Şimdi Ara

HADİ EN SON KİM MESAJ ATACAK BU TOPİCE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
53.246
Cevap
21
Favori
487.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 4075
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3156
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 40 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1497
  • Favoriye Eklediklerim 22
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Jeopol (9324 mesaj) mrsmrc (4451 mesaj) PeerNet* (3156 mesaj) omer25 (2646 mesaj) Gone with the grandeur (2410 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8709 mesaj) Mobil (13267 mesaj) Tablet (1249 mesaj) Mini (7661 mesaj) Uygulama (181 mesaj)
  • @
18 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> HADİ EN SON KİM MESAJ ATACAK BU TOPİCE
Giriş
    3489 Mesaj
    Good afternoon Göle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Good afternoon Göle

Facete birkaç resim paylaştım. Daha fazlasını İzmit'e dönünce paylaşacam. Ben de akılsız telefon var. Yoldan geçen biri akıllı telefonundan çekti. Onları paylaştım. Akılsız telefondakiler İzmit'e dönünce.

Laptobun bluetooth u telefonu görmüyor. Arkadaşın telefonunun bluetooth undan ona atıp o bana pc den gönderecek.

• Kurmay Yarbay
    15456 Mesaj

|
    |
  • Yarbay
    3489 Mesaj

Tamam

|
    |
    Kamyon Şöförü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7988 Mesaj

gole sana fahri hemserilik vermeli

|
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj

Yarın Damal'a gidiyorum günü birlik.

@Jeopol @mrsmrc

• Yarbay
    3489 Mesaj

Damal, Ardahan ilinin bir ilçesidir. İlçe merkezi ve buna bağlı bütün köylerde Dadali Türkmenleri yaşamaktadır. Damal, dağlarında beliren Atatürk silüeti ile ünlüdür

Iyi gezmeler

|
    |
    Kamyon Şöförü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7988 Mesaj
    Bilgiler için mrsmc'ye teşekkür ediyoruz.

Sıradaki haber kendini sevdirmeyen kedi.

|
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj
    quote:

Damal, Ardahan ilinin bir ilçesidir. İlçe merkezi ve buna bağlı bütün köylerde Dadali Türkmenleri yaşamaktadır. Damal, dağlarında beliren Atatürk silüeti ile ünlüdür

Iyi gezmeler

Damal işi yaş oldu. 2 vasıta gitmem gerekiyormuş. Bir de iki vasıta dönüş var. Toplam 4 kere arabaya binecem. Günü birlik gidemezsin dediler. Damal'da kalacak otel bile yokmuş zaten. Anca Ardahan merkeze git gel yapabilirdim, e Ardahan merkeze de 2017 aralıkda gitdim zaten. Orası da çok büyük bir yer değil. Bugün Göle'de kalıyorum. Yarın Kars'a geçecem. Kars'dan da İzmit'e otobüsle dönecem. Zaten gelişim de Kars'dan olduydu. Dönüşü de gene Kars'dan yapacam. O yüzden bir daha Ardahan'dan otel tut, Damala git gel, ondan sonra Karsa git (otobüs biletini oradan aldım) uğraştıracak. Yarın sabah Göle'den direk Kars'a gidecem onun yerine.

Damal'ın alevi Türkmenlerini merak ediyordum ama gitmek nasip olmadı. Sırf onun için görmek istediydim.

Kars baya cıvıl cıvıl bir şehir ama Göle'den sıcak iklimi var. Bugün Göle bile ısındı zaten. Lanet olsun. Geçen en son geldiğimde çok anormal soğuklar vardı bu gelişimde o soğuklar yok malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamyon Şöförü -- 21 Ocak 2021; 10:0:12 >
    |
    |

• Onbaşı
    38 Mesaj

Otobüs biletini Kars'dan almasaydım gidebilirdim. Bir gece de Ardahan merkezde kalabilirdim ama buraya soğuk için gelmişken en soğuk yerde kalalım dedik. Zaten üç gece kalıp İzmit'e dönüyorum.

Gelişi Kars'dan yaptım. Dönüşü de gene Kars'dan yapıyorum. Kars'da da takılıyom böylece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamyon Şöförü -- 21 Ocak 2021; 10:7:42 >
    |
    |
  • Yarbay
    3489 Mesaj
    Olsun Kars'i gezmiş olursun onun yerine.
    Bir kez daha gelirsin nolacak

• Onbaşı
    38 Mesaj
    quote:

Olsun Kars'i gezmiş olursun onun yerine.
    Bir kez daha gelirsin nolacak

Çok para gidiyor. Bu son gelişim olur heralde 

Bugün dünden sıcak bir gün oldu. Dün sabah -20'yi gördüm. Bu sabah -15'den aşağısını görmedim. Dün öğlen 12de bile -17.5 derece gösterdiydi termometre. Gündüz bile ısınmadı ama bugün hava epey ısındı, eldiveni çıkardım gündüz.

Şu an -13 civarı termometre gösteriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamyon Şöförü -- 21 Ocak 2021; 18:2:45 >
    |
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj

Dün sakalımda buz saçakları oluştu. Saçım kırağı oldu beyaz beyaz.

|
    |
  • Yarbay
    7988 Mesaj
    Yeşillik bol mu oralarda? Yoksa bozkır mı?

• Onbaşı
    38 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Yeşillik bol mu oralarda? Yoksa bozkır mı?

Tepeler (küçük dağlar) var etrafda. Oralarda toplu ağaçlar (orman) var.

|
    |
  • Yarbay
    3489 Mesaj
    Bir gün Doğu turu yapmak istiyorum. Ağrı dağına çıkmak istiyorum. Beraber gidelim ey gereksizler

|
    |
  • Yarbay
    7988 Mesaj
    Kesmesinler bizi

|
    |
  • Yarbay
    3489 Mesaj
    Ona söz veremem

|
    |
  • Yarbay
    3489 Mesaj
    Sarp döndün mü evine

|
    |
  • Onbaşı
    38 Mesaj

Bugün sabah Göle'de termometrem eksi 25 gösterdi. Deli sis vardı sabah.

Eldiven takmama rağmen ellerim alev alev yandı. Kirpiklerim dondu. Sakalımda maskenin altında kocaman buz parçası çıktı.

Dışarda da çok uzun süre kaldım bu sefer. Sabahın 5:45'inde dışarı çıktım, ki orada saat güneş olarak batıdan 1 saat daha ileri.

Sabah köpeğin teki yanıma geldi bu soğukta oyun yaptı bana. Kendini yere atıp ayaklarını havaya dikti benim yanıma gelip. Ben yürüyom, köpek gene yanıma gelip, aynı şekil oyun yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamyon Şöförü -- 22 Ocak 2021; 17:40:26 >
    |
    |
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
backlink paketleri
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
konkasör
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.