Şimdi Ara

::Hadi Bakalım Passat Severler Toplanalım:: (78 Üye) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.880
Cevap
15
Favori
645.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BU ARADA ARACIN FOTOLARINI MERAKLA BEKLIYORUZ

KM SIDE AZMIS
  • askrde gelınce bu araba kadar ıyı bıraraba alırım ama bu kadar ıyı bır motolu alabıleceklerını sanmıyorum cunkı cok yakıyor bıde soye bısy var gelınce alıcagım araba bundan daha ne kadar ıyı olabılırkı.Bu arabanın piyasasını bılmıyorum ortalama ne kadar eder satılsa arabanın resımlerını bu gun cekıcem. Bu arada dızel alırsak yuksek motor alabılırım bende krarsızım bazıları dıyor bu arab yasına gose cok ağr ama bece oyle degıl yapılıyım çünki
  • bence aracın yaşla pek alakası yok.
    isteyen hangi araçta rahat ediyorsa onu kullanır.
    dün gece istanbul dan geldim 6 saat sürdü 650 km lik yol.
    altımda compazt sınıf bir otomobil olsaydı hem daha çok yorulurdum hem 6 saatte gelemezdim.
    kesinlikle bu sınıftan inip alt sınıf araçlara binilmez bence.
    mali durumlar yeterli ise yine bu sınıfta araç al derim.
    passat olur accord olur vectra olur mali durumlar biraz daha elverişli ise biraz daha genç kaçan 3 serisi ya da c serisi de olabilir.

fotoları bekliyorum.

selam ile...
  • Bende katılıyorum bu aractan ınıp daha alt sınıftakı araclara bınmek cok ıyı olmaz.Mali durumlarda cok sukur problem bıde soyle bısy var babam bunu satarsa volkswagen e verıp vw transporter carevan mı tam bılmıyorum ondan alıcakmıs 4 montion olanlarından . dedım ne gerek var(bmw 5.20 var babamda ) bu carevanların ıcını cok guzl yapıyorlar lcd tv gıbı cok guzl aksesuarlar yapıyorlar ondan dusunuyorum dedı ama sen arabayı sevdıysen satmayız dedı. Bır daha bır konusmam lazım 3 serisine soz verırse o zaman verırım passat ı sonra kendı ne yaparsa yapar artık carevanmı alır ne alırsa alır.Bu gun resımlerı cekıp yollarım hep unutuyorum.
  • kardeş o bahsettiğin aracın adı caravelle.
    bizde var bitane.
    2006 2.5 tdi 174 hp comfortline thermal.
    bu sınıfta en ideal araç bence.
    mercedes viano nun konforu ile starexin arasında bi araç.
    para yeterli ise kesinlikle mercedes viano tavsiye ederim.
    sana bi kaç foto göndereyim.

::Hadi Bakalım Passat Severler Toplanalım:: (78 Üye)

neyse bilgi istersen veririm bu araç hakkında.
    konumuz passat.başka yerlere kaymayalım.
    selam ile...
    quote:

Orjinalden alıntı: _Gamemaster_

Bende katılıyorum bu aractan ınıp daha alt sınıftakı araclara bınmek cok ıyı olmaz.Mali durumlarda cok sukur problem bıde soyle bısy var babam bunu satarsa volkswagen e verıp vw transporter carevan mı tam bılmıyorum ondan alıcakmıs 4 montion olanlarından . dedım ne gerek var(bmw 5.20 var babamda ) bu carevanların ıcını cok guzl yapıyorlar lcd tv gıbı cok guzl aksesuarlar yapıyorlar ondan dusunuyorum dedı ama sen arabayı sevdıysen satmayız dedı. Bır daha bır konusmam lazım 3 serisine soz verırse o zaman verırım passat ı sonra kendı ne yaparsa yapar artık carevanmı alır ne alırsa alır.Bu gun resımlerı cekıp yollarım hep unutuyorum.
  • slm arkadaslar..5senedr 2000 model passat tdi arabam war.bugunde 2003 130hp highline aldım..130hplerin son hızları kac acaba biliyomusunuz?wede sizce nasıl araba kullnıslılık bakımından?
  • arkadaşım hoşgeldin aramıza.
    seni de ekliyorum.
    passat 1.9 tdi 130 ps 310 n/m tork üretiyor.
    ben hafif meyilli yolda en fazla 230 gidiyor.
    düz yolda 225 civarı.
    zaten son hızlanma o kadar önemli değil.nerde basacaksın ki zaten.
    önemli olan ara hızlanmalar.
    ara hızlanma konusunda eminimki seni tatmin edecektir.
    araç sollama ve rampa yukarı yüksek viteslerde bile araç çok canlı.
    fotoları ve paylaşımlarınızı bekliyorum.
    selam ile...

