Şimdi Ara

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
45
Favori
47.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Optoma GT750 projeksiyonumun lamba ömrü 3,5 sene sonundaa bitti ve patladı :)

Türkiye'de fiyatlar 350-400 tl arasında ben aliexpress ile çinden aldım 55$ ve orjinalinden hiç bir farkını göremedim 50 saati doldurdu şimdilik süper. Bilginize...
  • EASTanbul kullanıcısına yanıt
    Ülkemizde hangi şey değerinden satiliyor ki bir asgari ücrete gelen zama bakin birde ürünlere gelen zamlara neyse konuyu dağitmadan
    led projeksyon alin kurtulun diyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @EASTanbul

Bende GT750 kullanıyorum ve aliexpress'ten almayı düşünüyordum yedek olarak, senin bu konudaki yorumun faydalı oldu benim için

Lamba değiştirme işlemini kendin mi yaptın

Bir de sadece lamba mı yoksa hausing ile beraber mi aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockhound67

@EASTanbul

Bende GT750 kullanıyorum ve aliexpress'ten almayı düşünüyordum yedek olarak, senin bu konudaki yorumun faydalı oldu benim için

Lamba değiştirme işlemini kendin mi yaptın

Bir de sadece lamba mı yoksa hausing ile beraber mi aldın?

Lamba değişimini kendim yaptım. Çok basit bir işlem youtube ta video var bulabilirsin. (Şuan şirket bilgisyarında olduğum için youtube a giremiyorum o yüzden link veremedim kusura bakma). İlk başta bende çok korktum patlar filan diye uzaktan kumandayla açtım projeksiyonu 5 6 metre uzaktan :) . Bir sorun olmadı çok şükür. Eğer istersen aliexpress te satıcı olarak isim verebilirim.
  • çok teşekkür ederim pm atarsan sevinirim
  • Arkadaşlar yok mu yeni fotoğraflar
  • Jaymz_ kullanıcısına yanıt
    Var olmaz mı. Aslında ses sisteminin ayaklarını ve şu cihazların bulunduğu yere ya da merkez hop'un olduğu yere karışıklığı gidermek için bir sehpa/stand tarzı birşey yaptırdıktan sonra fotoğrafları paylaşmayı düşünüyordum. Yaptırdıktan sonra tekrar paylaşırım artık.

Öncelikle Magnat Supreme 802 hct set aldım ve ikinci el aldığım VSX-520 ile sistemi besliyorum.

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

Şimdilik arka hoplar( magnat 202) yerde duruyor.

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

Ekran direk duvara yansıyor. Duvar beyaza boyalı ve etrafında 3,4 cm'lik dekorasyonda kullanılan köpük bulunuyor. Kontrast sağlaması için siyah renk.
    Sağ ve sol kolonlarda desenli duvar kağıdı ekranın bulunduğu duvarda düz renk duvar kağıdı bulunuyor.

• EASTanbul kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Tamamlanınca da görmek isteriz :)
  • Extreme pc, ps4 ve digiturk bağlamak için hangi projeksiyonu (f/p) tavsiye edersiniz arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda projeksiyon kurulumunu bende bitirdim arkadaşlar. resimler biraz alalade oldu, daha iyilerini avr ve hop takımı geldiğinde çekeceğim ve koyacağım inş.
    resimler iphone 4 ile arkada 20w 2 adet lambader açıkken çekilmiştir.
    cihaz benq w1070, perde 178 cm specta kontrast gri dir. iyi günler dilerim ;)
     Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)
  • unplogyourself kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, güle güle kullanın. :)
  • Uzun zaman sonra gelen fotolar:

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)
  • Güle güle kullanın. Perdenin gizlenmesi işi çok güzel olmuş.
  • laedri81 kullanıcısına yanıt
    @leadri81, çok güzel bi çalışma olmuş. Emeğinize sağlık. Maşallah diyelim. Keyifle kullan ... Saygılarımla ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: max-well

@leadri81, çok güzel bi çalışma olmuş. Emeğinize sağlık. Maşallah diyelim. Keyifle kullan ... Saygılarımla ...

Benq w1070 kullananlar kulübü sağ olsun. Hem sizin hem diğer arkadaşların bilgi ve önerileriyle sistemi kurdum.Hepinize teşekkür ederim.
  • Güle güle sağlıklı günlerde kullanın, fixed frame geçme şansınız olursa daha iyi olur perdede oluşan potluklar buradan bile beni rahatsız etti, selam ve sevgilerimle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

Güle güle sağlıklı günlerde kullanın, fixed frame geçme şansınız olursa daha iyi olur perdede oluşan potluklar buradan bile beni rahatsız etti, selam ve sevgilerimle

Fixed frame'i çok düşündüm. Eğer fixed frame alsaydım salonumuz sinema odasına dönüşecekti.Duvarda kocaman gergin bir bez parçası :).İnsanlara bu "bez parçasını" 1500 tl ye aldığımı açıklamak da cabası olacaktı:) Ne yazık ki herkes sizin gibi şanslı değil! İlerde müstakil bir evim olursa ilk işim sizinki gibi bir "sinema salonu" yaptırmak olacak. O zaman ses sistemi de değişecek mecburen.Şimdilik bunlar komşulara yetiyor:)
  • Samsung 75" ve üstü tvleri mesela 87" Mu8000 i 4k projektörlerin yarı fiyatına satmaya başlayınca sanırım çoğumuz projektörden vazgeçtik... Benim 9100w hala 55" samsung F7000in önüne inen perdede devam ediyor, ancak hakikaten en fazla 2 film veya 2 bölüm dizi seyredebiliyorum, zira içim kararıyor :)
  • Bu da benim odam
     Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EASTanbul

Optoma GT750 projeksiyonumun lamba ömrü 3,5 sene sonundaa bitti ve patladı :)

Türkiye'de fiyatlar 350-400 tl arasında ben aliexpress ile çinden aldım 55$ ve orjinalinden hiç bir farkını göremedim 50 saati doldurdu şimdilik süper. Bilginize...
    Merhaba; aliexpress'ten aldığınız lamba hakkındaki deneyiminiz nasıl? Malum 3,5 sene olmuş siz mesaj atalı. Bir de rica etsem satıcının linkini verir misiniz? Teşekkürler,
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.