Şimdi Ara

::Hadi Bakalım Passat Severler Toplanalım:: (78 Üye) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.880
Cevap
15
Favori
645.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bak güzel kardeşim ben sana bir fiyat söyledim ve bişeyler yaparız dedim dimi ama sen benden 7.000 ytl düşmemi bekliyorsun beklemiyorsun daha dogrusu...

hangi arac olursa olsun internet fiyatlarına bakma

buyur gel ben sana satış sonrası yaptıgımız sozlesmeyi göstereyim aynı aractan kaca satılmıs bak hatta bu bahsettıgım aracın 2 parcasında boya var ve km si 118.000 de ............bu arac seni asacaksa golf e bak onunda fotolarını istersen koyarım
    quote:

Orjinalden alıntı: ensarım

Codelinker karar verdim,hatta golf alacaktım arabanın sahibi akşam buluşuruz dedi,gelmedi..Neden gelmedin dedim.Sattım dedi.. :)))

Cosmos,yaklaşımın çok basit kusura bakma.. sen bişey söylersin ben birşey söylerim..alışveriş bu..

Peki benim söylediğim fiat senin için ''küfür etmek'' gibi oluyorsa,senin fiatın bana göre nedir?bende bana küfür ediyorsun mu diyeyim?neyse.. Konuşurken dengeyi kaybetmemek lazım..

• arkadaşlar arabayı görmeden kullanmadan böyle pazarlık olmaz gidip bakarsın temizliğine motoruna hakediyosa alırsın cosmos dostum da bişeyler yapabileceğini söylüyor anlaşılırsa alınır böyle tartışmak hoş değil birbirimize tekrar işimiz düşebilir iyi ilişkiler kurmak her zmn daha huzur vericidir gidip görüp deneyip anlaşılmalıdır tavsiyesini veriyorum iyi günler dostlar
  • agiesas benim her gidiş gelişim bana masraf benim internetten beğenip-araştırıp sonra görmem lazım..öylemi değil mi diye..fiat zaten bana oldukça fazla geldi...tartışma yok,karşılıklı olarak düşüncelerimizi söylüyoruz.slm..
  • ya ama ben yeni passatın tasarımını pek sevmedim eskisi gibi sıradışı passat olmadı iyi ve benzer bi araba oldu eski kasa daha iyiydi
  • Bugün arabamla giderken yol bilgisayarında sıcaklık göstergesinde 4C sıcaklık göstedi ve üstünde "kar" amblemine benzer bir işaret çıkıp tek bir "dıt" sesi geldi ... uyarı sesi gibi ... bunun neden olduğunu ve anlamını bilen varmı ?
  • quote:

agiesas benim her gidiş gelişim bana masraf benim internetten beğenip-araştırıp sonra görmem lazım..öylemi değil mi diye..fiat zaten bana oldukça fazla geldi...tartışma yok,karşılıklı olarak düşüncelerimizi söylüyoruz.slm..

yani dostum ben forumu cidden çok seviyoruym ve olabildiğince faydalı güzel biyer olsun istiyorum tabi ki seviyesiz tartışmalar yapmayacağınızı biliyorum sadece anlaşıp alışveriş yapabilirsiniz ilişkiler iyi olsun dedim
    cosmos dostum sana olabildiğince foto göstermeye çalışır sen de o şekilde anlamaya çalışırsın
    dostum aracına öyle bi fiyat biçtiyse hakettiğini düşünüyodur sen de öyle düşünüyosan alabilirsin yok bana fazla dersen piyasa da daha uygun fiyatlara da passat bulabilirsin ikinize de kolay gelsin saygılar...

• s.a beyler.
    topigi 3-5 gun bos biraktik millet birbirine girecek
    geldim burdayim sorun ne?

sonucta bu topic ikinci el icin acilmis bi yer degil.
    uslubu bozmayalim arkadaslar.
    alisveris bu.ortada ne kufur var ne de zorla satilmaya calisilan bir arac var.
    satilir yada satilmaz.sonucta burda biseyler paylasiyorsak bilgi amaclidir.
    selam ile...
  • tesekkur ederım umarım herkez senın gıbı düsünüyordur

aracıma gelince gercekten cok temiz aracta tek bir sigara bile içilmemiş ben yardımcı olacagımı söylüyorum ama ensarım kardes bana 5.000 ytl zarar teklif ediyor neyse herkez istedigi fiyatı ister ve verir

foto. gelince bende tam olarak suanda 8 tane fotosu var o gün vaktim olmadıgı için hepsini atamadım bugun teker teker hepsini atarım

herkeze iyi günleer
    quote:

