Şimdi Ara

Hadi baskan geldi paraya benim resmim basilacak dedi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tycoon.emperor

quote:

Orijinalden alıntı: Circassian IV

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gezi olaylari fragmandi korku filmi izletiriz bu sefer

bu sefer sokaklar boş olacak mı sanıyorsun

Karsinda TÜRK var cerkezz tehtid etme beni bak burasi TÜRKİYE.

birde AKP insanları kutuplaştırıyor dersiniz
    evet Türk değilim ama Türk olmakla vatanperver olunmuyor

AHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHHAHAHAHAHAH iste buna gulerim AHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA cerkez ne bilir vatani ya? Tarihiniz surgun dolu dusmana 2 el ates etmeden kacmisiniz buraya ayrica burasi TÜRKİYE ve TÜRKLERE AİT burda TÜRKÜM demek ayrimcilik yapmak mi oluyor? Asil anayasaya gore senin ben cerkezim demen suc ve benim sahsi dusuncem nankörce bir davranis.

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! ! !

ben yarı Çerkes yarı Türk bir Türkiye vatandaşıyım afedersin senin Viyana'dan Türkiye'ayak basacak olan deden portakalda vitaminken Çerkes'ler Osmanlı İmparatorluğu sancağı altındaydı
    sen gerçekten Türk safkan Türk olduğunu mu sanıyorsun

Türk degilim diyodun simdi yari Türküm ayaklari yapiyosun ayrica Türk olmayanlarin en buyuk argumanidir Türklerin Türk olmadigini idda etmek size gore zaten saf k*rt olur saf cerkez olur saf arap olur ama saf Türk olmaz ne diyeyim bos bos konusuyosun .

Türk değilim demem tamamen senin kafatasçılığından eğer sen gerçekten Türküm diyorsan Hadi baskan geldi paraya benim resmim basilacak dedi
    bunlara benzemen gerekiyordu ayrıca kendini Türk diye yutturanların en büyük argümanları Türk milliyetçiliği değil Türk ırkçılığı yapmalarıdır

Tatar Türküyüm birebir benziyorum ayrica her Türk boyu ayni gorunmez bunlari ogren cerkezzz

isabet olmuş işte Tatar Türkleri benim bildiğim böyle çekik olur ama bence kendini sansürlemek için faşistlik yapan bir anonimsin ayrıca seninde Çerkes yazmayı öğrenmen lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: sadoby

Chp zihniyeti ismet inönü kafası bu

En azından CHP zihniyeti dediğin şeyin ortada tartışılacak bir kafası var ;)
  • Scorpion28 kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basarız....
    İsim i olmayana da
    Koyarız...
  • Yok yok diyicek ki sen benim karım ol karım oldun yok hatta diyicek ki şu doğuyu bölelim böldük hatta diyicek türkiyenin ismi bu saatten sonra recep tayyip erdoğanistan olsun olacak

Durun durun yalan bunlar şimdi siz buna da inanırsınız bide millete koyun derler gerçi adamlar 10 seneden fazladır

her seçim koyuyor orası da ayrı
  • Yalnız adamın ilk tepkisi şu: DARBE OLUR MU?

Olmaz kardeşim, olmayacakta. Artık geçti o at koşturduğunuz günler. Artık milletin seçtiği başka duracak. Tamam mı?
    Sanki sizin o zamanında paraya kendi resmini bastıran sözde Reis-i Cumhurunuz farklı bir şey yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ictopbasli

Yalnız adamın ilk tepkisi şu: DARBE OLUR MU?

Olmaz kardeşim, olmayacakta. Artık geçti o at koşturduğunuz günler. Artık milletin seçtiği başka duracak. Tamam mı?
    Sanki sizin o zamanında paraya kendi resmini bastıran sözde Reis-i Cumhurunuz farklı bir şey yaptı.

Milletin seçtiğini anlamadim

RTE yuzde 52 oy aldi, 48 millet degil miydi ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Onu bu sistemi Türkiye'ye getirene soracaksın bana değil. Biz sizin zamanında getirdiğiniz kurallarınızla sizi yeniyoruz. Daha napalım ?!?!?!
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Onu bu sistemi Türkiye'ye getirene soracaksın bana değil. Biz sizin zamanında getirdiğiniz kurallarınızla sizi yeniyoruz. Daha napalım ?!?!?!

Hangi sistemi?

Cumhurbaskanligi halkin secmesini mi?

Parlamenter sistemi mi?

Ayrıca kimseyi yenmiyorsun, futbol maçına çıkmıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9D2914531 -- 27 Mart 2017; 15:17:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: pUnduli

quote:

Orijinalden alıntı: =PistoLeRo=

Hadi baskan geldi paraya benim resmim basilacak dedi

2. Emisyon Türk liraları (İnönü serisi olarak bilinir) Atatürk zamanında getirilen yürürlükteki "Paraların üzerinde Cumhurbaşkanının resmi bulunur" ibaresine istinaden böyle basılmıştır. Zaten o zaman ki ve hatta bu zamanki altın liralara da bakarsanız (örnek)

Hadi baskan geldi paraya benim resmim basilacak dedi

1923 ün altında aynı padişahların paralarında olduğu gibi senesini görürsünüz. Bazı Osmanlı dönemi alışkanlıkları o zaman devam ettirilmiş, Demokrat Partinin Atatürk'e dönmesi de olumludur ama aynı zamanda.

Cemaat dinarına gelince, böyle dandirik dundirik siyasi şeylere hatıra parası basarsan gün gelir ters köşe olursun.

Akpliler bu yasayı bilmemezlikten gelirler genelde. İsmet İnönü'ye(ve dolaylı olarak Atatatürk'e tabi) laf atmak için kullandıkları bir yol sadece.

• Hala darbe peşindesin. Başkanı halk seçiyor halk istemiyorsa halk değiştirir başkanı olur biter. Postal öpmekten vazgeç artık.
  • işte bu kadar bilgisiz olduğumuz için 'her türlü olacak' şeyleri bu kadar gereksiz tartışıyoruz.
    basit düşünceler bunlar, zaten olacak şeyleri olmayacakmış gibi savunmayın.

insanlar bunları bilmediği, gözleri kör olduğu için evet diyor.
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uA-kktc -- 9 Nisan 2017; 23:42:2 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.