Şimdi Ara

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.180
Cevap
98
Favori
217.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

sağda solda kablo görmek istemediğim için biraz düzenlemeye gittim bilgisayar masam yok duvara monte bir şey arıyorum o gelince daha derli toplu olur

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

hocam modemi nasıl sabitlediniz aynı modemden kullanıyorum nasıl sabitleyebilirim bu şekilde?

• Başarılı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muradsedat

Bunlarda benden olsun :)

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

Kasa çok güzel olmuş, bu içine yerleştirdiğiniz lcd markası modeli nedir merak ettim?

• TechTR T kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Samsung 50js7200 model tv kullanıyorum. Lg nin 40" full hd ile başlamıştım 4-5 sene onu kullandım şimdi 50" 4k kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım. İstediğimde xbox kollarıyla konsol gibi de kullanıyorum. Bence çok verimli.

• APOLL0 kullanıcısına yanıt
    Aliexpressde onlarca satıcı var hocam marka model hatırlamıyorum ama 5" hdmi lcd screen diye aratınca birçok seçenek çıkıyor. 20-25$ fiyatları var.

• quote:

Aliexpressde onlarca satıcı var hocam marka model hatırlamıyorum ama 5" hdmi lcd screen diye aratınca birçok seçenek çıkıyor. 20-25$ fiyatları var.

Eyvallah hocam, teşekkürler bilgi için.
  • APOLL0 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Game of the Year benim için,tadına doyum olmuyor Bayek in

Harbi bu ne ihtişam.Bıraksanız kendi kendi oynar

• berkbozkus kullanıcısına yanıt
    Masanız dikkatimi çekti? Özel mi yaptırdınız?

• quote:

Bunlarda benden olsun :)

Hadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini PaylaşsınHadi Herkes Oyuncu Sistemi/Ekipmanının Görüntülerini Paylaşsın

masallah

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Masanız dikkatimi çekti? Özel mi yaptırdınız?

Hayır hocam. Standart ofis masası.

• berkbozkus kullanıcısına yanıt
    Sadece ve güzel geldi bana. İyi günlerde kullanın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whippoorwill

Sadece ve güzel geldi bana. İyi günlerde kullanın hocam.

Çok teşekkürler

• Sizce radyatörü kasanın ön kısmına mı takmalı yoksa üst kısmına mı? Benim kasamın ön kısmına 3 tane 120 fan veya 2 tane 140 fan takılabiliyor. Üst kısmına ise 2 tane 120 fan takılabiliyor sadece. Aldığım soğutma sisteminin radyatörü 280 mm olduğu için üste takılamıyor mecbur öne takmak zorundayım (Corsair H115i). O zaman da öndeki 3 fanı çıkarmak zorundayım. Benim düşüncem 240 mm bir radyatör boyutu olan soğutucu alıp kasanın üstüne takmak. Fikirleriniz nelerdir.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    İngilizcem kötü. Videodan anladığım kadarıyla ön tarafa takmak daha iyi ama çokta büyük bir fark yok sanırım. Doğru mudur hocam? Ön taraftan 3 tane fan içeriye soğuk hava üflese üstteki radyatördeki 2 fan ve arkadaki tek fan egzoz fanı olarak içerideki havayı dışarı atsa hem önden gelen hava sayesinde ekran kartı da soğuk havadan yararlanır hem diye düşünüyordum ben ama kararsızdım.
  • ZiveR kullanıcısına yanıt
    Merhaba Sleeve kablolarınız çok hoşuma gitti. Yakın zamanda bende temin edeceğim fakat bir çok çeşitli iplileri mevcut. Nerden aldığınızı öğrenebilirmiyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanercan30

Merhaba Sleeve kablolarınız çok hoşuma gitti. Yakın zamanda bende temin edeceğim fakat bir çok çeşitli iplileri mevcut. Nerden aldığınızı öğrenebilirmiyim.

Merhaba,

Corsair`in kendi kırmızı Sleeve setini kullanıyorum. Özel bir set değil.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antibi0tic

İngilizcem kötü. Videodan anladığım kadarıyla ön tarafa takmak daha iyi ama çokta büyük bir fark yok sanırım. Doğru mudur hocam? Ön taraftan 3 tane fan içeriye soğuk hava üflese üstteki radyatördeki 2 fan ve arkadaki tek fan egzoz fanı olarak içerideki havayı dışarı atsa hem önden gelen hava sayesinde ekran kartı da soğuk havadan yararlanır hem diye düşünüyordum ben ama kararsızdım.

valla şöyle diyor adam eğer standart bir soğutmalı ekran kartınız yoksa ve su soğutma unitesini yukarı koyarsanız ciddi fark oluyor
    10 derece işlemci sıcaklık farklı oluyor ki bu çok ciddi bir fark
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.