Gerçekten çok derin bir konu. Vede çok pahalı :))

• Merhaba; bende sabah itibariyle kasayı kablo kirliliğinden kurtarmakla uğraştım,birkaç fotoğrafta ben paylaşarak konuya destek vermek isterim.
    Eksiklerimi yanlışlarımı önerilerinizi söylerseniz sevinirim.Ram şuanlık 1 tane 2.ram maddiyat düzelince eklenecek.Bir iki ay sonra ön ve arkalara füme plexi glass cam yaptırılacak.
    Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAZUYA MISHIMA -- 25 Ocak 2019; 0:26:56 >

• son temizlikten sonraki hali

• NZXT H400 matx önden ışık gelmesini istemedim önden 240 lık radyatör push-pull ile hava girişi var ve hava girişi yerleri geniş kalite bir kasa,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commodore_64_ -- 31 Ocak 2019; 18:52:1 >

• Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

• Teaserlık olsun şimdilik.

• youtube'de TechSource kanalı var orada Setup Wars serisi yayınlanıyor. Kesinlikle göndermelisin senin setup'ın fotolarını.
  • g3nj kullanıcısına yanıt
    Ödül falan var mı :))

• bu konu iç savaş çıkarır be maşallah canavar gibi kasalar
  • Parasızlık.

• Ark lar bana ryzen 5 2600 ve Bi anakart önerisi lazım ekran kartım asus rog strix 1060 6gb o. C serisi

• ıspır I kullanıcısına yanıt
    Bütçe?

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Bütçe?
    hocam işlemci ile ekran kartı elimde şuan bütçe 500 ile 700 tl arasında anakart için
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.