quote:

Orjinalden alıntı: essien

slm arkadaslar..5senedr 2000 model passat tdi arabam war.bugunde 2003 130hp highline aldım..130hplerin son hızları kac acaba biliyomusunuz?wede sizce nasıl araba kullnıslılık bakımından?
  • ha bu arada aracın benzinli 2.0 motor 130 hp mi yoksa
    1.9 tdi 130 hp mi?
    benim yukardaki yazılarım 1.9 tdi 130 için geçerli.
  • _codelinker_ bilgi ivin sagol araba gzl fena degıl bızım baba artık passat la takasmı yapar bılmıyorum bunu karar vermem lazım gıtmeden once(satıp satmama konusunda) bu carevel lerın 4 montıon ndan alıcakmıs artık dedıgım gıbı 3 serısıne gore satar yada kalır araba arkerden gelıcez koca adam alucaz alır artık 3 serısını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 18 Eylül 2006; 16:02:14 >
  • Arkadaslar arabanın resimleri yuklemesı bıraz uzun sürdü kalitesi düşük bıraz ama olsun

Yorumlarınızı Bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 18 Eylül 2006; 16:06:41 >
  • aracının krom kaplamaları cok hosuma gıttı gercekten guzelmıs bence satma

sonradan pısman olursun hem bundan inip alt sınıf araca bınmek mantıklı degıl
  • gamemaster
    aracın çok güzel.bu araba satılmaz.tabi bi sorunu yoksa.
    çünkü bunu sattığın fiyata böle bi araba zor alırsın.
    bence bu araçla gidebildiğin yere kadar git.

arka koltuklar resimden anladığım kadarıyla bizim 2002 tdi nin aynısı sadece döşeme farklı.
    sizde arka koltuklarda uzun yolda rahatsızlık söz konusu mu?

bi de gördüğüm kadarıyla koltuklarda ısıtma var galiba.
    çünkü konsolda tuşları var.

hem cd çalar hem kasetçalar var araçta.
    bunu sonradan mı yaptırdınız yoksa orjinali mi böyle?

sen bence bu aracı değiştirme.bışver bşka aracı.
    yakıt tüketimi ve servis masrafları seni zorlamıyorsa
    bu fiyata bundan iyi arabayı zor bulursun.
    en azından 2-3 sene daha kullan derim.
    bi de bu kasaların yüzü eskimez bence.
    10 sene sonra bile aynı güzelliği koruyacağını düşünüyorum.

selam ile...
  • Eski kasa hakkında bilgi verilmiş ancak bir önceki kasa hakkında bilgi göremedim.Bunlar hakkında detaylı bilgi verebilecek var mı?Özellikle 1.8 1.8T 99 model civarıydı galiba.

Yani 1.8 1.8 T kendi aralarında ve sonraki kasalarla kıyaslanabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi francoli -- 19 Eylül 2006; 23:01:57 >
  • cosmos8727 krom kaplamaları beyendıgını sevındım
    _codelinker_ Arabada herhangı bır sorun yok sadece bıraz fazla yakıyor ama okadarda olsun benım aklımda kalan askere gıdınce araba 1 sene duruucak tabı annem arabayı kullana bılırse o kullanır. ama durunca arabanın degerı dusmez mı arabayı bende cok sevıyorum yenı alıcagımın bundanda fazla bır farkı olmuyacagına emınım bu arabaların 2 cı fıyatları ortalama ne kadardır gercektende hıc bılmıyorum.Koltuklarda ısıtma var arka camın orda perde var. Arabanın orjınalınde kaset ve cd calar var.arabayı askerden gelıncede 3 sene daha kullanırım sonra degıstırırım satmazsam .arka koltukta uzun surelı rahatsızlık oluyormu bılmıyorum su na kadar sıkayet gelmedı arka koltklar bıraz yuksek daha yukarıdan bakıyorluyor ön koltuga göre.
    iyigünler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Gamemaster_ -- 20 Eylül 2006; 6:31:31 >
  • kardes bahsettigin model hakkinda pek bilgim yok.
    bildigim nokta duz 1.8 lerin turboya gore hem yurumedigi hemde fazla yaktigi.
    yani biraz mantiksiz geliyor bana.
    zaten ic dizaynda makyajlilarla pek bi farki yok.
    gerci yuruyen aksamda farki coktur.

bildigim duydugum nokta bunlar.
    cosmos 8727 nin elinde bi tane 2000 yada 99 model 1.8 t olmasi lazim.
    o daha detayli bilgi verir.

selam ile...
    quote:

Orjinalden alıntı: francoli

Eski kasa hakkında bilgi verilmiş ancak bir önceki kasa hakkında bilgi göremedim.Bunlar hakkında detaylı bilgi verebilecek var mı?Özellikle 1.8 1.8T 99 model civarıydı galiba.

