Şimdi Ara

Hadi dertleşelim, içimizi dökelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
1.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dertleşelim, içimizi dökelim bu konuya. teselli ederiz birbirimizi.

benim çok şükür pek dertim yok, vizelerim yaklaşıyor. bunun stresi var üzerimde sadece.

sizin dertlerinizi duymak isterim. belki teselli edebilirim sizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Atardamarım da darlık var hocam. Önümüzdeki ay anjiyo yapılacak duruma göre de stent takılacak. Tedirginim baya.

• Hocam hiç hatırlatma bile be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zihnin Geleceği -- 14 Kasım 2019; 0:49:12 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • THIS IS ANGARA V.2 kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun, umarım iyileşirsin. iyi düşümeye çalış. iyi olacağım de kendine hep.

geçmiş olsun hocam cok. haber verin bize de umarım iyileşirsiniz.
  • hatırlatma diyorsun ama hep içinde taşıyorsun o dertleri, içini dök rahatla derim.

• ilmentore kullanıcısına yanıt
    hocam benzer bir üniversitede aynı bölümü okuyoruz. bölümünle ilgili neler düşünüyorsun geleceğe dair?
  • para bekliyorum, birkaç gündür az yemek yiyorum. midemin küçüldüğünü hissedebiliyorum. ama para gelsin var ya Bİ YİCEMMMMMMMMMMMM
  • tablopikasso1 kullanıcısına yanıt
    seni hatırlatıyorum sanki, hatta önceden konuşmuş olabiliriz. herhalde marmaradaydın sen. neyse ben hazırlığı bitirdim ve şuan 1.sınıftayım. daha 1 ay oldu başlayalı yani bölümümü yeni yeni tanıyorum.

geleceğim hakkında olumlu düşünüyorum hocam, ingilizce olarak güzel bi üniversitede okuyorum. bir sürü işsiz çıkıyor diyorlar bizim bölümümüzden ama bu işsizlerin çoğusunu açık öğretim mezunları ve anadolu'daki dandik üniler oluşturuyor. ayrıca birçok alan var iktisat'ın içinde. ben hukuka göre daha avantajlı görüyorum iktisatı. hukukta genelde avukat oluyorlar ama bizde bir sürü alan var. ben yüksek lisans ve doktora yapmayı istiyorum. hedefim akademisyen olmak değil de 3.sınıfa kadar kendime bi alan seçip uzmanlaşmak istiyorum.

• İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Sağolun hocalar.

• derdi olan kardeşlerim, gelim dertleşelim.

hocam hiç korkma anjiyo kolay oluyor.Asıl ondan sonrası zorlar kafana bişey takma streş yapma
  • KIZLAR BAKMIYOR

• Kas adam kullanıcısına yanıt
    napalım kardeşim, hiçbirimize bakmıyorlar ki. boşver gitsin bence, ben takmıyorum pek.

• dersler yoğun ve yalnızım :/
  • hukuk 2.sınıfsın, zordur tabii dersler muhammed, ben de bölümüme başladım ve vizelerim yaklaşıyor

discord'a ara sıra muhabbete gel reis.

• Yarin coğrafya yazilisi var

• Dertler derya olmuş hangi birini anlatayım

• ne yapacağımı hiç bilmiyorum ileriye yönelik hiçbir planım yok,okul biter askere giderim sonrası yok,yok oğlu yok böyle nasıl yaşıyorum diye düşünüyorum bazen
  • bağımlıdeğişken kullanıcısına yanıt
    üstte de bi arkadaş aynısını dedi, o dertleri içinde taşımaktan sıkılmıyor musun? paylaşırsan bir nebze azalır belki.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.