Şimdi Ara

Hadi biz ergendik?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler her erkek çocuğu ergenliğinde ya knight ya metin ya da ikisini birden oynamıştır. Bende metin belasına bulaşanlardandım. Şimdi keşke oynamasaydım filan demek için çok geç, bu oyun yüzünden berbat bi liseye gittim allahtan sonradan toparladık biraz. Her neyse bizim yapacak işimiz gücümüz yoktu oynadıkta yahu şimdi Gmler ve edilee ifşa oldu biliyorsunuz. Daha doğrusu gmler kendilerini gizlemiyor artık, edilee ifşa oldu. Her neyse olum o coma ne öyle ya, koskoca adam ergen ergen konuşuyor. Hani ergen oyunu oynar ona bişey demeye hakkım yokta adam bildiğin ergen gibi konuşuyor, halleri tavırları vs. Edile yine öyle çıktı. Edilee videoları izlerken bir kaç eski vs videosu filan açtım. Herkes sokmalı koymalı rap şarkılarını fon müziği yapmış. Yarın bir psikoloğa filan mı gitsem diyorum. Böyle bir oyun oynayan çocuğun normal birey olması çok zor yeminle. Kendimden utandım lan, biz kimlerle ne oynamışız diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antifa_ultra -- 31 Ocak 2017; 7:4:21 >

• Zorla oynatan yok. Ben doktorum fakat hala oynuyorum.
  • Maalesef dediklerimi haklı çıkartacak bir post atmışsınız.
  • Hiç unutmam 6. sınıftayım bu metin2 denilen illette ustayım bütün sınıf ağzımdan çıkan bir söze bakıyor. Millet oyunda birilerine artislenip bana mesaj atıyor gelip ws attırmak için hatta oyuna benimle aynı serverda olmak için baştan başlayanlar bile var. Bir kız vardı buna çıkma teklifi ettim kabul etti 3-4 gün sonra şifremi istedi bende aşk sarhoşu olmuştum o sırada verdim abisiyle birlikte bütün charı boşaltmışlar o an dedim ki lanet olsun bu oyuna bizi düşürdüğü hallere bak oyunu bıraktım. Sınıftaki bütün havam söndü depresyona girdim çok kötü bir sonuç çıkardım sbs'de. Sonra depresyona girdim ve hiç bir derse çalışmadım 7 ve 8 de aynı geldi meslek lisesine gitmek zorunda kaldım. Şuan mezun olduk çok şükür de bu oyunun insanları neye çevirdiğini gördüm ve bunu ergen diye sınırlandırmak doğru olmaz. Çok daha kötü çünkü...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.