Yani 1.8 1.8 T kendi aralarında ve sonraki kasalarla kıyaslanabilir mi?
  • gordugum kadariyla senin direksiyonda deri kaplama.
    aslinda guzel gorunum sagliyor fakat uzun yolda elleri cok terletiyor.
    rahatsizlik veriyor.
    gerci benim ellerim normalde de cok terliyor ama bu eski kasalarin dreksiyonu hos degil.
    yeni kasaya gore hem agir hemde elleri terletiyor.

senin aracin donanimi baya iyi.
    tabiki 1 sene aracin beklemesi fiyatini dusurur.fakat ne alacagina karar vermen lazim.
    alacagin arabada bu kadar performans konfor bulabilecekmisin.
    taleplerini karsilayabilecek mi?
    ya da verdigin paraya degecek mi?
    bunlari dusunmen gerekir.
    quote:

Orjinalden alıntı: _Gamemaster_

cosmos8727 krom kaplamaları beyendıgını sevındım
    _codelinker_ Arabada herhangı bır sorun yok sadece bıraz fazla yakıyor ama okadarda olsun benım aklımda kalan askere gıdınce araba 1 sene duruucak tabı annem arabayı kullana bılırse o kullanır. ama durunca arabanın degerı dusmez mı arabayı bende cok sevıyorum yenı alıcagımın bundanda fazla bır farkı olmuyacagına emınım bu arabaların 2 cı fıyatları ortalama ne kadardır gercektende hıc bılmıyorum.Koltuklarda ısıtma var arka camın orda perde var. Arabanın orjınalınde kaset ve cd calar var.arabayı askerden gelıncede 3 sene daha kullanırım sonra degıstırırım satmazsam .arka koltukta uzun surelı rahatsızlık oluyormu bılmıyorum su na kadar sıkayet gelmedı arka koltklar bıraz yuksek daha yukarıdan bakıyorluyor ön koltuga göre.
    iyigünler..
  • Arklar konu açamadım biişey danışmak istiorm sizleree bi golfV buldm satan kişiyi tanıorm inanılmaz titiz kulanmış arabayıı adam daha kapının kirşlerine bile basmadım hiç dior o kadar yanii 2006 Golf Fsı 115 bg 9.000 km de adam 1200 ytl ye jant flanda yapmış çok temiz bi araba bu arabanın değerii 34 bin ytl edermi siz olsanız en fazla ne kadar veririsiniz aşırı temiz kullanılmış zarar etmek istemiorm Nolur yardımcı olunn bi kaç gün içinde alabilirmm şimdiden tşk ler
  • Bilgisi olan yardım eetcek online biri yokmu yawws
  • kardes arabayi gormeden ne diyebiliriz ki?
    bi de sifir fiyatlrina bak arastir.
    cosmos8727 ye mesaj at.
    kendisinin galerisi var.
    arabam.com dan golf fiyatlarina bak.

son olarak burasi passat topigi.
    yine de yardim etmek isterdim.
    quote:

Orjinalden alıntı: muratcasper

Arklar konu açamadım biişey danışmak istiorm sizleree bi golfV buldm satan kişiyi tanıorm inanılmaz titiz kulanmış arabayıı adam daha kapının kirşlerine bile basmadım hiç dior o kadar yanii 2006 Golf Fsı 115 bg 9.000 km de adam 1200 ytl ye jant flanda yapmış çok temiz bi araba bu arabanın değerii 34 bin ytl edermi siz olsanız en fazla ne kadar veririsiniz aşırı temiz kullanılmış zarar etmek istemiorm Nolur yardımcı olunn bi kaç gün içinde alabilirmm şimdiden tşk ler
  • KARDES O FIYAT COK YAA YAPMA BENDE KIRMIZI 2004 MODEL AMA 2005 CIKISLI GOLF VAR 1.6 DAHA ARACIM 15.000 KM DE COK TEMIZ BEN ONA 27.000 ISTIYORUM BU ARADA ARABAM.COM A BAKMA DERIM ALAKASIZ FIYAT ISTEYEN COK

quote:

Orjinalden alıntı: muratcasper

Bilgisi olan yardım eetcek online biri yokmu yawws
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.