Orjinalden alıntı: agiegas

quote:

agiesas benim her gidiş gelişim bana masraf benim internetten beğenip-araştırıp sonra görmem lazım..öylemi değil mi diye..fiat zaten bana oldukça fazla geldi...tartışma yok,karşılıklı olarak düşüncelerimizi söylüyoruz.slm..

yani dostum ben forumu cidden çok seviyoruym ve olabildiğince faydalı güzel biyer olsun istiyorum tabi ki seviyesiz tartışmalar yapmayacağınızı biliyorum sadece anlaşıp alışveriş yapabilirsiniz ilişkiler iyi olsun dedim
    cosmos dostum sana olabildiğince foto göstermeye çalışır sen de o şekilde anlamaya çalışırsın
    dostum aracına öyle bi fiyat biçtiyse hakettiğini düşünüyodur sen de öyle düşünüyosan alabilirsin yok bana fazla dersen piyasa da daha uygun fiyatlara da passat bulabilirsin ikinize de kolay gelsin saygılar...

• ensarım
    size personel mail attım.
  • eyvallah dostum önemli olan kalplerimiz kırılmasın dünya hali ne olacağımız belli değil kalıcı olan dostluk
    hepimize iyi forumlar
    quote:

Orjinalden alıntı: cosmos8727

tesekkur ederım umarım herkez senın gıbı düsünüyordur

aracıma gelince gercekten cok temiz aracta tek bir sigara bile içilmemiş ben yardımcı olacagımı söylüyorum ama ensarım kardes bana 5.000 ytl zarar teklif ediyor neyse herkez istedigi fiyatı ister ve verir

foto. gelince bende tam olarak suanda 8 tane fotosu var o gün vaktim olmadıgı için hepsini atamadım bugun teker teker hepsini atarım

herkeze iyi günleer
    quote:

Orjinalden alıntı: agiegas

quote:

• passatın en iyi motoru sizce hangisi
  • nasil yani arkadasim?
    ne yonden en iyi?
    performans-yakit-gurultu-cevreci????
    bunlarin hangisi.
    simdi tr de satilan modelleri 2.0 fsi 1.6 fsi 2.0 tdi yakinda da tsi modelleri cikacak.belki de gelmistir bilemem.
    ben tdi kullaniyorum.hem performansli hem ekonomik.
    senin istegine kalmis birsey.
    ama aracimi alirken tsi 170 hp olsaydi kesinlikle tsi alirdim...
    quote:

Orjinalden alıntı: alfhan20

passatın en iyi motoru sizce hangisi
  • bugüne kadar olan passat madelleri arasında performans olarak
  • benim bildigim en iyi olarak 4.0 motor olan.
    gerci simdi rs6 diye bi secenek cikarmislar.
    tr ye gelmez tahminim ama resmen canavar olmus.
    3.6 litre.bununla ilgili bi topik vardi vw bolumunde ordan inceleyebilirsin.
  • Yerde buzlanma olduğunun göstergesi. Dikkatli kullanman için seni uyarıyor...

Yerin durumuna göre 6 derecede bile gösterebiliyor veya 0.5 derecede göstermeyebiliyor... Yani o işaret önemli zira abartırsam ESP devreye giriyor anlıyorum doğru olduğunu...

quote:

Orjinalden alıntı: Sith

Bugün arabamla giderken yol bilgisayarında sıcaklık göstergesinde 4C sıcaklık göstedi ve üstünde "kar" amblemine benzer bir işaret çıkıp tek bir "dıt" sesi geldi ... uyarı sesi gibi ... bunun neden olduğunu ve anlamını bilen varmı ?
  • Selam arkadaşlar,

Yakında sıfır Passat 1.6 FSI almayı düşünüyorum. Bu aracı kullanan arkadaşlardan özellikle motor performansı ve yakıtı ile ilgili bilgi vermelerini rica edeceğim. Şimdiden teşekürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: _codelinker_

benim bildigim en iyi olarak 4.0 motor olan.

sağol kardeş gerçekten canavar olmuş baktım bende 1.8t var onlara ulaşamayız fiyat olarak ama ben arabamın performansından oldukça memnunum
  • bence o kadar performansa gerek yok.
    bana 2.0 tdi yetiyor.
    fazlasi goz cikarmaz ama gerek de yok benim icin.
    fakat aracimi alirken 1.4 tsi 170 hp olsaydi onu secerdim...
    quote:

Orjinalden alıntı: alfhan20

quote:

benim bildigim en iyi olarak 4.0 motor olan.

sağol kardeş gerçekten canavar olmuş baktım bende 1.8t var onlara ulaşamayız fiyat olarak ama ben arabamın performansından oldukça memnunum
  • neredesiniz yav bi up cekeyim dedim.

bu arada araci servise cagrilan oldu mu?
  • quote:

bu arada araci servise cagrilan oldu mu?

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.