Şimdi Ara

Hadi gelin iranı övelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

abi iran yhaa aryan ırk yhaa ķültürü çok iyi sinemasi felan. persler abi ilk imparatorluk

Hadi gelin iranı övelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aylar dianati lie tek gecerim. ama piyasadan silindi

• İranın füzeleri başarılı, nükleer çalışmaları var, ortadoğuda caydırıcı bir güç, f14 tomcat uçakları olan amerikadan sonraki tek ülke. İhaları en az bizimkiler kadar başarılı. Kadınları çok güzel renkli gözlü siyah saçlı beyaz tenli. Türkleri ilk islama davet eden halk perslerdir tarihte. Osmanlı zamanında iyi ilişkilere sahiptik. Şimdi batının oyunları ile bir fitne karıştı aramıza. Osmanlıdan bu yana en eski sınırımız İranla. İranlı hocalarımda vardı çok iyi adamlardı.

• Şimdi İran meselesi biraz karışık bir durum :) Suriye de muhtemelen karşı karşıya geleceğiz çünkü bölgesel güçler olarak hem iran hem Türkiye Rusya dan kaynaklanan boşluğu doldurmak isteyecek.. Bu yüzden bir cebelleşme söz konusu :)

Öte yandan Rusya ile Batının savaşı genişlerse ki genişleyeceğini düşünüyorum ABD Rusya'ya karşı Yunanistan lle işbirliği yapacak İngiltere muhtemelen Türkiye ile iş birliği yapacak.. İngiltere Türkiye ile iş birliği yaparsa bu bizi taraf yapacak tabi bizimkilerin tutumuna da bağlı bu durum. Böyle olursa Rusya Çin İran emin değilim ama Hindistan dan oluşan bir pakta karşı taraf olmuş olacağız.

Dibimizde olduğu için tahmin edeceğimiz üzere yine İran ile cebelleşeceğiz.

Türkiye'nin Rusya tarafında olduğu bir senaryo ise pek gerçekçi gelmiyor o yüzden onu geçiyorum.

İnşallah tarafsızlığımızı koruruz bir şekilde :)

• iranda en azından mazot ucuz omg

iran bizden ii

• Nargile tütün hobaaa iran süper kanka

Hadi gelin iranı övelimmusamiskoyoutube
    kolpaçino | annemin iran halıları gitti tayfun
    https://www.youtube.com/watch?v=5DlyGLeklto

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naruto45 -- 21 Haziran 2022; 17:33:38 >
  • Kuduran bir ortadoğu zebanisinin açtığı konu kesin kendisinide Türk sanar böyleleri genetik test yapılsa max %20 türk dna'sı çıkar.

CIA emir vermiş beyinlerine kodlamış geberene kadar İran,Rusya,Çin,Suriye düşmanı olun diye.
    Bunuda Türk milliyetçiliği diye yutturma derdindeler.

Vay efendim 200-300sene önce Türkler savaşmış o ülkeyle o yüzden düşmanlarmış.
    Bre ikiyüzlü zebani 100sene önce Türkiyenin savaştığı ingiltere ve fransanın önünde çömelip efendimiz bu gün nasıl muamele ister diye sormuyormuş gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 22 Haziran 2022; 12:35:57 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İran 90 sonrası bir dönem PKK'ya topraklarında barınma olanağı vermişti sonra PJAK İran'da hortladı namlu kendilerine döndü belayı buldular.

Farslar da aynı Kürtler gibi yardımsever ve dostluğa önem veren bir halk.

• K4R1P K kullanıcısına yanıt
    Son cümlen komik.

• avrasyacilar basmis forumu. dogu perincek sen misin puahhaha

• 4 sene Van, 4 sene Bitlis/Tatvan'da yaşadım. Kendi gözlemlerim hariç yüzlerce askeri personellden bölge insanı ve ortadoğu hakkında değerlendirmeleri dinledim. Bilmiyorsan sus keke, bilen adama çok komik geliyorsun.

• K4R1P K kullanıcısına yanıt
    Silahlı olunca tabi iyi olurlar silahsız git bir ara.
    Ki zaten vanda,şırnakda,diyarbakirda nüfus operasyonu yapıldığını biliyorum terörizmi engellemek için şimdi en tehlikelileri İstanbul ve İzmire postalandı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 22 Haziran 2022; 12:40:9 >
  • İranla düşman olmak için bir sebep yok. Bazılarının mezhepsel sorunları beni zerre ilgilendirmez.

• Hadi gelin iranı övelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüm emperyalist ülkeler İran'a ambargo uyguluyor. Adamlar en azında sapa sağlam ayakta, kendi kendine yetebilen bir ülke. Bize Amerika höt döse pısıp kalıyoruz. Yakın zaman yaşanan bazı siyasi olayları hatırlatmama gerek yok sanıyorum. Her alanda dışa bağımlı bir ülkeyiz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.