Şimdi Ara

HADİ EN SON KİM MESAJ ATACAK BU TOPİCE (1920. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53.092
Cevap
26
Favori
516.312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19181919192019211922
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lanet olsun. bolgisayarimin ekraninda iki olu piksel gordum
  • Ennio Morricone2 kullanıcısına yanıt
    Bu ne cesarettir yarabbi, seni tanımak isterim yiğidim beni mutlaka ara
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    Sizler gibi yakisikli genclerin de fotolarini bekliyoruz.
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    özele gel burası kastı :s
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ennio Morricone2

quote:

Orijinalden alıntı: arimaya1

biri son msj mi didi

Benim gibi çirkin olan erkekler ne yapmalı sence?

ilk olarak gozlugunu atmalisin.sen mesela gozluklu kizlara hic bakiyo musun guzel diye.belki arada gozluklu guzel kiz olur ama cok cok dusuk.simdi dersin ben lensle rahat edemiyorum ztn disari cikarken lens kullan evde gozluk takarsinsaclarinin tipini begendim merinos tipi var ama biraz yanlarini kisaltip ustunu hafif daha uzun birakabilirsin ve brz waxla filan bakimli dursun.ve biraz kirli sakal birak.yanaklarin hic sakalsiz tombik gozukuyo ve begenmedim.kirli sakal erkegin makyaji gerisi iyi giyimin fln
  • quote:

quote:

quote:

biri son msj mi didi

ilk olarak gozlugunu atmalisin.sen mesela gozluklu kizlara hic bakiyo musun guzel diye.belki arada gozluklu guzel kiz olur ama cok cok dusuk.simdi dersin ben lensle rahat edemiyorum ztn disari cikarken lens kullan evde gozluk takarsinsaclarinin tipini begendim merinos tipi var ama biraz yanlarini kisaltip ustunu hafif daha uzun birakabilirsin ve brz waxla filan bakimli dursun.ve biraz kirli sakal birak.yanaklarin hic sakalsiz tombik gozukuyo ve begenmedim.kirli sakal erkegin makyaji gerisi iyi giyimin fln

Sakalsız daha genç gözüküyor insan ama . Bu resim 2016 Şubat'da çekildi bu arada. Bu resimde 66 kiloyum. Zayıflık ve Sakal olmaması daha genç gösteriyor sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ennio Morricone2 -- 9 Ocak 2017; 14:7:33 >
  • Kilolu ve Sakallı olduğum resimlerde insanlar olduğumdan çok yaşlı sanıyordu beni.

Bu resim çok daha eski bir resim mesela. 2013 Ağustosdan kalma. Burada daha gencim ama daha büyük duruyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ennio Morricone2 -- 9 Ocak 2017; 14:29:52 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

biri son msj mi didi

Sakalsız daha genç gözüküyor insan ama . Bu resim 2016 Şubat'da çekildi bu arada. Bu resimde 66 kiloyum. Zayıflık ve Sakal olmaması daha genç gösteriyor sanki

aynen sakalsiz daha iyiymis.sacinin brz ustunu yanlara gore uzun birak boyun hem brz daha uzun gorunsun saclarin cunku kivircik olunca kalipli dolgun gozukur uzun boylu gibi olursun.gozlukleri attigin zmn tamamsin.gozluk tipi full etkiliyo ya.kasla ilgili bi sorunun yok bence senin kastan once gozlukmus problemin
  • Aynen sonu yok

cami halısı

yün cami halıları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illegalf -- 9 Ocak 2017; 18:4:16 >
  • Sizler bilmezsiniz ama erkekler gozluklu kizlari daha cekici bulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Sizler bilmezsiniz ama erkekler gozluklu kizlari daha cekici bulur

Aynen. Gözlüklü kızları tatlı buluyorum. Yerim onların gözlüklerini
  • Ennio Morricone2 kullanıcısına yanıt
    Hele bi de asyaliysa yeme de yaninda yat
  • evt gozluklu kizlar daha guzel o yuzden film-dizilerde cirkin rolu oynuyolar.hicbi filmde fozluklu ve guzel basrol oyuncusu gormedimkemik cerceve gozlukten bahsediyosanizda onlarda cok arada bazi kiyafetlerle filan iyi olabilir ama digerleri cok itici bence
  • quote:

evt gozluklu kizlar daha guzel o yuzden film-dizilerde cirkin rolu oynuyolar.hicbi filmde fozluklu ve guzel basrol oyuncusu gormedimkemik cerceve gozlukten bahsediyosanizda onlarda cok arada bazi kiyafetlerle filan iyi olabilir ama digerleri cok itici bence

Valla bence kızlarda gözlük hoş duruyor. Ben Jeopol'a katılıyorum. Kız çirkinse eğer suçu gözlüğe atma, o kızın çirkinliğindir. Şişman, çirkin bir kızın gözlük takması onu çekici yapmaz. Zayıf, hoş bir kız ise gözlük takınca gayet çekici gözüküyorlar. Kızlara gözlük yakışıyor. Kız çirkin ise eğer gözlük takması onu çekici hale getirmeyecek tabi ki. O kızın kendisinin çirkin olması ile alakalı. Suçu gözlüğe atma.
  • Yahu güzele her şey yakışır neyi tartışıyonuz siz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qui-Gon Jin

Yahu güzele her şey yakışır neyi tartışıyonuz siz.

Aynen. Güzel kıza gözlük yakışıyor. Güzele her şey yakışıyor o yüzden galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ennio Morricone2 -- 10 Ocak 2017; 0:11:43 >

• baska yoruma gerek yok. gozluklu kizlar her zaman daha cekicidir. gozlugunuz yok diye kiskanmayin.
  • mesela ben profilimdeki çizgi kizi (rapunzeli)gozluklu dusundum ve hüsrana ugradimneyse sizle mi ugrascam deliler ne dusunurseniz dusunun be
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    gözlük kullanıyor musun?
  • mrsmrc kullanıcısına yanıt
    ivit
  • 
Sayfa: önceki 19181919192019211922
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.