Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (128. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.180
Cevap
98
Favori
217.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Keyfinize bakın hocam. Konunun amacı bu değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Guzel kasalar paylasilmis konuda.

• Bir kasa da bana tavsiye etseniz. Silverstone Heligon He01 işlemci soğtucusu siparişi verdim. 161 mm yüksekliği var. Zalman Z3 Plus kasamı satacağım sırf güzel görünümlü bir kasa için. Bu yüzden uzun yıllar keyifle kullanmak istiyorum. Şöyle ışıl ışıl içini gösterecek kaliteli bir kasaya ihtiyacım var. 600 liraya kadar çıktım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • otomania kullanıcısına yanıt
    Hocam bu hangi kasa?

• Conqueror26 kullanıcısına yanıt
    @Conqueror26

Phanteks P400S Tempered Glass Edition diye geciyor hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomania

@Conqueror26

Phanteks P400S Tempered Glass Edition diye geciyor hocam
    Bu markanın P300 olanını, ki bence o da çok güzel, Inventus yaklaşık 6 ay önce 220 lira civarına satmıştı. O zaman almadım şimdi de hepsi uçtu. NZXT S340 düşünüyorum cpu cooler için de uygun görünüyor.

@Conqueror26

Evet oldukca guzel kasalar cok daha uygun fiyata gelirken piyasa alt ust oldu tam anlami ile. Bu benim ikinci P400'um ilki S olmayan Tempered Glass versiyondu ve kirmizi\siyah temali idi.

NZXT'nin S340 pleksili olan mat siyah versiyonundan kullanmistim, malzeme kalitesi kesinlikle guzel bir kasa idi, onun da Elite serisi Tempered Glass ile gercekten guzel duruyor ama tepede yalnizda 1 adet fan icin yuvasinin olmasi benim bakis acima gore bir eksi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Concerve

ekran kartı garantiden gelseydi onada takmıştım sıvı bloğuda çizgi saolsun 15 gün oldu haber yok neyse oyuncu mu odun mu bilmem kasa işte fikir versin

Vay be kac sene olmuş radyatör hala duruyor balkonda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni sistemimi bugün faaliyete geçirebildim, kasa konusunda kararsızlık yaşadım bayağı. Custom soğutma, rgb fanlar ve 2080 trio x kaldı geriye, birde özel yapım masam gelecek bir kaç güne. Bu arada üstünde ki GPU gigabyte 6200 TC 256mb 64 bit DDR2! 4k'da bu gpuyla bf5'te 140-165 arası fps alıyorum, 45 dereceyi geçmiyor pasif soğutucusu sayesinde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Bu markanın P300 olanını, ki bence o da çok güzel, Inventus yaklaşık 6 ay önce 220 lira civarına satmıştı. O zaman almadım şimdi de hepsi uçtu. NZXT S340 düşünüyorum cpu cooler için de uygun görünüyor.

Hocam p300'de kullanıyorum hava emişi gerçekten berbat, kasanın sadece üst ve alt tarafında ki MİNİCİK ızgaradan çekiyor havayı. Üst tarafa sadece max 140mm fan veya radyatör takılması çok kötü. O yüzden ön kapağı açarak oynuyorum çoğu zaman, p350x'te var onu inceledim daha başarılı üstten aşağıya doğru 2 taraflı açık ızgaraya sahip olması ekstra avantaj sağlıyor. Radyatör konumu yeterli değil(bana göre) sadece, kasanın üste 360mm takılsaydı çok daha iyi olurdu maksimum 280mm'de yeterli geliyor tabi ki çok ütopik bir custom sistem kurulmaz ise...

• Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Selamlar.

Size nacizane tavsiyem o kasaya custom sogutma yapmayin. Zaten gordugum kadari ile islemciniz amd ve ekran kartina da blok takmayacaksiniz. Bosuna verilmis bir bedel ile karsiliginda size bir artisi olmayan bir ise girismek sadece zamaniniza ve paraniza yazik olur.

• Eskiden fractal desing define s ile custom kullandım çok iyiydi simdi yenisi çıkmış ama döviz uçtu bea

• quote:

Orijinalden alıntı: xdeliruzgar

Selamlar.

Size nacizane tavsiyem o kasaya custom sogutma yapmayin. Zaten gordugum kadari ile islemciniz amd ve ekran kartina da blok takmayacaksiniz. Bosuna verilmis bir bedel ile karsiliginda size bir artisi olmayan bir ise girismek sadece zamaniniza ve paraniza yazik olur.

Hocam yurt dışı planım var o iş olmazsa zaten kasa değişecek ve öyle custom sıvı soğutma yapılacak teşekkür ederim yinede bilgilendirme için :)

Rica ederim

Genel anlamda sisteminizin customa ihtiyaci olmadigini soylemek istemistim.

Hakkinizda hayirlisi ne ise o olsun.

Hocam zehiri attın gittin evolv x alacağım bu gidişle

Bu arada bu kasa hangisi hocam, ateş ediyor maşallah.

• Nzxt s340 elite. Mavi led+kırmızı fan. Belki daha sonradan full rgbye geçebiliriz,şimdilik güzel duruyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Conqueror26

Bu arada bu kasa hangisi hocam, ateş ediyor maşallah.
    Evolv X harika :) teşekkürler bu p350x modeli

• KASAP1910 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu kasa da çok güzel de cpu soğutucum sığmıyor.

Hocam tekrar inceleyin kasanın içi çok geniş çünkü.

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.