Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.180
Cevap
98
Favori
217.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: belverus

Ortamı Philips Hue ile biraz moda soktum

Selamlar arkadaşlar,

Sistemin görüşününden biraz sıkıldım. İkinci bir monitör ekledim ve monitör ayakalrını söktüm. Masa üzerine speakerlar da ekledim. Neleri değiştirebilirim sizce? Masanın yerini değiştirme lüksüm yok belki biraz daha sağa kaydırıp koltuğun önündeki alanı kullanabilirim. Siz olsanız nasıl dekore ederdiniz burayı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Çıldırıyorum!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vallaha benimki kasa laptop.. Neden geçtin diyecekler Artık pc ye para harcamak istemiyorum.. Yeni yeni şeyler çıkıyor insanın hevesi gelip alıyor ama malesef çok masraflı oluyor

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

Buda benim ufaklık..

Msi ge73 7rv

gtx1070 li modeli.

• Kısa zamanda şöyle birşeyler yaptım bende şimdilik buna devam ama şu ledlerden pişman gibiyim sanki ışıksız olsa daha güzel olurdu yada kırmızı yerine beyaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: belverus

Selamlar arkadaşlar,

Sistemin görüşününden biraz sıkıldım. İkinci bir monitör ekledim ve monitör ayakalrını söktüm. Masa üzerine speakerlar da ekledim. Neleri değiştirebilirim sizce? Masanın yerini değiştirme lüksüm yok belki biraz daha sağa kaydırıp koltuğun önündeki alanı kullanabilirim. Siz olsanız nasıl dekore ederdiniz burayı ?

Alıntıları Göster
    Kasayı değiş H700i al, D15 i sat X62 al, fanları ya AER RGB yada LL Corsair al, Nzxt Hue al Amazondan cablemod pro series kablo al bide nzxt hue al bak sonra kasan oluyor. Bide Masanın üstüne al Sağ köşe.

• Eğer led kalacak ise kırmızı daha iyi bence beyaz çok göze batabilir, Güzel duruyor zaten siyaha en çok yakışan renklerden biri kırmızı bence.
  • Geforce gtx yazısını beyaz yapabilirmiyiz acaba :)
  • herşey iyi güzelde. o koltuk yakışmamış size

masadaki monitormu yoksa tv mi çözemedim ama
  • Yazılım ile olmuyor sanırım, Olurmu bilmem ama yazının üstünü beyaz bir şeyle kapatarak veya boyayarak birşeyler yapılabilir tabi iyi bilmek lazım kötü olmaması için
  • Isiksiz kasa kullanan kalmamis bazilari hos duruyor ama bazilari abartili lambayi kapatip oynadiginda disardan goren yalnis anlayip kapiya vurabilir

• @gtx295

Evi eşyalı tuttum bir süre samsunda yaşayacağız belkide uzun süre bilmiyorum, belirsizlikler yüzünden evi taşımadığım için evde ne varsa onu kullanıyorum. Aoc Q3279VWF diye bir monitör 75hz 2k 32'' 1050tl olunca dedim ne kadar kötü olabilir ki direk aldım. Bazıları beğenmemiş ama monitörü ben beğendim parasına göre tanımlamak lazım ürünleri sonuçta.

@Glorfindel1907

Bana diyorsunki yani mundar et kartı bırak kenara
  • Aynen Biz bir makinadaki beyaz ışık gelen deliğin üstüne kırmızı şeffaf bant takmıştık güzel durmuştu alt kısımda beyaz ışık olduğu belli olmuyordu
  • StreamRolleR kullanıcısına yanıt
    Kasayı masa üzerine alırsam Ps4 ve speakerlar için yer kalmıyor. Güncel foto atayım ona göre konuşalım :)
  • Bu da benim emektar

R5 1600
    Gtx 1070
    Msi x370 gaming pro carbon
    Crucial 4x4gb ram
    Evga 700w psu
    Crucial 275 gb ssd

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SupermanPrime kullanıcısına yanıt
    Güzel ortam ve sistem güle güle kullanın, Fotoğraf makinası hangi model
  • Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür eserim samsung nx 300 makine

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ortam iyiydi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 13 Mayıs 2018; 20:57:5 >
  • Benim emektar makyaj vakti gelmiş mi sizce ? :D Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4664BD726 -- 20 Mayıs 2018; 10:45:35 >
  • dark subzero sistem imzada yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: SupermanPrime

Bu da benim emektar

R5 1600
    Gtx 1070
    Msi x370 gaming pro carbon
    Crucial 4x4gb ram
    Evga 700w psu
    Crucial 275 gb ssd

Merhaba masanız kaç cm genişlik ve uzunluk. Kasayı masaya koyacağım için doğru düzgün bir şey arıyorum.

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.