Şimdi Ara

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
323
Cevap
45
Favori
47.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: astramastra

odayı bayağı bir elden geçirmişsiniz elinize sağlık,yalnız bu odaya bir fixed frame perde yakışır.

:) cok pahali hocam ya kendi elimden gelebilecek bisey olsa yaparim ama bi perde icin o kadar para vermek mantiksiz geliyo bana. olmazsa ileride bi arkadas mdf ile kendisi yapmis bende o yola gidebilirim
  • S_varol S kullanıcısına yanıt
    bütçe meselesidir saygı duyarım ama perde kullanmak mantıksızlık değil, imkan olursa duvar ile perde arasında ki farkı test etmenizi isterim.
    mdf ye gelince çok çeşitli DIY çalışmalar var ama hepsi başarılı değil maalesef.Maliyet açısından deneyebileceğiniz türden bir alternatif,
    sonucunda herhalde yine duvardan daha iyi görüntü alınır.
  • astramastra kullanıcısına yanıt
    arkalik uzerine kendim prolyte perdelerin kumasini gererek yapmayi dusundum bide kumas icin 190 lira falan istiyolar eger basarili olursam oldukca hesapli bi cozum olacak herhalde. Ama simdilik bir iki ay duvarla idare etmek istiyorum.
  • S_varol S kullanıcısına yanıt
    Çok emek verilmiş oldukça güzel olmuş ellerinize sağlık.
  • bunlarda bi sonraki asama :) Oyunlarda fifa 14 watch_dogs ve metal gear solid ile herhangi bir gecikmeye rastlamadim 3d film izlerken mukemmel diyebilirim. Bu arada projeksiyon cihazi epson 2030 ses sistemi samsung 5.1 6*100w & blueray player.

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)
     Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S_varol -- 26 Temmuz 2014; 0:09:51 >

• EPSON TW9100
    PERDE: Elite Screen Home2 100"
    A/V : Pıoneer SC-1223
    HOP: Polk Audıo Ön; RTİ A7, sur: RTİ A5, cen: CSI A4, Sub: PSW 125

• Epson Eh-tw9100w + Elite Screen 143'' + Front: Polkaudio rti-a9 + Front height : Polkaudio rti-a3 + Front wide : Polkaudio rti-a3 Surround: Polkaudio rti-a5 + Surround back: Polkaudio rti-a1 + Center: Polkaudio csi-a6 + Subwoofer: 2 x Polkaudio dsw-pro660 + Amfi: Onkyo TX-NR 5010 + Amfi: Marantz SR-5008 + Stereo Amfi: Pioneer A-A6 MK2 + Cd Player: Pioneer D6 MK2 + Bluray Player: Oppo BDP-105D + Project debut carbon turntable + Digiturk Plus + Playstation 4 + Popcornhour 110 +
     Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)
     Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dojman07 -- 8 Ağustos 2014; 5:57:01 >

• silinebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dojman07 -- 8 Ağustos 2014; 6:02:01 >
  • çok güzel gerçekten

emek, zaman, para harcanınca çok güzel şeyler ortaya çıkıyor...

keyifli seyirler ;)
  • Tw-550HD

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• @Dojman07 Güle güle kullanın diyecektim de satılıga çıkarmışsınız sistemi komple sanırım satış konunuzu gördüm, perde boyutunda bir yanlışlık var sanırım elite in 135ten sonraki büyük perdesi 150 diye biliyorum arada 143 inch diye bir boyut hiç duymadım, bir de büyük mü geldi görüntü perdeye oturtmayıp küçültmüşsünüz satışta oldugu için hayırlı satışlar diliyorum selamlar..

@Teksevda Zevklere ve renkler tartışılmaz ama 1. ve 2. resimdeki renkler çok çirkin geldi bana, biraz kalibre etmek lazım sanırım.. Selamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemo62

@Dojman07 Güle güle kullanın diyecektim de satılıga çıkarmışsınız sistemi komple sanırım satış konunuzu gördüm, perde boyutunda bir yanlışlık var sanırım elite in 135ten sonraki büyük perdesi 150 diye biliyorum arada 143 inch diye bir boyut hiç duymadım, bir de büyük mü geldi görüntü perdeye oturtmayıp küçültmüşsünüz satışta oldugu için hayırlı satışlar diliyorum selamlar..

@Teksevda Zevklere ve renkler tartışılmaz ama 1. ve 2. resimdeki renkler çok çirkin geldi bana, biraz kalibre etmek lazım sanırım.. Selamlar..

Sevgili @cemo62 iyi akşamlar

Doğru söylüyorsun 1 ve 2 Nolu fotolar gerçekten kötü çıkmış kanal d den çektiğim resmi ipad'ın kamerasını Bez ile sildim sonra çektim fotolardaki görüntü kalitesi tamamiyle tabletten kaynaklı Bilgine

• Güzellermiş
  • lg 60g
    Xbox Kinect
    Logitech Z-5500
    Goldmaster Hd 1040
     Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)
  • Tam olarak tamamlayamadı odayı ama bunlarda benden.Bitmiş halinide en kısa zamanda paylasirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Odayı tamamladım fakat MDF perde bin yüzeyindeki pürüzler beni rahatsız etti.On yuze yapılabilecek bi uygulama var mi ?deneyimli arkadaşlar yardimci olurlarsa çok sevinirim

• Aynen devam tw-550

Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

• Daha önce belirttiğim MDF yüzeyindeki problemi Marshall in mat spray boyası ile halletim yüzeye güzel bir zımpara yaptıktan sonra 1 er saat arayla 3 kat boyadiktan sonra kurumaya bıraktım sonuç kesinlikle mukemmel,bu arada MDF nin etrafına dönmek istediğim çerçeve biraz maliyetli olduğundan Koçtaş tan 10 TL ye aldığım tamirat bant i ile cozdum.
     Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM) Hadi Evimizdeki Projeksiyon Odaları (PAYLAŞIM)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mean Streets -- 1 Ekim 2014; 23:52:47 >

• :)
    Neye kıyasla süper?

• paylaşım için teşekkürler arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.