Şimdi Ara

Hadi Chp başardı diyelim seçim tekrarlandı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
2.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırın çıkma olasalığı %0.5 bile olmuycak %49 pastadaki sağ, dindar, milliyetçi kesim kızıp evete donucek %99.9, chp boş işlerle uğraşıyor yada niyet başka?....%60+ evet cepte olur...akp ye göbek attırırsınız anca...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Nisan 2017; 15:49:53 >

• Niye tekrarlansin kardesim sonuc hayır a donecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tycoon.emperor

Niye tekrarlansin kardesim sonuc hayır a donecek.

nasıl olcakmış o...
  • tekrarlansa halk cezayı keser, en az % 70 evet çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tycoon.emperor

Niye tekrarlansin kardesim sonuc hayır a donecek.

Mühürsüz olupta mühürlenen oy pusulaları belirsiz olduğundan seçimin tekrarlanması gerekir.

Ama tekrar evet çıkacaksa bile adam gibi hilesiz ve şerefli bir referandum ile çıksın.
  • Hayır verecem diye gezip durdun özüne dönmüşsün. Hayır versen bile evet çıkınca en çok sen sevinmişsindir artık

• Blokladim eyvallah

• seçim adil olsun isterse %99 evet çıksın. kardeşim bu anayasa bu haliyle uzlaşma metni değil tam tersine ayrışma anayasası olmuştur. seçim tekrarlanmazsa çok ciddi sorunlara yol açar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Blokladim eyvallah

realetik bir gerçek var o %49 u sol tencere tavacı orkestra aydınlık kesimci sanıyorsan ha bu arada hayır vermiştim...senin düşündüğün kesim o pastada taş çatlasa %25...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Nisan 2017; 15:57:31 >
  • Hilesiz hurdasız bir seçim olacak ve şaibeli veya hileli bir seçim olmayacak, evet çıkarsa herkes kabul edecek işte, ne güzel
  • Oyların çalıp çırpılmasına eyvallah mı diyeceğiz? İsterse %100 evet çıksın. Milletin gözüne baka baka yasayı çiğneyen, üstelik bunu yazılı-yasal karar almayıp internet sitesinde kaptı kaçtı yapanlara hesap sormayalım mı?

Ysk başkanı bunun hesabını er geç verecek.
  • Kesinlikle hayır çıkar, hayır vereceklerin bir kısmı %60 evet çıkacak anketlerine kanıp seçime gitmedi bile.
    Oy kullanmayanlar pişmandır şimdi!
  • Bir daha seçim olursa bu sefer %58 EVET çıkar. Amaçları seçime gölge düşürmek. Yoksa bundan sonra Hayır hiçbir şekilde artık çıkamaz. OK...

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemli adam

tekrarlansa halk cezayı keser, en az % 70 evet çıkar.

aynen bende ondan korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Oyların çalıp çırpılmasına eyvallah mı diyeceğiz? İsterse %100 evet çıksın. Milletin gözüne baka baka yasayı çiğneyen, üstelik bunu yazılı-yasal karar almayıp internet sitesinde kaptı kaçtı yapanlara hesap sormayalım mı?

çaldığını net olarak ıspat edemedikten sonra %60+ evet kesin lafla peynir ekmek gemisi yürümüyor ne yazzıki...mühürüsüz oylar türkiye genelinde ve chp nin kalesi olduğu yerledede var...chp bunu açık net ıspat edemedikten sonra kaybetmeye mahkum olucak hemde çok büyük bir hezimetle...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Nisan 2017; 16:3:17 >
  • Bıktırdı şu seninde ergence uslubun seçim tekrarlanırsa en fazla %53 evet çıkar troll
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkPower14

Bıktırdı şu seninde ergence uslubun seçim tekrarlanırsa en fazla %53 evet çıkar troll

görürüz abisi...sen %60 evet derken hiç umudum yok derken, ben sana ne demiştim ya çok az farkla evet veya hayır demiştim ne oldu abisi? ne çıktı? oyle tecrübesiz hakaretimsi yorum atma bence...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Nisan 2017; 16:10:1 >
  • bizim ülkemizde seçim tekrarlanmaz. boşuna beklentiye girmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

quote:

Orijinalden alıntı: egemena

Oyların çalıp çırpılmasına eyvallah mı diyeceğiz? İsterse %100 evet çıksın. Milletin gözüne baka baka yasayı çiğneyen, üstelik bunu yazılı-yasal karar almayıp internet sitesinde kaptı kaçtı yapanlara hesap sormayalım mı?

çaldığını net olarak ıspat edemedikten sonra %60+ evet kesin lafla peynir ekmek gemisi yürümüyor ne yazzıki...mühürüsüz oylar türkiye genelinde ve chp nin kalesi olduğu yerledede var...chp bunu açık net ıspat edemedikten sonra kaybetmeye mahkum olucak hemde çok büyük bir hezimetle...

Seçim iptal olsun sonrasına bakarız. Koskoca hakim canlı yayında yasaları çiğniyor sen de buna gülüyorsun.

Sana ne diyeyim ki. Sen daha adamın yasadan almadığı bir yetkiyi kullanmaya kalkmasına, üstelik de o yetkiyi kurul olarak yazılı ve yasal olarak kullanamamasını bile idrak edememişsin.

Sana ne desem boş.
  • egemena E kullanıcısına yanıt
    bak nediyorum açık ispat gerekiyor? halen netice değilde , hatice tartışıyon sen halkı ikna edicen seçim tekraralanırsa beni değil...? lafla çaldılaar demeyle olmaz onu geç....

şanlıurfada toplu büyük aşiret evet oylarını çaldılar diye gosteriyorlar nette onu 18 yaşındaki ergen bile yutmaz zaten..ki izmirde tek eveti çıkmayan sandık doludur..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 18 Nisan 2017; 16:17:38 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.